حداقل 1 بیشتر کنساو کل غذاهای کارمند تست مثبت برای COVID-19

حداقل یک کارمند اضافی در غذاهای کل بازار در کنساو تشخیص داده شده است با COVID-19 فروشگاه کرد.

اخبار آید روز پس از کارمند دیگری در برت پارک وی محل آزمایش مثبت بسیار مسری بیماری است.

مرتبط با: کنساو کل غذاهای کارمند مبتلا COVID-19

“بله من می توانم تایید می کنند که اعضای تیم ما در کنساو فروشگاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19” یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت.

آن را بلافاصله روشن اگر وجود دارد بیش از دو تایید موارد در میان فروشگاه های کارکنان.

مواد غذایی زنجیره ای در سراسر کشور مشغول به کار هستند برای حفظ کارکنان امن در میان همه گیر جهانی, اگر چه, شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از کارگران در حال مرگ پس از ابتلا به ویروس و سقوط بیمار.

بیشتر: خواروبار کارگران در حال کلید در طول ویروس. و آنها می ترسند

تا ظهر روز جمعه وجود دارد 11,483 موارد تایید شده در سراسر کشور و 416 مرگ و میر مرتبط با جدید coronavirus با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط وزارت گرجستان از سلامت عمومی است. عفونت افزایش یافته و نزدیک به 600 در 24 ساعت گذشته.

همچنین: گرجستان گزارش 416 coronavirus مرگ و میر بیش از 11K موارد تایید شده

یک کارمند در کنساو محل گفت: آنها مطلع شدند از این فروشگاه آخرین مورد حدود 7:30 صبح به آنها گفته شد کارمند گذشته مشغول به کار مارس 3, هر چند این شرکت را فاش نمی کند که اداره آنها مشغول به کار در.

با استناد به نگرانی های حریم خصوصی تمام مواد غذایی کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در مورد آلوده کارگران است.

در بیانیه این شرکت گفت: این فروشگاه گرفته شده و مراحل اضافی برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن محل “در بالای فعلی ما افزایش بهداشت اقدامات است.”

“ایمنی از اعضای تیم ما و مشتریان اولویت ما است و ما مجدانه پس از تمام راهنمایی از محلی بهداشت و ایمنی مواد غذایی مقامات کردند.” “ما در حال همکاری نزدیک با فروشگاه ما اعضای تیم و حمایت از آن تشخیص داده می شود و اعضای تیم که در قرنطینه.”

سخنگوی گفت: تمام مواد غذایی فروشگاه های عامل تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجرای “کنترل جمعیت اقدامات” به عنوان مورد نیاز است. علاوه بر این عطسه سپاه پاسداران نصب شده اند در پرداخت خطوط و زنجیره ای است که نیاز به حرارت چک برای هر کسی که مشغول به کار در آن فروشگاه و امکانات.

ماسک صورت و دستکش نیز در حال توزیع به کارکنان در شروع هر شیفت این شرکت گفت و فروشگاه ها در حال بسته شدن دو ساعت در اوایل هر شب به کارگران زمان برای تمیز کردن و restock قفسه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im