به عنوان Georgia Tech حرفه ای به پایان می رسد جیمز بانک ها برگ بیش از dunks بلوک

به عنوان جیمز بانک ها دو فصل با Georgia Tech باد کردن برای نهایی خود را چند هفته جای خود را در کت زرد تاریخچه شروع به متبلور. او در دفاع از این پست و به خوبی با استفاده از چابکی خود را و ظهر. او تبدیل شده است به طور فزاینده ای ماهر تهاجمی سلاح. و او دارای نخبگان آغوش رای دادن.

“هیچ بازیکن تا به حال مرا در آغوش گرفت, بیشتر, که برای اطمینان حاصل کنید” تکنولوژی دستیار مربی اریک Reveno گفت.

بانک آرسنال از محبت نیست و محدود به بسته بندی افراد در 7-پا-5 بال. Reveno گواه است که بانک ها نیز ابراز قدردانی خود را برای مربیگری خود بیش از هر بازیکن در 23 سال مربیگری حرفه ای است.

“از آبی” Reveno گفت. “فقط مرتب کردن بر اساس از” هی مربی من قدردانی شما.’ و آن را واقعا واقعی است.”

در دو فصل پس از انتقال او از تگزاس بلوک dunks و پرتاب ریباند که جیمز بانک III انباشته شده است را قرار داده و او را در میان بیشتر موثر کت, پست بازیکنان در تیم تاریخ است. اما زودرس پسر Sonja بانک ها و اواخر جیمز بانک جونیور حک شده از فضا در حافظه جمعی بسکتبال فناوری به مراتب بیشتر از آن است.

در تابستان گذشته بانک ها صرف زمان با یک دختر 11 ساله پسر به نام شکارچی Sheheane در یکی از تیم جوانان بودند. شکارچی پدر گیب مادام العمر فن آوری, فن, شگفت زده در چگونه درگیر بانک ها بود که با پسر خود و دیگر اعضای کمپ و همچنین به عنوان پدر و مادر خود را. بانک ها موظف گیب نما برای یک عکس که در آن او را به عهده گرفت بازی چهره و موضع دفاعی در برابر شکارچی.

“(شکارچی) نمی تواند بر این باورند که وجود دارد این 6-11 مرد است که می تواند هم برای او و گرفتن عکس و صادقانه دوست دارم به صحبت کردن با او را در سطح” گیب گفت.

این Sheheanes زنده در کوئینسی, Fla., نه چندان دور از تالاهاسی و گیب و شکارچی رفت و به فن بازی در ایالت فلوریدا در شب سال نو. آنها ساخته شده آن را به عرصه در زمان به تماشای warmups که در طی آن بانک ها به رسمیت شناخته شده شکارچی ایستاده در پشت نیمکت و او را استقبال.

“من گفت:,” شکارچی چه سرد است این است که یک 6-11 مرکز بازی در ACC خواهد آمد قبل از بازی و بررسی در شما?'” گیب گفت. “اما واقعا این نوع پسر او است.”

بسکتبال لحظات بسیاری شده اند. باطل throwdown بیش از دوک صهیون ویلیامسون در ژانویه 2019 در کامرون ورزشگاه سرپوشیده. یک بازی برنده غوطه دادن در ثانیه های پایانی به ضرب و شتم N. C. دولت در ماه مارس است. 14-نقطه 15-دوباره بجای اول برگشتن هفت بلوک در برابر دوک ماه گذشته. اخیرا کشش او 6 فوت و 10 فریم بر کف به برنده توپ سست و شروع به صورت کت را در خود ناراحت از شماره 5 لویی در روز چهارشنبه.

اما بیشتر وجود دارد و بانک ها به رسمیت می شناسد ،

“بسکتبال خوب و شیک پوش اما وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر افرادی که در حال رفتن به یاد داشته باشید من برای این نوع از شخص من هستم و آنچه من انجام داد و من چگونه حمل خودم,” او گفت: AJC. “آنها در حال رفتن به یاد داشته باشید هر سطل.”

مطرح شده توسط ‘قوی ترین زن من تا کنون ملاقات کرد’

بانک ها که در سنگ کوه رسیده است در این نقطه از طریق یک مسیر است که به آسانی قدم زدن است که خود را بی خیال و شخصیت خروجی ممکن است نشان می دهد. زندگی خود را در واقع در نظر گرفته شده است به خصوص توسط دو خانواده صدمات. زمانی که او بود 4 پدرش کشته در تصادف موتورسیکلت ترک مادرش Sonja به منظور بالا بردن جیمز و خواهر بزرگتر خود را ماریسا. در فوریه 2015, هنگامی که او دبیرستان را در دبیرستان در مانت ورنون مدرسه در Sandy Springs, Sonja فلج شده بود در یک تصادف.

اما پس از دوم تصادف او در زمان خود نشانه از مادر خود كه به نام “احتمالا قوی ترین زن من تا کنون ملاقات صادقانه میگویم.”

“وجود دارد هرگز یک دوم از ‘وای بر من’ وجود دارد هرگز یک دوم از dropoff,” بانک ها گفت. “او هرگز انرژی منفی است. او همیشه به دیگران آن است که آیا او لبخند می زند و یا جاذبه. او هنوز هم آن exudes. او دودی نور در مورد او است که تساوی مردم.”

در طول James’ دوران کودکی, Sonja مشغول به کار به عنوان یک مشاور حقوقی قبل از رفتن به کسب و کار برای خودش در بین المللی, محصول, تهیه, او گفت:. در اواخر سال 2012 هنگامی که جیمز به 14 او داد تا کار خود را برای پاسخ دادن به یک تماس به وزارت مسیحی.

“خداوند به من گفت به مطالعه کتاب مقدس این یکی, یکشنبه,” او گفت:. “من تا به حال این کتاب مقدس مطالعه یک شنبه و نکته بعدی من می دانم که من خانه بسته بندی شده بود ،

این موقعیت به نام سفر برای صحبت کردن درگیری های مسیحی در همایش. در فوریه سال 2015 در حالی که در مسیر به یک سرویس کلیسا در آلاباما ماشین hydroplaned و بدبختانه چند بار او گفت:. او در بیمارستان بستری شد به مدت چهار ماه در UAB.

برای جیمز این بود طبعا گیج کننده و ویرانگر است. او به یاد می آورد احساس درماندگی است. به یاد او دست مادرش در اتاق بیمارستان و ساخت یک پیمان با او را به هر دو کار خود را سخت او در راه رفتن دوباره و او در بسکتبال.

“پزشکان می گویند یک چیز اما این نوع از خانواده ما هستند و ما معتقدیم ایمان,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم که ما خدا شفا دهنده است او یک کارگر معجزه. که تنها جایی که ما در هستی.”

Sonja که باقی مانده است در یک صندلی چرخدار زندگی می کند در آلاباما کار به عنوان یک وزیر برای یک کلیسا بر اساس جنوب, Anniston, او گفت:.

“من فقط خیلی ممنون به اینجا” Sonja گفت. “من فقط خیلی ممنون که در موقعیت من ، من قادر هستم به مردم بگویید که خدا هنوز هم خوب است و هیچ چیز بیش از حد سخت را برای او.”

بانک ها همچنان ریشه در تربیت او و ایمان است. او و مادرش دعا کنیم بیش از این گوشی هر روز صبح درخواست بخشش برای کسانی که به آنها صدمه ارائه با تشکر برای عیسی مسیح به دنبال نعمت از هم تیمی ها و مربیان و خانواده های آنان و دعا برای یک فرصت برای جیمز به یک نور در فناوری پردیس. اگر نیاز بود وجود دارد در حال نماز برای تکالیف ،

یک شخص بالغ در اواخر در بسکتبال

او بسکتبال سفر یک داستان خاص خود را دارد. او فوتبال را از طریق کلاس هشتم گرفتن تبدیل به بسکتبال با کسی بیشتر آشنا برای طرفداران کت – Tech بزرگ جیمز فارست. مربی خود را AAU تیم فارست بود و با نوک انگشتانش کردن در مورد یک هشتم کلاس که ایستاده بود 6-پا-3 با حجم-14 کفش. به زودی به اندازه کافی در بانک ها که تا به حال نه بازی سازمان یافته بسکتبال به آن نقطه یادگیری بازی از فارست.

آن شروع بعید است اودیسه که در آن بانک ها با حضور چهار دبيرستان – کلمبیا بالا در دکالب شهرستان St. Francis بالا در Alpharetta, Mount Vernon, و در نهایت, La Lumiere در ایندیانا – تصمیم گیری بیشتر در پیگیری بهتر بسکتبال ، او در سمت چپ کوه ورنون برای La Lumiere, او گفت: چون او حکومت فاقد شرایط لازم توسط ECOWATCH برای استفاده از آدرس های نادرست.

او رفت و از یک بسکتبال نوچه به عنوان یک افزایش کلاس نهم به چهار ستاره استخدام امضای قرارداد با تگزاس در ماه نوامبر 2015. در تگزاس بانک های بازی پشت جارت آلن به عنوان یک دانشجوی سال اول و Mo بمبه به عنوان یک دانشجوی سال دوم هر دو در دور اول پیش نویس میدارد بعد از هر بازی یک فصل با Longhorns.

در همان زمان بود در مواجهه با جریان مشکلات پزشکی وجود دارد و دیگر مسائل بهداشتی در خانواده گسترده خود را. او تصمیم به انتقال, انتخاب تکنولوژی در مارس 2018 در پایان فصل دوم. او از آن زمان در دست Reveno این تکنولوژی دستیار که نظارت کت’ پست بازیکنان از جمله huggy مرد جوان که به نفع Crocs کفش و جوراب. بانک ها تماس او را “من Sherpa.”

با بانک ها پس از آغاز بسکتبال اواخر اطراف مدارس و نه تا به حال مطابق زمان پخش Reveno تشبیه او به کسی که یاد گرفته یک زبان خارجی با زندگی در آن کشور به عنوان مخالف به دستیابی به این زبان در مدرسه است. به این ترتیب بانک ها تا به حال برای پر کردن شکاف ها و یادگیری کار های اساسی که ممکن است زودتر به دست آورد.

Reveno دیده می شود بانک توسعه در قوام خود را از تلاش – یک نقص است که تشدید مربی جاش Pastner به خصوص در فصل گذشته و بهبود مهارت های خود را و درک. در حالی که واضح ترین طرف بانک برونگرا goofball – به عنوان شاهد با نئون سبز-کفش بسکتبال – Reveno نیز ستایش این بازیکن که شن و تمرکز را افزایش سطح تیم تمرینات.

“وجود دارد چیزی در مورد او که در آن من واقعا فقط می خواهید برای کمک به او” Reveno گفت. “این نوع احساس می کند مانند او به ارمغان می آورد بهترین خواسته من به عنوان یک مربی. او فقط یک بچه خوب است که من می خواهم او را به موفق خواهد بود.”

از دورتر فارست شگفتی در توسعه یک پروژه که به ندرت می تواند دریبل یا لیآپ به عنوان یک افزایش دبیرستان سال اول به یک بازیکن که رتبه دوم در ACC در مسدود شدن عکس در هر بازی هشتم در rebounding و نامگذاری شد به این لیگ همه تیم دفاعی فصل گذشته – در مادر آلما کمتر.

“آیا شما می دانید که چگونه دیوانه است؟” فارست پرسید. “آن طراوت ، بزرگ fella او یک فرصت بزرگ است. او به بازی بازی های حرفه ای. هیچ تردیدی در مورد آن.”

به عنوان بانک ها درآمد حاصل او را همیشه زیر در تکنولوژی. لی توماس یک تکنولوژی دستیار مدیر ورزشی دارای سه فرزند است که او اغلب به ارمغان می آورد به بازی هایی که بانک ها بدست می دانم. بانک ها به تازگی نشان داد تا به تماشای توماس’ 10-year-old daughter Mazie اموزش بازی بسکتبال و سپس آمد و دو روز بعد به مدرسه پسران تیم بازی صحبت کردن با بازیکنان پس از آن و سپس رفتن به شام با تیم.

“او نقش را به سطح خود را, اما او بسیار مهربان” توماس گفت. “او مانند یک برادر بزرگ.”

به عنوان میراث آن را نه یک بد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>