استون مارتین گسترش تولید سیستم های تعلیق یک هفته بیش از coronavirus

لندن — استون مارتین است که گسترش یک هفته تولید تعلیق در محل در آن دو کارخانه خودرو, پیش از ورود آن مهم اولین وسیله نقلیه سودمند ورزش در حالی که مستند اقدامات برای مبارزه با کروناویروس ادامه خواهد داد.

لوکس خودروساز که امن تازه سرمایه گذاری در اوایل سال جاری پس از تلاش پس از بازار سهام شناوری در اواخر سال 2018 است بانکی در DBX مدل به فروش درایو جدید در بخش جذاب تر به زنان خریداران.

در مارس 30, این شرکت گفت: این خودرو در زمان برای تحویل به نمایندگی مجاز و فروش در تابستان “وابسته به تولید و عرضه زنجیره ای بازگشت که در حال حاضر پیش بینی” با آن سایت و سپس با توجه به در مارس 20.

“با توجه به زمان جهانی و محلی در تامین کنندگان و کارکنان کسب و کار است که در حال حاضر گسترش این تعلیق موقت و تا روز دوشنبه 27 مارس منوط به بررسی تغییر شرایط” آن گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“کسب و کار نگاه خواهد کرد برای از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان آن است که معقول و منطقی به انجام این کار است.”

بریتانیا بزرگترین خودروساز جگوار لندرور است و نه تعیین تاریخ برای زمانی که آن را بازگشایی امکانات خود را در حالی که نیسان گفت: در اوایل این ماه که تولید تعلیق در آن ساندرلند سایت خواهد شد “ادامه در طول ماه آوریل است.” (گزارش شده توسط کوستاس Pitas; ویرایش توسط Alistair Smout و استفان ادیسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im