به عنوان رستوران شاتر فروشندگان از کشاورزان به هود پاک کننده دچار

آن را در سال 2007 آغاز شده با یک واحد رستوران: JCT ، در 13 سال با فورد سرخ به عنوان چهره خود را از روند تنظیم موشک, مزرعه, رستوران های گروه باز 17 نقاط ناهارخوری ده در آتلانتا به تنهایی.

سپس COVID-19 رسید. در مارس 26, سرخ پرتاب در حوله بسته شدن تمام رستوران خود را به طور موقت و معطل ماندن حدود 1,400 کارکنان.

چراغ خاموش در همه جا حاضر است. هیچ کس با بهره گیری از شام عاشقانه در سنت سیسیلیا. هیچ Tex-Mex برای صبحانه در ری هیچ قدرت ناهار در پادشاه و دوک در Buckhead هیچ margaritas و guac برای یک ساعت یک مبارک در Superica و یا اواخر شب noshing در Marcel. این گروه را مورد تحسین قرار گرفته آشپز شیرینی Chrysta پولوس نیست در هنر آشپزخانه با قرار دادن سفارشات برای قند و شکر و کره و آرد. صحنه غم انگیز و حتی در گروه دفتر شرکت به عنوان هر کس بسته به کار از خانه.

حدود 20 مایل دور ارگانیک کشاورز اشلی راجرز تا به اشباع از چهار کارت های اعتباری با وام مسکن در 64 هکتار مزرعه در نزدیکی سایت بارسلونا. او بدهی های ماهانه سرویس پرداخت در حال حاضر در مجموع حدود 8000 دلار و سرخ و دیگر نیازهای او ریشه سبزیجات و یا سالاد.

به عنوان رستوران شاتر میان coronavirus همه گیر نیست فقط خود را صاحبان و کارکنان تلاش برای شناور باقی می ماند. این اثر موج دار شدن در حال کوبیدن گسترده محلی زنجیره تامین است. کشاورزان. آبجو و شراب توزیع کنندگان. سرایداران. گریس-دام شوی. گل. سازندگان سرپرستی چوب برای آشپزخانه تپش قلب.

مانند استفان ون سانت که دیده می شود درآمد ماهیانه در دانوودی مبتنی بر بالای شهر خدمات تمیز کردن خشک از حدود 167,000 به 4000 دلار به عنوان مشتریان رستوران کوچک به takeout تنها و یا به طور کامل بسته — اولین فرای موشک مزرعه گروه و سپس فلینی پیتزا و اخیرا مولانا ،

شاید هیچ محلی صنعت شده است ضربه سخت تر توسط coronavirus از رستوران ها و کافه ها پس از مقامات در سراسر بسیاری از مترو آتلانتا ممنوع در ناهار خوری و بسته آبیاری ، حدود 300000 نفر مشغول به کار در منطقه eateries و دولت در رستوران بودند در سرعت به تولید حدود 25 میلیارد دلار درآمد در این سال ترافیک قبل از سقوط با توجه به گرجستان رستوران های انجمن.

تقریبا هر ناهارخوری بخش منقبض شده از سریع گاه به گاه زنجیر به فردی صاحبان رستوران ها به گروه هایی مانند موشک مزرعه که گستره شامل خواص در هر شهر و نقطه داغ از Beltline به باتری. مستقل کوچک رستوران ها به ویژه آسیب پذیر هستند چرا که آنها فاقد عمیق منابع مالی و بسیاری ممکن است بازگشایی با وجود 2.2 تریلیون دلار اضطراری فدرال بسته تخصیص صدها میلیون دلار برای کسب و کارهای کوچک.

فرای موشک مزرعه می گوید آن است که منابع مالی به آب و بحران است. اما آن را نمی خواهد پرداخت ارتش از تامین کنندگان کالا و خدمات آن است که دیگر سفارش. رستوران گروه 2,417 فروشندگان بسیاری از آنها در داخل و اطراف آتلانتا. این Alpharetta محل Superica از شلوغ ترین در میان گروه رستوران ها خدمت در مورد 4400 مشتریان در یک نمونه هفته قبل از توقف عملیات.

حدود 210 کسب و کار عرضه این گروه با مواد غذایی از جمله راجرز و سلیا Barss دیگر کشاورز ارگانیک در خارج از آتن.

کمی وجود دارد موشک مزرعه می توانید انجام دهید در حالی که آن رستوران’ درهای بسته گفت: توبی فرانکلین گروه افسر ارشد عامل حتی به عنوان او اذعان تنگه وخیم مالی بسیاری از فروشندگان.

“ما با تعداد زیادی از کشاورزان محلی و آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت” فرانکلین در مصاحبه ای گفت:.

مرخصی بدون حقوق برای کارمندان; تامین کننده سفارشات خشک

سرخ هوستون بومی است آتلانتا ناهار خوری غول. موشک خود را در مزرعه به سرعت در حال گسترش برای تبدیل شدن به یکی از شهر بزرگترین بازیکنان, افتتاح شش رستوران بین سال های 2014 و 2015 به تنهایی و برنده جوایزی در طول راه.

“فرای امپراتوری شروع به شبیه چیزی بود که از King Midas” نوشت سابق AJC ناهار خوری منتقد وایات ویلیامز در 2015 نقد و بررسی سرخ نوار مارگوت. “وجود دارد هر چیزی که او را لمس نمی کند به نوبه خود به طلا است؟”

زمانی که موشک اولین مزرعه کوچک پشت عملیات در ماه مارس برای حمل کردن خدمات در چند مکان آن قرار می گیرد در مورد 1,240 کارگران در محافظت مرخصی بدون حقوق. که وضعیت اجازه کارگران برای درخواست مزایای بیکاری و همچنین دریافت مزایای مراقبت های بهداشتی یک حرکت است که بسیاری از صاحبان رستوران نمی توانیم. در مارس 27, موشک, مزرعه بسته به تمام رستوران ها از طریق حداقل اواسط ماه آوریل قرار دادن تقریبا کل آن 1,390-فرد کارکنان در همان رده.

خاموش شدن به معنی Landon آب است و دیگر انتظار جداول در سنت سیسیلیا مانند او برای سه سال گذشته است. او فکر می کند او می تواند نگه دارید برای حداقل دو ماه قبل از اینکه او را مجبور به پیدا کردن شغل دیگری. اما او خود را خوش شانس است.

“کسانی از ما که تا به حال پوشش درمانی ادامه خواهد داد به آن را در این زمان و زمینه آنها برای مزایای بیکاری از طرف ما,” او گفت:. “این چیزی است که آنها تا به حال به انجام. یکی از چیزهایی که آنها همیشه می گفت: آنها در خدمت کسانی که در خدمت مهمانان است.”

حدود یک سوم از موشک مزرعه کارکنان سرور مانند آب. یک چهارم در حال آشپز در حدود یک دهم در حال مدیران و بقیه bartenders, جانشین میزبان و سرور’ دستیاران.

خرید اینترنتی پایان نیست با کارکنان.

راجرز نقدی-بسته کشاورز ارگانیک به فروش می رساند همه چیز را از سیر به bok choy به هندوانه تربچه. آنها در حال رشد در شهرستان داگلاس مزرعه به موشک مزرعه و دیگر گران مزرعه به جدول رستوران ها مانند جشن Redbird و AIX. آنها را تا 40 درصد از فروش است.

“من هنوز هم یک کسب و کار,” او گفت:. “همه وام به ملک من. آن را می شود واقعا مخاطره آمیز برای من. من نمی توانم پرداخت $8,000 یک ماه من بدهی.”

راجرز برنامه ریزی شده که چگونه بسیاری از محصولات کشاورزی به رشد و هنگامی که به کارخانه بر اساس پیش بینی تقاضا از مشتریان به طور منظم. در حال حاضر این برنامه را کج رفته اند.

“من خوی بهار من محصولات در بدهی کارت اعتباری دانستن من می تواند پرداخت آن با برداشت,” او گفت:. “اگر ممکن است می آید و من از دست دادن 40 درصد از کسب و کار من است که در آن تولید ،

مایک کقلن صاحب دلوت مبتنی بر شراب توزیع کننده Avant Partir, ساخت مشابه محاسبات در مورد موجودی.

بسیاری از شراب کقلن منابع به موشک مزرعه دشوار است برای به دست آوردن مانند Clos Alzina یک carignan شراب از اسپانیا و یک Sicilian شراب قرمز به نام Njuro. کقلن فروش را از رستوران ها بسته اما او نمی تواند به طور نامحدود به تعویق انداختن برخی از خرید. او می داند که فرای را در رستوران می خواهید به ارائه کاملی از شراب زمانی که آنها نوسان درهای خود را دوباره باز.

“بهترین چیز برای کسب و کار ما این است که به اندازه کافی شراب در دست بنابراین ما می توانیم به سرعت به عنوان امکان پذیر است وقتی که همه چیز بازگشایی,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به انتظار دو هفته به شراب از ما وارد.”

کسب و کار با مواد غذایی فاسد شدنی در دست خود را در یک مخمصه عجله برای پیدا کردن خریداران است.

مستقر در آتلانتا, داخلی, غذاهای دریایی, لوازم, ماهی, غذاهای دریایی و پروتئین های دیگر به موشک مزرعه. برای اولین بار در این شرکت 43-تاریخ سال آن را شروع مستقیم آنلاین خرید و فروش به مصرف کنندگان در ماه مارس است.

“همه ما در حال یادگیری به عنوان ما در مورد چگونه همه در حال رفتن برای زنده ماندن این نه فقط از نظر سلامت اما سلامت نقطه نظر اقتصادی” گفت: لایحه Demmond داخلی غذاهای دریایی افسر ارشد عامل.

نیز وجود دارد بشکه بر و بشکه آبجو نشسته در مخازن در حال انتظار برای شنود با هیچ جایی برای رفتن. ازاد توزیع در تاکر به طور معمول خواهد بود فروش brews مانند دفن آبجو گشت و گذار موم IPA به خوش گفت: Jason Wiles که تاسیس این شرکت در سال 2015. سرخ رستوران بسته به این معنی که نه تنها او را از دست فروش, اما بنابراین باید تخمیر و تامین کنندگان خود را.

“این به معنی آن تاثیر می گذارد هاپ تولید کنندگان و مالت تولید” که به فروش مواد به حذفی Wiles گفت. “آن trickles تمام راه را به پایین خط.”

تمیز کردن تجاری شرکت ها برای جلوگیری از خرید لوازم بیش از حد. ون سانت صاحب بالای شهر گفت: کسب و کار خود را در حدود 95% تعطیل. مشتریان مانند فرای موشک مزرعه را متوقف کرده اند تمیز کردن فضاهای خود را. ون سانت لغو تحویل طبقه degreasers, ضد عفونی کننده و پاک سران و گفت: 50 نفر برای پیدا کردن کار دیگر اگر آنها می توانند.

“من دوست دارم برای نگه داشتن کارکنان در, اگر من می تواند کاری برای آنها انجام دهیم” ون سنت گفت. “اما رستوران می رویم به پرداخت من حتی برای کار ما در حال حاضر برای آنها انجام می شود. آنها لازم نیست که پول در دست است.”

خاموش شدن قرار داده است kibosh در برخی از تامین کنندگان طرح توسعه. جاستین فرح صاحب بکر هود دریچه خدمات در دالاس بود که برنامه ریزی برای خرید یک ساختمان جدید به جای شرکت خود را زودتر رشد. موشک مزرعه رستوران که با استفاده از چوب سوز کوره باید خود هود منافذ تمیز ماهانه.

به جای آن فرح است و تقلا برای حفظ کسب و کار خود را در حال اجرا است. او به احتمال زیاد انصراف از روزانه دو راه که هر یک از خدمات در حدود 50 رستوران. کسانی که در راه هستند به طور معمول سرنشین دار توسط دو کارگر اما او ممکن است اضافه کردن بیشتر برای هر مسیر. که خود را کاهش فردی پرداخت اما حداقل آنها را حفظ خواهد کرد گرفتن یک چک.

او می خواهد برای جلوگیری از گیر بودن بدون نیروی کار هنگامی که کسب و کار به حالت عادی برمی گرداند. هود تمیز کردن دریچه متخصصان باید با دریافت آموزش های ویژه و آنها خواهید بود به جای.

“شما رو به خبره برای تمیز کردن این منافذ,” او گفت:. “رستوران ها باید به استخدام ما به دلیل آنها نمی توانند آن را خودشان انجام دهند.”

(مالی) کمک می خواستم

فدرال وام اضطراری برنامه های با هدف حفظ سخت-آمار کسب و کار شناور در هفته های آینده و ماه, اگر چه آن را خیلی زود به می دانم که چگونه بسیاری از زنده خواهد ماند. دولت فدرال محرک برنامه همچنین گسترش مزایای بیکاری و فراهم می کند یک اعتبار مالیاتی برای کسب و کار است که نگه داشتن کارکنان در کارکنان حتی اگر آنها بسته و یا به شدت محدود عملیات.

“حدس من این است که ما در حال رفتن به مجبور به سعی کنید به استفاده از برخی از این دولت تسکین بسته” گفت: Wiles, از ازاد توزیع.

همانطور که برای رستوران خود را, برخی ممکن است قادر خواهید بود به فایل ادعا می کند اگر آنها انجام کسب و کار-بیمه وقفه. برخی از این سیاست ها ممکن است حاوی مقررات که تحت پوشش “اعمال خدا” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus مربوط به ادعاهای گفت: Brian Smith, یک وکیل در Arnall طلایی گرگوری که نشان دهنده اجاره رستوران در مذاکرات است.

کوچک به طور مستقل و متعلق به تنها به تازگی افتتاح شد رستوران به احتمال زیاد بزرگترین چالش است.

پس از سالها عامل pop-up مفهوم خوردن من صحبت می کنند من آشپز جارت Stieber رویای باز کردن یک آجر و ملات رستوران در نهایت در آمد واقعی در این سال هنگامی که او باز درب به خرس کوچک در آتلانتا Summerhill محله. 30-صندلی رستوران باز بود تنها دو هفته قبل از یک وضعیت اضطراری اعلام شد.

“این یک راه ایده آل برای شروع یک کسب و کار” گفت: Stieber که چرخد و به ارائه carryout نسخه از خرس کوچک را مزه کنید.

اگر چه نقدی است که در آینده آن را کمتر از خود سرویس کامل طرح. “خسته کننده بخشی است که همه صورتحساب خود را متوقف کند.”

فشار مالی متوقف نشده برای سرخ موشک مزرعه یا. با وجود برجستگی آن در آتلانتا ناهارخوری, صحنه, شرکت تولید بدون درآمد در لحظه ای که به احتمال زیاد خواهد در این مورد از طریق حداقل نیمه اول آوریل است.

“ما از پول اما ما در حال اجرا انتقادی در منفی” گفت: Franklin, رستوران گروه COO.

او گفت که این شرکت امیدوار است که طرح محرک اقتصادی فدرال فراهم می کند یک مالی پل به طرف دیگر. موشک مزرعه نیز است که کار با آن خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبان آنها از آن کاهش یافته است به شناسایی و آن وام دهندگان در Truist. یک Truist گفت: این بانک “به طور فعال مشغول به کار در یک مورد به مورد و بر اساس برای پشتیبانی از نیازهای ما خرده فروشی و کسب و کار مشتریان که تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.”

در ضمن راجرز آلی کشاورز برنامه ای برای شخم در حال حاضر با وجود اشباع کردن کارت های اعتباری. او را در فروش هر چه آنلاین بقال تازه بازار به خرید از او آغاز شده و بازار در مزرعه خود را.

“این ممکن است امن تماس به جلو و عقب در من کاشت. من فکر نمی کنم آن است که اخلاقی تماس بگیرید. من اقدام به صورت عادی. من امیدوارم که اگر من رشد آن من می توانید پیدا کردن جایی که آنها می توانید آن را خرید” گفت: راجرز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de