همانطور که بیشتر در خانه بمانند و اجتماعی فاصله Trae جوان شروع می شود #InHouseChallege

درست مثل بقیه از ما, NBA بازیکنان را تشویق به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله برای کمک به محدود کردن گسترش coronavirus.

کسانی که دستورالعمل های لازم به عنوان آنها ممکن است می تواند حتی بیشتر درونگرا و آرام در میان ما برای رفتن به یک کمی هم بزنید ، و اگر شما Hawks گارد نقطه Trae جوان شما استفاده می شود به یک مقدار دقیق تر معمول است.

در توییتر جوان برگ ریزان برخی از نور در آنچه که او انجام می دهند به ماندن در شکل و نگه داشتن خود را در بهترین خود را در حالی که در خانه گیر کرده. این تیم به تازگی خود را بسته تمرین تسهیلات و NBA وقفه قوانین اجازه نمی دهد بازیکن را به استفاده از ورزشگاه عمومی در این زمان پس از در انصاف و جوان است به گذشته خود چند گزینه.

جوان که شرکت در 3 نقطه مسابقه بیش از همه ستاره آخر هفته برگزار می شود یک نسخه مینیاتوری از آن (پوشیدن تیم Giannis نیوجرسی) تیراندازی جوراب به یک نهنج از چند متری دور. جوان کردم 19 20 جفت جوراب به مانع (که 95% از میدان و یا اتاق نشیمن اگر ما در حال شمارش).

جوان توئیت کردن تصویری با هشتگ #InHouseChallenge و دیگران شروع به زیر کت و شلوار با استفاده از هشتگ با ویدئوها از آنها پرتاب مینیاتوری بسکتبال به حلقه های خود را از اتاق نشیمن یا اتاق خواب و یا پرتاب کفش و لباس های شسته شده به یک مانع درست مثل جوان است. تیم اطراف لیگ انجام داده اند همان با شارلوت هورنتس طلسم هوگو دادن آن را به یک شات به روایت صدای اورلئانز جان Focke. برخی حتی در زمان جوان ایده و بهینه سازی آن به یک فوتبال, تم لگد زدن به توپ به سبد.

جوان استقبال دیگران زیر را در جای پای خود و تشویق مردم به نگه داشتن آنها را به آینده.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net