به عنوان Georgia Tech قطار در انزوا ‘هیچ تیم دارای یک مزیت در آمریکا

The unsung hero of Georgia Tech فصل – هر زمان که آن را در نهایت می گیرد – ممکن است فروتن کوله پشتی.

به عنوان زرد و کت و اجتماعی فاصله گرفته و در بسیاری از موارد فاقد دسترسی به وزن-تجهیزات اتاق سعی کنید به نگه داشتن بر روی قدرت توسعه یافته در سراسر ماه از خسته کننده وزن-اتاق جلسات وزن پایین کوله پشتی تبدیل شده اند Tech قدرت-و-تهویه مربی لوئیس Caralla پاسخ برای barbells و قفسه چمباتمه زدن.

“شما یک بررسی از خانه خود و چه در موارد مشترک هستند که مردم احتمالا اند و اگر آنها از آن من مطمئن هستم که آنها می تواند آن را پیدا کنید,” او گفت:.

Caralla پیشنهاد برای بازیکنان است که برای پر کردن کوله پشتی (یا دو) با 45 پوند – کتاب, بطری آب و یا هر آنچه که ممکن است در دست – و آن را می پوشند و یا آن را نگه دارید (یا آنها) برای تمرین های مختلف. (برای مرجع گالن آب وزن 8.3 پوند است.)

“این آسان نیست اگر کسی می خواهد به آنها را امتحان کنید اگر شما به اندازه کافی وزن در آنها” linebacker David کاری گفت.

Caralla باور است که اگر بازیکنان خود را دنبال تجویز تمرینات آنها در نهایت بازگشت به دانشگاه با همان قدرت است که آنها تا به حال به دست آورد قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال آنها را به دور از پردیس در ماه مارس است.

“من سعی می کنم فقط به آنها بگویید به حدود 45 پوند کوله پشتی و احتمالا دو تا از آنها را,” او گفت:. “از آنجا که بسیاری از تمرینات در حال حاضر اگر شما فقط باید 45 پوند کوله پشتی من مراقبت از بقیه. شما نمی نیاز به مقدار زیادی از دیگری است.”

Caralla نقش در کت’ تمدید offseason می رود بسیار عمیق تر از workout planner ، توسط NCAA قوانین نهاد برای خاموش کردن عضو آن مدارس برنامه های ورزشی تمرینات اجباری نیست. بیشتر بودن از نظر فیزیکی جدا شده وجود دارد هیچ تیمی برای شرکت در یک یدک کش-از-جنگ و یا به منظور تشویق آنها را از طریق یک چمباتمه زدن تنظیم شده است. اگر یک بازیکن دو ساعت طول می کشد به انجام یک تمرین به معنای کامل در یک ساعت یا صفحة پشت در تکرار هیچ کس عاقل تر.

در این محیط این تیم که بیشتر محور و بالاترین بازیکن به بازیکن پاسخگویی خواهد شد بازگشت به دانشگاه با ورزشکاران که باید حفظ بیشترین قدرت و مطبوع پایه و خواهد بود آماده برای شروع این فصل است.

“وجود دارد هیچ بهانه ای” کاری گفت. “ما ممکن است وزن, اما چیزهای مختلف است که ما می توانید انجام دهید برای افزایش حجم و افزایش سرعت و تمام چیزهای که.”

Caralla باور است که مربی جف کالینز’ تیم می ایستد به سود میان این عدم تمرکز به دلیل فرهنگ و اتصال آن Caralla خود را کمک به ایجاد.

“من فکر می کنم آن را یک فرصت” Caralla گفت: AJC. “من در آن نگاه کنید با خوش بینی. هیچ تیم اتحاد به نفع ما است. هیچ تسهیلات بهتر و بدون تغذیه بودجه بهتر است. هیچ چیز. بنابراین ما باید یک استفاده کامل و ما بسیار فعال در مورد آن به طور مداوم درگیر شدن با بازیکنان ما است.”

Caralla بود در میان کالینز’ اولین استخدام در دسامبر 2018 ورود از بوفالو از مک. (او در فن آوری به عنوان دستیار قدرت-و-مربی تهویه در 2010-11.) تخصص او شور و خستگی ناپذیر خوش بین شخصیت را به همراه داشت دستاوردهای مقاومت و او را برنده وفاداری از سراسر roster.

Caralla می فرستد تیم تمرینات هر هفته همراه با یک پیام روزانه از انگیزه هستند که بسیاری از آنها ارسال شده به توییتر. تاثیر که او ساخته شده است تا در یک سال است او را قادر به نگه نوسان.

“ما نه با او, اما آن را تقریبا مانند ما هنوز هم به این دلیل که او به ما روزانه خود را پیام ما پیام کوتاه با او هر روز او را نگه داشتن تا با ما” کاری گفت. “ما در حال ساخت بهترین از آن.”

تمرینات ترکیب قدرت مطبوع و سرعت و چابکی و موقعیت خاص دریل. گذشته از خود نیروی دریایی Georgia Tech کوله پشتی Caralla نشان داده است تمرینات با استفاده از یک صندلی یک تنه درخت و جداول پیک نیک و وزن بدن خود.

“این یک ساعت خوب,” Caralla گفت: از تمرینات قدرت. “من به آنها بسیاری از تکرار زیرا من می دانم که هیچ وزن است. اگر آنها واقعا آن را انجام آنها بسیار درد, چرا که بسیاری از آن است.”

کاری دارای یک مزیت در داشتن برخی از وزن تجهیزات در خانه و خانواده خود را در Buford و همچنین استفاده از همسایه کوچک زمین های چمن به استفاده از چابکی دریل. او معتقد است قدرت خود را برگزار کرده است.

“شما می توانید با استفاده از خیابان ها (سرعت تمرین) برای همه آن مسائل” او گفت:. “اما من قطعا می خواهم قبل از من سمت چپ و امیدوارم بهتر است.”

شامل شدن در هر موقعیت گروه متن زنجیر مجاز است Caralla بینش به مرتب کردن بر اساس رفاقت و بازیکن به بازیکن پاسخگویی است که متصل کت در زمان فیزیکی انزوا.

Caralla می تواند به شما بگوید مثلا که یکی از دفاعی پردازد کشید تا و به اشتراک گذاشته یک برنامه روزانه با همکار خود linemates – هنگامی که از خواب بیدار غذا خوردن مطالعه و کار کردن در میان دیگر وظایف است. این linemen توهین آمیز متن عکس از خود ساخت تخت خود را هر روز صبح.

“این فقط یک کمی جزئیات این نوع از مجموعه تن برای روز خود را و آنها رفتن” او گفت:.

این ارتباطی مانند این — به عنوان به خوبی به عنوان متون او از بازیکنان فردی – که منجر Caralla به این باور است که حتی اگر تمرینات اجباری نیست و خود بازیکنان در حال چسبیده به رژیم و نگه داشتن زبانه ها در یک دیگر.

“من نمی دانم اگر آنها پس من دقیق طرح, اما من نمی دانم که آنها در حال کار به دلیل این گروه متون به تنهایی بسیار زیبا نگه داشتن مردم پاسخگو,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم آنها خواهد احساس بی دست و پا اگر آنها نبودند.”

کاری از یک کاپیتان تیم برای 2019 فصل است که در میان استاندارد setters. او گفت که مذاکرات با همه دیگر linebackers روزانه و می رسد به بازیکنان جوان در موقعیت های مختلف قرار گرفتند.

“شما فقط همیشه در ارتباط ماندن تلاش به عمل مانند ما وجود دارد زمانی که ما وجود ندارد” کاری گفت.

به عنوان مورد با بسیاری از Caralla می برد اجتماعی-فاصله زندگی است. او شده است پناه در شرق کاب خانه با همسر لری و کودکان مارشال (6) علی (4) و آوا (نه ماه). Caralla شد جزئی اجتماعی-رسانه ها با یک سری از توییت های که در آن او با استفاده از فرزندان خود را به عنوان giggling, وزنه برداری, ادوات, از جمله یکی که در آن او برگزار شد و هر سه به او lunges در یک پارکینگ.

“من نمی توانستم باور (محبوبیت توییتهایی),” او گفت:. “من مقصر آن بر نداشتن هر گونه محتوا در حال حاضر.”

آوا یادگیری به راه رفتن, علی فقط یاد گرفته به سوار دوچرخه خود را و مارشال و پدر و رقابت چندین بار در روز در بازی بسکتبال تا 50.

“بنابراین بسیاری از چیزهایی که من نمی اند و اگر همه چیز درست شد و به حالت عادی بازگشت,” او گفت:.

اما Caralla می کند دست خود بازیکنان و کار.

“من نمی دانم این” او گفت:. “اگر این است که چگونه آن را به ما مزیت دارند چون ما در ماندن در تماس و تعامل با بازیکنان ما در یک راه مثبت است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im