در مراکز رشته مهاجران در پاناما, 59 تست مثبت برای coronavirus

پاناما سیتی — پنجاه و نه مهاجران در پاناما مهاجرت مراکز آزمایش مثبت برای coronavirus بهداشت گفت: به عنوان هزاران نفر از مهاجران آمریکای مرکزی ملت صبر کنید به پیش در سفر خود به شمال است.

بیش از 2500 مهاجر شد رشته در پاناما در ماه مارس زمانی که مرز با همسایه کاستاریکا بسته بود در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus با توجه به آمار و ارقام از پاناما مهاجرت مقامات.

نزدیک به 2000 نفر از این مهاجران برگزار شد در مهاجرت مراکز دارین استان واقع در لبه یک کنترل از راه دور نوار جنگل که جدا پاناما و کلمبیا با توجه به مهاجرت کردند.

مقامات بهداشتی سخت کار کرده اند برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش در پناهگاه تنگ, Dr. Juan روسالس منطقه ای بهداشت و درمان مدیر دارین استان در مصاحبه ای گفت:.

“این آسان نیست به 1,900 مردم در یک محل کوچک” او گفت:. “کار سخت است.”

پزشکی تیم را هدایت مهاجران از طریق اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک روسالس اضافه شده و اشاره کرد که پرسنل در حال کار در سراسر زبانی و فرهنگی موانع.

بیست و چهار نفر از مهاجران که تست مثبت را بهبود روسالس گفت. موارد خفیف بوده اند و تنها کسانی که در معرض خطر بودند منتقل شده به بیمارستان های محلی او اضافه شده است.

همه کسانی که مبتلا به این ویروس و همچنین به عنوان کسانی که در تماس با آنها قرار داده شده اند و در انزوا ،

تعدادی از مهاجران در مراکز در نظر گرفته شود در معرض خطر ابتلا به این ویروس از جمله 78 زنان باردار است.

اکثریت مهاجران سرگردان در پاناما هستند مردم هائیتی, کوبا و “فوق العاده-قاره مهاجران” از آفریقا و آسیا گفت: سانتیاگو باز سر از سازمان بین المللی مهاجرت ماموریت در پاناما. بیش از یک چهارم کودکان و نوجوانان زیر سن 17 سالگی اضافه شده است. (گزارش شده توسط Elida Moreno; ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de