اگر شما می توانید مدیریت به خودتان را در یک مترو در تورنتو این روزها داشتن صبر ساردین می تواند سیستم عامل در حالی که تاخیر مبهم طبیعت glacially کار خود را — نفس یک غریبه گرم شدن پشت گردن خود را با پر سر و صدا banshee جیغ زدن از ورود ماشین تپش گوش خود را — و فشرده خود را در گذشته بین musclebound شانه و عظیم الجثه, کوله پشتی, سستی و عقب به عنوان ماشین lurches به سمت مقصد خود را چسبیده به چرب پلاستیکی سقفی بند شما لذت بردن از خیره شدن بر یکی از کمیسیون حمل و نقل تورنتو جدید تبلیغات که هدف شما را به احساس می کنم مثل یک حرکت تند و سریع.

این تبلیغات در مورد کرایه فرار که هزینه TTC بیش از 70 میلیون دلار در سال گذشته و تن خود را در جایی بین schoolmarm سرزنش شما برای غفلت به نوبه خود در مشق شب خود را و شما را گام به پدر گناه-دام شما برای بدرفتار در تولد مامان. “”فراموش” برای پرداخت کرایه خود را?” یکی از زمرد سبز-پوستر با صدای بلند اعلام می کند. “که کرایه فرار کند.” بله و این حقه باز و ميانگين روحیه hectoring, تحویل با استکبار تنها قابل تصور از یک سازمان است که دیدگاه های مشتریان خود را با آشکاری تحقیر. آن را یک یادآوری از اهمیت کرایه سلامت مالی TTC است که صمیمانه بودجه کافی است. آن را یک درخواست تجدید نظر به انصاف و یا مسئولیت که ممکن است تشویق مدنی فکر. این یک smug, sanctimonious سخنرانی که رفتار سوار مانند یک کودک نافرمان.

که این مشتری TTC است قصد spitefully reprimanding? تبلیغات به نظر می رسد به تصور برخی غیر مستقیم محاسبه رجوی برای فریب TTC striding بر روی پشت اتوبوسی به خیط و پیت کردن با پول نقد و پرستاری مادام العمر نفرت از حمل و نقل عمومی. Delusionally نه بر خلاف راه مردان تنها را انتخاب کنید برای به تصویر کشیدن زنان که رد کردن آنها را به عنوان stuck-up و یا به آنها را دریافت کنید این تبلیغات مشخص کرایه evaders به عنوان نابکار که اگر محض حرص و آز و یا کینه توزی بودند impelling هزاران Torontonians را به استفاده. تبلیغات هیچ مرجع و آنچه به شرایط به خارج از عواملی که ممکن است شیب کسی به جست و خیز کردن در پرداخت هر حال حاضر و دوباره. بلکه آنها را به فرار از پرداخت کرایه به عنوان یک نوع از شخصیت نقص یکی از ما باید متنبه برای.


تاخیر TTC سواران در حال انتظار برای اتوبوس خارج از سنت کلیر غرب ایستگاه در تورنتو, Ont. در روز پنج شنبه 13 فوریه سال 2020 است.

ارنست Doroszuk/مهر/Postmedia

به نظر می رسد هرگز به رخ داده است به TTC که بسیاری از سواران که همین حالا خود را پرداخت کرایه به سادگی نمی تواند به استطاعت. نه نشانی از آن را به نظر می رسد یک مشکل است که کرایه — در زمان نگارش این گزاف $3.25 برای بزرگسالان, به زودی مطرح می شود همه را دوباره و دوباره — تنها می تواند استخراج شده از مایل سوار با استفاده از فوق العاده دقیق به معنی: با دقیق تغییر در تراموای و اتوبوس اگر ماشین که سکه را حتی عملکرد. بر خلاف گفتن, لندن سیستم حمل و نقل TTC را قبول نمی کند بدون تماس کارت اعتباری یا بدهکاری خود Presto کارت, که گران قیمت هستند و معیوب نمی تواند reloaded را در اتوبوس و تراموای و زمانی که آنها reloaded آنلاین را 48 ساعت به ثبت نام اضافه شده بودجه. ماشین آلات که کار را به زودی پرداخت شکستن به طور مداوم.

در ضمن به عنوان TTC همچنان به سرزنش آن سواران, سواران باید استعفا خود را به وحشتناک خدمات تبدیل شده است که این استاندارد برای رفت و آمد توسط حمل و نقل عمومی در تورنتو است. ماه گذشته ناگهان از خارج شدن از ریل مترو ماشین رندر کل کشش مترو غیر قابل جراحی برای نزدیک به چهار ساعت تابنده ده ها هزار نفر از مسافران در وسط رفت و آمد صبح خود را. در هفته گذشته تقریبا همان وضعیت به نظر می رسید به آشکار شدن دوباره به عنوان یک TTC کار ماشین از خط خارج یک بار دیگر ترک این شهر خشمگین و در تلو تلو خوردن. این holdups و موانع مکانیکی gremlins و مشکلات فنی که بارها و بارها طاعون خدمات دردناک هستند به اندازه کافی. شما تحمل آنها را — و سپس شما را سرزنش.


TTC’ s 501 تراموا در خیابان ملکه خط در یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است.

جک Boland/مهر/Postmedia Network

TTC ابتکار عمل را به بدون هیچ زحمتی خود را تحریک ridership بیش از قیمت یک رمز نشده محدود شده است به شدت به عرصه تبلیغات است. در آغاز این سال این کمیسیون افزایش تعداد کرایه بازرسان امیدوار است که تعداد بلیط رسیدگی به evaders نیز به شدت افزایش یابد به عنوان برخی از بازرسان خواهد مدیره تراموای و مترو غیر قابل تشخیص در لباس غیر نظامی است. سپس حدود یک هفته پیش یک ویدئو منتشر حاضر که نشان داد یک جفت کرایه بازرسان dousing یک مسافر در اسپری فلفل در حالی که تلاش به گریبان او را به زمین. بدیهی است این کافی نیست که به نصیحت سواران در چاپ برای کاهش پرداخت.

به عنوان مبارزات انتخاباتی به لرزش سواران پایین راهپیمایی تلخی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال آزمایش با رادیکال های جایگزین: ساخت حمل و نقل عمومی رایگان. در یک گزارش جدید در این پدیده فقط در این هفته در نیویورک تایمز دریک مورد فوتی و فوری است که برای از بین بردن کرایه حمل و نقل به طور کامل: در شهرستانها که در آن آزمایش شده ridership افزایش شگفت آور 20 تا 60 درصد تقریبا بلافاصله. در این دیدگاه, حمل و نقل است که به سادگی یک سرویس پرداخت می شود برای یک مشتری اما یک حق انسانی — و یکی که ساخته شده رایگان می تواند یک مزیت فوق العاده ای برای یک شهر بارسلون. که در آن مفهوم رایگان حمل و نقل شده است به تصویب رسید, این بازدید “را به عنوان یک عامل کلیدی در اجتماعی و نژادی و نابرابری است.”

TTC نمی راستا خدمات خود را به عنوان یک مکان خوب نیازی به گفتن نیست. بلکه آن را با توجه به خدمات بسیار ارزشمند آن را در حال guilefully بهره برداری کرایه evaders که می خواهید به پاره کردن آنها را خاموش و پیچ آنها را بیش از کرایه evaders که به مراتب از بودن قادر به پرداخت کرایه حاضر به بر این اساس که آنها می توانید دور با آن یا این که به عنوان یک تبلیغ قرار می دهد آن را “هیچ معامله بزرگ است.” البته کرایه فرار واقعا نمی شود یک معامله بزرگ اگر ما شروع به فکر می کنم ما سیستم حمل و نقل به عنوان چیزی ضروری برای زندگی شهر ما و بودجه آن و یارانه آن مناسب و اولویت بندی نیازهای مردم سوار بیش از هزینه ساخت آن را رشد. اما اگر رویای رایگان حمل و نقل عمومی باید باقی می ماند تنها یک رویای ما حداقل می تواند تقاضای تغییر در نگرش کسانی که به جمع آوری ما کرایه. اگر ما به مشتریان ما حداقل باید با احترام رفتار شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de