به عنوان بحث رشد می کند که برخی از استان ها می تواند بازگشایی زودتر از دیگران ترودو خواستار هماهنگی ملی

اتاوا — با برخی از استانها به خوبی جلوتر از دیگران در مسطح منحنی COVID-19 pandemic مقامات فدرال و خواستار هماهنگی ملی وقتی که می آید به کاهش فیزیکی-فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد است.

اگر چه هیچ ولایت گفته اند که آنها برنامه ریزی برای imminently پرش پیش رو در بلند کردن محدودیت وجود دارد در حال رشد است و در برخی از اماکن به خصوص در غرب کانادا و آتلانتیک کانادا — که در مراحل احتیاط گرفته می شود به زودی. موارد جدید را آهسته به یک قطره تقریبا در تمام استان های کشور کوچکتر جمعیت و B. C. منتشر شده جدید مدلسازی در روز جمعه که نشان داد آنها تا حد زیادی موفق مسطح منحنی و می تواند شروع به بلند کردن برخی از محدودیت است.

انتاریو و کبک و در عین حال هنوز هم از دیدن بزرگ, روزانه, را افزایش می دهد در COVID-19 مرگ و میر — اگر چه حتی کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است mused اخیرا در مورد بازگشایی مدارس و daycares.

بسیاری از فیزیکی-فاصله گرفتن محدودیت هایی که فلج اقتصاد کانادا سقوط تحت حوزه قضایی استان از جمله تعطیلی مدارس و محیط کار محدودیت است. دولت فدرال است برخی از مسئولیت مستقیم, مهمترین, ایالات متحده آمریکا-کانادا, مرز, اما از آن است که در غیر این صورت محدود به ارائه راهنمایی و توصیه.

حتی پس از, نخست وزیر, Justin Trudeau, معاون نخست وزیر Chrystia Freeland و رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam همه تاکید در روز جمعه که استان باید در حفظ و تصویر بزرگ در ذهن و اقدامات خود را هماهنگ. ترودو گفت: این موضوع گفتگو در تماس با او بود پنج شنبه شب با premiers.

“ما صحبت های شب گذشته در مورد چقدر مهم است برای هماهنگ شود و توافق بر اصول و روش های است که ما را در حالی که در همان زمان به رسمیت شناختن است که این وضعیت در P. E. I. بسیار متفاوت از وضعیت در انتاریو بسیار متفاوت از وضعیت B. C.,” او گفت: در صبح روز جمعه.

“وجود خواهد داشت منطقه ای نزدیک شده اند وجود دارد در تمام طول به مراحل بعدی اما همه ما توافق کردیم که ما نیاز به ادامه به باقی می ماند بسیار مراقب باشند که ما با دقت نگاه بازگشایی اقتصاد در مورد راهاندازی بخش های خاص در آینده است.”

همه ما توافق کردیم که ما نیاز به ادامه به باقی می ماند بسیار هوشیار

Freeland و تام در سخنرانی خود در پس از آن کنفرانس خبری داد sterner پیام در مورد بازگشایی.

“هر single کانادا ساخته شده است که یک قربانی بزرگ در حال حاضر در مبارزه با coronavirus” Freeland گفت. “که قربانی شروع به پرداخت کردن…چه بسیار ضروری برای همه ما این است که به اسراف که دستاورد است. همه ما پرداخت می شود بیش از حد بالا قیمت در حال حاضر آن را دور می ریزیم. بنابراین آنچه که من می گویند به نمایندگی از دولت فدرال است که به اعتقاد ما واقعا به شدت که ما باید واقعا مراقب باشید واقعا عمدی و واقعا متفکرانه در مورد گام های بعدی.”

تام گفت: وجود دارد “یک شخصیت متفاوت و شدت گسترش بسته به جایی که شما هستند در کشور” اما گفت: لغو این محدودیت در حال حاضر اجرا می شود خطر ابتلا به “لغزش به عقب.”

“برخی از مناطق را تجربه اپیدمی رکود زودتر از دیگران, اما بدون توجه به جایی که ما در کشور ما رو به یاد داشته باشید که کانادایی ها بسیار مستعد ابتلا به ویروس” او گفت:. “مگر همه ما باقی می ماند و سخت کوش در حفظ جدید ما عادات فیزیکی فاصله و خوب بهداشت شیوع بیماری های جدید می تواند موجب در هر نقطه در هر زمان.”


معاون نخست وزیر Chrystia Freeland: “همه ما پرداخت می شود بیش از حد بالا قیمت در حال حاضر به آن را دور بزنند.

آدریان Microsoft Developer/کانادا پرس/فایل

استان های که در آن جریان جدید روزانه موارد کاهش به کمتر از پنج جزیره پرنس ادوارد, Newfoundland, New Brunswick, ساسکاچوان و مانیتوبا. همه آنها نیز بسیار کمی و یا حتی صفر بستری موارد است که بیشتر قابل اعتماد متریک از مورد می شمارد. (Nova Scotia یک استثنا هنوز گزارش ده ها تن از موارد جدید در روز.)

نیوبرانزویک برتر بلین هیگز گفت: در این هفته که استان می تواند شروع به بازگشایی در, ممکن است, بسته به اینکه چگونه دو هفته آینده بروید. “آن نیز بستگی به توانایی ما در این فرآیند به دنبال دستورالعمل که در حال حاضر در محل به طوری که ما نمی بینیم هر گونه تجدید حیات” او گفت:. نیوبرانزویک گزارش صفر در موارد جدید در هر پنج شنبه و جمعه.

مانیتوبا در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش یافته آزمون آن معیار با توجه به کاهش تقاضا برای تست. استان گزارش صفر در موارد جدید در روز جمعه و می گوید که پرونده آن در آزمایشگاه است. اما Manitoba برتر برایان Pallister گفت: لغو محدودیت بستگی دارد توانایی خود را برای موفقیت در آزمون به طور گسترده ای و جلوگیری از هر گونه تجدید حیات. “باز از اقتصاد ما حیاتی است و بنابراین این مسئله از اهمیت و بحث است که ما در حال انجام در حال حاضر” او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

در B. C. که سوم-اکثر COVID-19 مرگ و میر در کانادا, دولت منتشر شد به روز شده مدل سازی در روز جمعه نشان داد که خوش بینی آنها با موفقیت خم منحنی از بیماری همه گیر. یک نمودار در ارائه شامل حالات به صورت تدریجی بازگشایی بعد از این بهار و پیشنهاد آنها ممکن است قادر به نگه داشتن موارد جدید تحت کنترل اگر آنها کمی افزایش ارتباطات اجتماعی به 40 تا 60 درصد از نرمال (آن را حدود 30 درصد در حال حاضر). اما با رفتن به 80 درصد می تواند باعث بزرگ جدید سنبله های مدل سازی برآورد شده است.

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه رو به جلو است که اجازه می دهد تا ما را به معاشرت” گفت: B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس در روز جمعه. “هر آنچه که اقدامات ما را, ما می دانیم که وجود انسانی قابل توجهی هزینه اگر ما آن اشتباه است.”

B. C. ولایتی افسر پزشکی بانی هنری با استفاده از یک نقل قول معروف وینستون چرچیل در مجموع تا جایی که این استان است. آنها در پایان, او گفت:. “این است که شاید, شاید, پایان آغاز است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: btaplatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im