به عنوان امیدوار کننده ستاره در نقطه گارد جوان و Morant به اشتراک گذاشتن احترام متقابل

پس از Hawks بازی ها, Ja Morant اغلب متون Trae جوان است.

دو ملاقات شد و دوستان شما بیش از همه ستاره آخر هفته هنگامی که هر دو بازی برای تیم ایالات متحده آمریکا در Rising Stars Challenge, و آنها را نگه داشته ام در تماس بوده است.

“من متن او مانند” فرض شما تا به حال 50,’ ” گریزلیز گارد Morant روز دوشنبه گفت: در دولت مزرعه آرنا پس از 127-88 blowout پیروزی برابر شاهین. “این به طور معمول فقط نگه داشتن فشار دادن نگه داشتن قتل به رهبری تیم خود را.’ همه می دانند او که مرد. او درست است که برادر.”

جوان شناخته شده برای خود را بازیسازی محدوده و مکاری, حال کردن شب در روز دوشنبه از دست دادن در پایان با 19 امتیاز (0-for-4 از 3 نقطه محدوده) و دو کمک در شاهین’ بدترین عملکرد عکسبرداری از فصل. Morant شناخته شده برای عبور خود ورزشکاری و پس از اتمام در لبه تا به حال 13 امتیاز و پنج کمک در ساکت تر عملکرد بیش از حد معمول.

گذشته از برجسته بازی در اینجا و آنجا برای هر دو ستاره جوان خود را برای اولین بار matchup یک پرت از یک بازی (جوان, گره خورده است, برای سومین بار در لیگ به ثمر رساند در 29.6 امتیاز در هر بازی با Morant به طور متوسط 17.6). اما در کل هر دو نشان دهنده نسل بعدی NBA استعداد با لیکرز’ نام LeBron James-رها کردن جوان های استارتر در سال 2 و Morant, تازه کار از سال نامزد در میان بازیکنان که در لیگ آینده است.

به این ترتیب دو باید با تشکیل یک باند و احترام متقابل با Morant به دنبال جوان.

“من مطالعه خود را در بازی” Morant گفت. “او یکی از نگهبانان نقطه در این لیگ است. من بازی همان موقعیت. او می بیند بسیاری از های مختلف پوشش می بینم بسیاری از مختلف پوشش. بنابراین آن را فقط به شکستن تمام انواع از نگهبانان در این لیگ دیدن آنچه که من می تواند از آن و فقط رفتن نگه دارید.”

جوان را به رسمیت می شناسد Morant استعداد و آنچه که او قادر به انجام به عنوان یک تازه کار.

“جعفر است داشتن یک جهنم از یک سال تا کنون,” جوان گفت:. “او شده است و منجر تیم خود انجام یک کار بزرگ آن در حال درست کردن یک طبقه به طور کلی.”

قطعا وجود دارد شباهت بین سبک های خود را — این جفت ارز به تازگی نشستم و گفتگو با Hall of Famer استیو نش که رهبری در لیگ کمک پنج بار در طول زندگی حرفه ای خود با هر دو ذکر خود عبور-اولین ذهنیت (جوان است و دوم در لیگ با 9.3 کمک در بازی و Morant است 12th, با هفت).

حتی اگر جوان 21 و Morant به مراتب پشت سر نیست در 20 جوان می دهد Morant مشاوره هر زمان که او به آن نیاز دارد. این مهم است که در این سال نشان داده است بهبود تقریبا در هر آماری دسته از rookie فصل را در آغوش نقش رهبری و هموار کردن راه برای جوانه زدن نگهبانان نقطه در سراسر لیگ.

“من می دانم که من در تلاش برای تنظیم یک استاندارد برای بچه ها جوان جوان نقطه ماموران برای اطمینان از آمدن به لیگ برتر” جوان گفت:. “بنابراین برای من تلاش می شود به یک رهبر بزرگ great مدل نقش. Ja می داند که خط من باز هر زمان که او به من نیاز دارد. که چگونه از آن است.”

پس از بازی شنبه جوان و Morant رد و بدل کشباف با Morant گفت: “نسل بعدی” به جوان به عنوان او دست خود را بیش از.

“او یک استعداد ویژه” Morant گفت. “من کاملا مطمئنم که هر کس می داند آنچه که او انجام می دهند. باخت لیگ در حال حاضر. یک مرد بزرگ کردن دادگاه است. او پسر من. این یکی از کسانی که نسل بعدی بازی ها برای ما به نوعی نشان می دهد ما می توانید با بازیکنان در این لیگ و فقط ادامه دهید و سعی در بهتر نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم و در حفظ و پیشرو تیم ما است.”

حتی اگر روز دوشنبه بازی نبود ترقه بسیاری از انتظار می رود جوان می داند که در حال حرکت رو به جلو او و Morant تجسم نسل آینده از نقطه نظر سپاه پاسداران است.

“من می دانم این است که احتمالا نسل آینده از نقطه نگهبانان آینده” جوان گفت:. “به خصوص من و او وجود دارد. … بدیهی است که ما هر دو یک مقدار زیادی برای کار و بهبود به یکی از نوابغ اما من فکر می کنم, آن را قطعا یک عکس فوری از آنچه آمده به جوان و آینده بچه ها.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im