می پرسد برای ماسک

این امکانات پزشکی درخواست ماسک. دستورالعمل در اینجا به صورت ساده ماسک در اینجا (الگوی در اینجا) برای این نوع است که طول می کشد یک فیلتر. (هپا فیلتر ظاهرا کار نیز این است.) Joann اهدای پارچه (حمل و یا منظقه در برخی از فروشگاه ها – اطلاعات تماس در لینک) و همچنین مصرف در محصولات به پایان رسید.
ارسال شده توسط rafael (22 کل نظرات) 15 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
آنلاین آشنایی شکایت شده است که پارچه روابط (به عنوان توصیه می شود در weneedmasks.org صفحه) به فروش می رسد در همه جا و سخت تر برای پیدا کردن از کاغذ توالت.
ارسال شده توسط ardgedee در 12:14 ب. ظ در مارس 25 [1 علاقه]
مکان های دیگر برای تطبیق عرضه اهدا کنندگان با نهادهایی که نیاز به ماسک و لوازم دیگر:

https://findthemasks.com/
(در پایین حرکت و وجود یک دولت توسط دولت دایرکتوری از بیمارستان ها و غیره درخواست برای اهدا لوازم… فقط در چند روز لیست بیمارستان ها در دولت من رشد کرده اند و بسیاری از آنها در حال حاضر گفت: “ما حتی در حال حاضر-استفاده از ماسک”)

https://ppelink.wordpress.com/
(برای کمک های مالی از آزمایشگاه به بیمارستان ها)
ارسال شده توسط LobsterMitten در 12:18 بعد از ظهر در 25 مارس [2 علاقه]

لطفا با استفاده از پارچه روابط نه الاستیک. الگو خواهد بود که به روز رسانی به زودی.

این شده است یکی از مشکلات من در پیدا کردن الگوهای. من مقدار زیادی از پارچه اما هیچ الاستیک! بنابراین من قصد دارم امشب به انجام آزمایشی اجرای این طرح با روابط (حتی از وجود من خواهد بود بداهه با پارچه لوله های گفتگوی, پارچه جناغی بافتن نوار است که فقط به عنوان سخت به آمده!).
ارسال شده توسط solotoro در 12:18 بعد از ظهر در 25 مارس [2 علاقه]

برای MeFites در Lehigh Valley (Pa.): ماسک برای Lehigh Valley (FB, سکس عمومی).
ارسال شده توسط MonkeyToes در 12:19 PM در مارس 25
من شهرستان است که به دنبال لباسهای. من تعجب می کنم اگر که می تواند در جهت بهتر است به کانال انرژی افراد از آنجایی که آنها در حال حاضر ساخته شده از پارچه و کمتر وجود دارد, حاشیه برای خطا.
ارسال شده توسط bleep در 12:28 PM در مارس 25
(توجه داشته باشید که آن را نمی گویند که در صفحه ای که در خانه لباسهای قابل قبول هستند که باید بررسی شود از قبل. اما فقط به طور کلی است.)
ارسال شده توسط bleep در 12:29 PM در مارس 25
اگر شما یک چاپگر 3D, این به نظر می رسد بهترین چهره سپر طراحی من تا کنون دیده ام. این است که از Coronavirus سازان گروه در اسپانیا.
ارسال شده توسط bradbane در 1:01 PM در مارس 25
من نمی توانم باور کنم که ما در حال reintroducing قرار دادن کردن سیستم در زمانی که هیچ یک از ما manufacturies واقع شده است نابود شود اما خوب من در آن است. (و قطعا آن را تسکین دهنده به من به چیزی که به انجام است که به نظر می رسد مفید است.)
ارسال شده توسط گلوله کردن در 1:12 PM در مارس 25 [5 علاقه]
پارچه ماسک محافظت نمی کند از COVID-19. این ماسک ها در نظر گرفته شده برای استفاده توسط جامعه بهداشت و درمان است که درک نقش آنها ممکن است بازی خود را در گزینه های مراقبت های بهداشتی و درخواست آنها.

آنها هیچ چیز را نمی, ما می خواهیم آنها را به هر حال ؟
ارسال شده توسط rodlymight در 1:48 PM در مارس 25

یک دسته از هکرها در نیویورک در حال توسعه و استقرار PPE به بیمارستان های محلی.
https://nycmakesppe.com/
این سایت دارای یک تن از منابع مختلف در مورد سپر صورت و ماسک طرح است.
در حال حاضر بسیاری از تمرکز بر چهره سپر که آسان تر و سریع تر برای ساخت در خانه. حدود 1200 تحویل داده شده اند تا کنون. اگر شما در نیویورک و می تواند به زمین در نیروی کار یا صندوق قرض دادن یک دست.
ارسال شده توسط phooky در 1:53 PM در مارس 25 [1 علاقه]
شریک زندگی من شلاق تا دسته ای از ماسک را برای یک محله خانه سالمندان و استفاده از این روش را به تسمه در ازای خرید آنها.
ارسال شده توسط hwyengr در 2:13 PM در مارس 25 [1 علاقه]
من نمی توانم باور کنم که ما در حال reintroducing قرار دادن کردن سیستم در زمانی که هیچ یک از ما manufacturies واقع شده است نابود شود اما خوب من در آن است. (و قطعا آن را تسکین دهنده به من به چیزی که به انجام است که به نظر می رسد مفید است.)
ارسال شده توسط گلوله کردن در 1:12 PM در مارس 25

من (در حال حاضر گذاشته!) پوشاک صنعت کارگر در سیاتل. من می دانم که از تولید کنندگان مختلف در اینجا و جاهای دیگر pivoting به PPE و سایر موارد مورد نیاز. این Seattle-منطقه 100 میلیون ماسک پروژه بود غرق فردی داوطلبان, اما به پایان رسید تا کار با شرکت های محلی با مقیاس بزرگتر ظرفیت. آن است که اتفاق می افتد اما البته در آن طول می کشد زمان و هماهنگی $$$.

در این میان وجود دارد بسیاری از مردم مثل من و شما با هم در دست خود و تمایل برای کمک به. در منطقه Crafters در برابر Covid-19 سیاتل هماهنگی داوطلب فاضلاب و مواد کمک های مالی با درخواست از امکانات پزشکی. ماسک الگوی آنها در حال جمع آوری این هفته یک سیم پل بینی و یک جیب که می تواند نگه دارید یک فیلتر اضافی.

تعصب نوار را می توان از پارچه ساخته شده و مورد استفاده برای روابط و سود اضافه شده داشتن ذاتی کشش.
ارسال شده توسط doift در 2:22 PM در مارس 25 [1 علاقه]

rodlymight: من شروع به ساخت اولسون-سبک ماسک به درخواست یکی از دوستان که یک NP در LA. او منابع فیلترهای به جا – به عنوان مثال قطع هپا فیلتر هوا. وجود اختلاف نظر در با استفاده از فقط پارچه – شاید 50 درصد موثر است ؟ بهتر از هیچ چیز ؟
ارسال شده توسط rafael در 2:37 PM در مارس 25
بیمارستان محلی ما قرار دادن یک تماس برای درخواست فاضلاب به ماسک. من ساخته شده یک دسته بیش از آخر هفته به عنوان انجام بسیاری از هموطنان لحاف اعضای صنف. در اینجا ما نکات:

* استفاده از 100% پارچه های پنبه ای. پیر مردان پیراهن کار خواهد کرد برای این کار بیش از حد.

* قبل از شستن پارچه خود را. امکانات مراقبت های بهداشتی خواهد بود شویی ماسک در ultra-آب داغ با سخت مواد شوینده است. قبل از شستن پارچه خود را قبل از دوختن کمک می کند تا به حداقل رساندن انقباض.

* اگر شما با استفاده از یک الگوی است که pleats آهن قبل از شما انجام pleats. تعجب کلیپ کار بهتر از پین به برگزاری pleats در محل.

* به یاد داشته باشید که تمام انواع از مردم با تمام انواع تنظیمات را با استفاده از این ماسک است. اگر شما از این گزینه استفاده gender-neutral پارچه/رنگ/چاپ.

* شما می توانید خود را ایجاد کنید پارچه روابط اگر شما نمی توانید پیدا کردن الاستیک. الاستیک به نظر می رسد به فروش می رسد از همه جا, هر دو به صورت محلی و آنلاین. شما همچنین می توانید با استفاده از محدود (1/4″) روبان پارچه.

* وجود تن از الگوهای وجود دارد. در اینجا خوب پایه یک: CDC سازگار با ماسک صورت

به آدرس شایع ترین شکایت: این درست پارچه ماسک به عنوان خوب نیست به عنوان واقعی فولاد ماسک, اما آنها بهتر از هیچ چیز است. CDC توصیه می کند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از bandannas یا جوراب (!!) اگر آنها را اجرا کرده اند از real ماسک. به نظر می رسد مانند یک پارچه ماسک با الاستیک یا روابط بهتر از سربند یا یک… sock.

همچنین می توانم بگویم زمانی که من امضا برای عضویت در خبرنامه, ویرایشگر برای ما محلی لحاف صنفی دو سال پیش من هرگز تصور نمیکردم مدیریت اضطراری comms در جهانی همه گیر. عجیب و غریب روز.
ارسال شده توسط ErikaB در 2:46 PM در مارس 25 [6 علاقه]

من احساس می کنم که ما نیاز به یک نام برای این است که وسیله انتقال است که-شاید BTN (بهتر از هیچی) ماسک.
ارسال شده توسط LobsterMitten در 2:54 PM مارس 25 [1 علاقه]
از یک طرف این است که فوق العاده به معنای واقعی کلمه کار صرفه جویی در زندگی.

از سوی دیگر آن را به طور کامل غیر قابل باور برای من که ما تا به حال یک ملی شکست این قدر که حیاتی مراقبت های بهداشتی و دیگر مردم نیاز به تکیه بر روی ماسک cribbed هم خارج از پیراهن و bedsheets چرا که گزینه ای بهتر از استفاده از یک جوراب(!). امیدوارم وجود ندارد یک زمان تاخیر برای ما کارخانه به سطح شیب دار بالا و واردات را راه اندازی مجدد برای چینی-ماسک ساخته شده اما در عین حال مردم در حال انجام است.
ارسال شده توسط شیب فلش در 3:13 PM در مارس 25 [6 علاقه]

آیا هر کسی می دانم که اگر دوخت با دست کار خواهد کرد ؟ من اصلا کاربردی ماشین آلات در حال حاضر اما می توانید کوک چپ و راست مانند یک mofo. این سازمان از من خواسته در مورد این خوش از من دعوت به آمده توسط استودیوی خود را به دیدن اگر آن کار می کنند اما من در تلاش سخت برای نگه داشتن خودم از گردش به راست در حال حاضر.
ارسال شده توسط corey سیل در 3:24 PM در مارس 25
بیمارستان محلی ما است نه پذیرش کمک های مالی از ماسک های خانگی; در عوض, آنها در حال سازماندهی یک کار زنبور عسل به بیمه ماسک ساخته شده به مشخصات خود را. آره که یک ایده عالی است بیایید همه ترک خانه و رفتن به محل کار با هم در یک اتاق.
ارسال شده توسط تا هیولا در 4:03 PM در مارس 25
صلیب سرخ آمریکا داوطلبان ساخت ماسک آنفولانزا در طول 1918-1919 همه گیر و صلیب سرخ آمریکا آنفولانزا ماسک بسته های نرم افزاری و کیسه. “جدید” نرمال به نظر می رسد از 100 سال است.
ارسال شده توسط Botanizer در 4:08 PM در مارس 25 [1 علاقه]
Seconding ErikaB در prewashing پارچه خود را به عنوان به شدت به عنوان امکان پذیر است بنابراین آن را نمی خواهد کوچک هنگامی که آن را به ناچار می شود به شدت متمرکز بعد. چیزی که به من می دهد مکث در مورد کیت دست در Joann ، — من شک دارم آنها prewashed.
ارسال شده توسط liet در 5:04 PM در مارس 25
اگر شما نیاز به ماسک خود روابط خود را قطع پارچه مورب (در تعصب) با دانه. که به آنها می دهد انعطاف پذیری بیشتر به منحنی زمانی که مورد نیاز است. آنها را به چهار برابر عرض شما نیاز دارید بریزید و دو طرف فقط به لمس در امتداد خط وسط و سپس برابر کراوات در نصف طول خط وسط. اگر شما می توانید آهن آنها را مسطح و این به خوبی به آنها کمک کند اقامت قرار داده است. اگر شما نمی توانید آهن که کوچک مقیاس سعی کنید تاشو پارچه هنگامی که آن را مرطوب و اجازه آن را خشک و در حالی که خورده. آماده برای دوختن کراوات خواهد بود چهار لایه ضخیم و تنها نیاز به دوخت روی لبه خارج و نمی خواهد نیاز به داخل تبدیل شده است.

اگر شما دوخته اند برهنه و در حال حاضر باید به شکل از چگونه به نوبه خود آنها را به سمت راست از موضوع یک نی آشامیدنی در داخل لوله و سپس فشار با نوک انگشت یک انتهای لوله را به کلش با یک سیخ کباب و هل دادن تمام راه را از طریق پایین نی.

کارگران بیمارستان در حال پوشیدن آنها بیش از این ماسک خوب چون خوب ماسک را می توان برای طولانی تر است. آنها همچنین در حال دادن به آنها به صورت تصادفی افرادی که به بیمارستان به دلیل عادی ماسک در حال حاضر دریافت کنید. بله این بیمارستان ها نیاز به آنها را حتی اگر آنها واقعا خوب ویروس ایمن هستند. آنها هنوز هم کاهش انتقال و ترجیح داده بیش از رفتن سر و صورت.
ارسال شده توسط جین قهوه ای در 5:28 PM در مارس 25 [1 علاقه]

آنچه که من واقعا درک نمی کنم که 3M و برخی دیگر از شرکت در ماساچوست هر دو تولید کننده ماسک خود را در ایالات متحده در حال حاضر که فقط دو تا چک کنم. در عین حال من شنیده ام یک جوانه زدن در مورد آن را یک راه یا دیگری. و قطعا ما دیگر ظرفیت است که می تواند پیکربندی مجدد. من شنیده ام از مردم به پیدا کردن منابع برای واردات آنها را بیش از حد. همه چیز بسیار عجیب و غریب است.
ارسال شده توسط sepviva در 5:44 ب. ظ در مارس 25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>