به عنوان جرم تیراندازی اتفاق می افتد, کنسولگری ایالات متحده در نوا اسکوشیا ارسال ایمیل هشدار برای هشدار دادن به شهروندان آمریکایی

هالیفاکس — به عنوان یک فعال تیرانداز بود و در شل در نوا اسکوشیا صبح روز یکشنبه به کنسولگری ایالات متحده در هلیفکس ارسال ایمیل هشدار به شهروندان خود هشدار خطر در زمانی که RCMP با استفاده از توییتر برای ارتباط برقرار اخبار.

سوال مطرح شده که چرا هیچ هشدار اورژانس منتقل شد به نوا Scotians’ تلفن همراه و صفحه نمایش تلویزیون به عنوان یک داد و بیداد جریان بود که ترک 23 مرده از جمله مسلح.

زمانی که نخست وزیر استفان مک نیل خواسته بود روز شنبه به همین دلیل این استان نمی موضوع یک هشدار اضطراری بر اساس Mounties’ توییتر خوراک او گفت: مقامات اورژانس نمی تواند عمل تا RCMP آماده کرده بود مورد تایید پیام ،

“این پروتکل در محل هنگامی که آن را به می آید (دفتر مدیریت اضطراری)” برتر یک کنفرانس خبری گفت.

“رهبری سازمان است که برای قرار دادن این پیام با هم. ما نمی خواهد از آنچه اتفاق می افتد در توییتر …. هیچ پیام دریافت شد حتی اگر EMO رسیده بود را چند بار در طول روز صبح به RCMP.”

در یک کنفرانس خبری چهارشنبه RCMP رئیس Supt. کریس چرم گفت: پلیس دریافت تماس 911 از یک سلاح گرم حادثه در Portapique, N. S. در 10:26 p. m. روز شنبه. آنها به زودی مشخص وجود داشته است, قتل, اما متوجه نشد که مشکوک به حال سمت چپ منطقه آنها جستجو تا 8:02 صبح روز بعد, او گفت:.

او گفت: ایمو EMO تماس RCMP در 10:15 صبح به سوال در مورد ارسال پیام های اضطراری و پلیس تهیه یک پیام که مظنون کشته شد تقریبا دو ساعت بعد.

مارسیا R. Seitz-چکيده: سندرم اهلر یک سخنگوی کنسولگری ایالات متحده گفت: این کنسولگری را ایمیل هشدار هشدار از یک تیرانداز در Portapique و مردم را به ماندن در خانه با درهای خود را قفل شده بود کشیده شده از اطلاعات در نوا اسکوشیا RCMP حساب توییتر.

“این است که ما پروتکل — هنگامی که شرایط اضطراری رخ می دهد — هشدار به شهروندان ایالات متحده در این منطقه به وضعیت” او گفت:. او بلافاصله پاسخ به یک پرسش در مورد چه وقت آمریکا هشدار فرستاده شد. اولین RCMP صدای جیر جیر در مورد فعال تیرانداز منتقل شد در 8:02 صبح یکشنبه.

ساکنان برخی از جوامع که در آن قاتل زده اند و گفتند که باید تغییر رفتار خود را به حال یک هشدار فرستاده شده است.

دیوید ماتیوز بود راه رفتن با همسر خود در Wentworth صبح یکشنبه زمانی که آنها شنیده ام یک “پاپ” که به گفته آنها صدا مانند آن می تواند یک گلوله و یا شاید فقط یک ماشین backfiring.

مدت کوتاهی پس از ماتیوز بازگشت صفحه اصلی خود گوشی شروع به زنگ زدن با هشدار از دوستان بود که یک تیرانداز فعال در شل در محله. آنها بعدا متوجه شدند که یک شخص واکر بود به ضرب گلوله کشته است که صبح در یک جاده در این نزدیکی هست.

“در ذهن من وجود دارد باید برخی از استان هشدار … (که) شما رو به مراقب باشید به دلیل وجود یک تیرانداز فعال در منطقه” ماتیوز گفت: کانادا ،


برخی از 18 قربانیان شناخته شده از نوا اسکوشیا تیرباران های دسته جمعی.

Facebook; جزوه

روز سه شنبه پلیس تایید کرد به داد و بیداد تا به حال سمت چپ 22 قربانیان از جمله همسایگان یک خانواده از سه معلم سکس پرستار دو اصلاح افسران و RCMP افسر.

چرم گفت: محققان تایید کرده اند که 51 ساله گابریل Wortman که کشته شد توسط پلیس يكشنبه به تنهایی عمل کرده. او گفت: محققان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا هر کسی که به کمک فرد مسلح منجر به این حادثه.

RCMP باید گفت که این مظنون در یک نقطه بود رانندگی یک وسیله نقلیه است که “یکسان” به RCMP رزمناو و او با پوشیدن یک “معتبر” RCMP ، پلیس گفت: مسخره رزمناو و کمک تیرانداز فرار از تشخیص.

چرم گفت: پلیس آگاهی نداشتند که مشکوک بود و لباس پوشیدن و به عنوان یک RCMP افسر و رانندگی ساختگی رزمناو تا برخی از زمان بین 7 صبح و ساعت 8 صبح روز یکشنبه. او گفت که اطلاعات کلیدی از یک شاهد.

در ذهن من وجود دارد باید برخی از استان هشدار

RCMP باید گفت که پس از ورود به Portapique آنها کشف چندین تلفات در داخل و خارج از خانه است. برخی از خانه ها در منطقه شده بود به آتش کشیدند و پلیس تایید کرد که قربانیان پیدا شده است در داخل برخی از این ساختمان ها است.

جستجو برای تیرانداز ادامه داد: در طول شب و به روز شنبه پلیس به دنبال مظنون از طریق چندین جوامع کوچک در شمال نوا اسکوشیا از جمله Wentworth, Debert و Shubenacadie که در آن بسیاری از قربانیان کشف شد.

پلیس می گوید که مظنون به ضرب گلوله افراد او می دانست که کشته شدن دیگران به طور تصادفی و برنامه ریزی شده بود قتل عام.

“افکار ما هستند با تمام خانواده های قربانیان و ما به خصوص آگاه از خانواده هایی که هنوز تایید دریافت که عزیزان خود را درگیر شدند” RCMP گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“این بی سابقه است حادثه ای که منجر به دست و دل شکستگی برای تعداد بی شماری از خانواده و عزیزان.”


کارگران با دفتر معاینات پزشکی پاک کردن بدن از گاز بار در Enfield, N. S. در 19 آوریل سال 2020 است.

اندرو تورنتو/کانادا پرس/فایل

Wortman یک هالیفاکس-بر اساس denturist در اصل از نیوبرانزویک بود به ضرب گلوله توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. حدود ظهر روز یکشنبه.

وجود دارد 16 صحنه های جرم و جنایت گسترش بیش از 90 کیلومتر فاصله است. در مجموع از پنج سازه بودند آتش هر چند توالی دقیق از وقایع نامشخص باقی مانده است.

کانادا نظامی نامیده شده است برای کمک به نوا اسکوشیا RCMP بررسی یکی از بزرگترین قتل عام در تاریخ این کشور است.

ارتش با صدور بیانیه ای گفت: آن را فراهم کرده است پرسنل مدولار, چادر, چراغ میز و صندلی و ژنراتور به تعدادی از مکان در استان است.

عکس از Portapique, N. S. نمایش بزرگ کامیون نظامی و یک تعداد دیگر کوچکتر وسایل نقلیه پارک شده در کنار در ورودی به Portapique جاده ساحلی که در آن داد و بیداد تیراندازی آغاز شده و اواخر روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>