در مترو آتلانتا کلیساها livestream خدمات می تواند طبیعی جدید

در یک نمونه چهار شنبه, الیزابت کلیسای باپتیست می بیند حدود 7000 محله های کشیش نشین در آن پنج مترو آتلانتا ماهواره ای دانشگاه های ترکیب شده است. این جمعه فقط سه نمازگزاران کشیده تا به آتلانتا محل آبشار جاده اما مورد استقبال قرار گرفت با علامت گفتن آنها کلیسا تصمیم گرفتند برای برگزاری خدمات آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

راه اندازی آن می تواند به صورت عادی به عنوان مکان های مختلف از عبادت سراسر مترو آتلانتا تصمیم گرفتند به پناهگاه و میزبان livestreams یا بر روی وب سایت خود و یا Facebook.

یکشنبه وجود دارد 99 تایید موارد در گرجستان با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی تا قابل ملاحظه ای از 66 مورد تأیید یک روز زودتر زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام وضعیت اضطراری و خواست ساکنان برای جلوگیری از بزرگ کرد.

“مرتبط با: برای محافظت از جماعت بسیاری از کلیساهای گرجستان خواهد رفت آنلاین

مشابه به دوربین, کشیش کریگ الیور باز خطبه های خود صحبت کردن در مورد کوروناویروس. کلیسا هشدار داده parishioners جمعه تنها یک livestream برای این سرویس. او همچنین اشاره کرد که کلیساها نیست واکنش از ترس بلکه نگرانی برای نمازگزاران ،

“این یک تجربه جالب البته چون من استفاده می شود به تماس-و-پاسخ پویا,” او گفت: Atlanta Journal-Constitution, صحبت از آبشار جاده کلیسا. “اگر من می گویند چیزی است که من معمولا یک “آمین” یا کلامی پاسخ. که یکی از عناصر آن متفاوت است.”

الیور ضبط خطبه و تعامل با نمازگزاران از طریق چت متصل به livestream در وب سایت کلیسا. او در کلیسای یکشنبه در صورت وجود هر گونه سکسکه با livestream.

در حالی که 91 ساله کلیسا به طور منظم نگه می دارد livestreams الیور بود که در ابتدا مردد به تعطیل کردن عملیات گفت: رهبران کلیسا ملاقات دو هفته پیش به بحث در مورد آنچه آنها نیاز به در محل. تردید رفت و از پنجره بیرون را پس از تعداد موارد رشد در گرجستان و کمپ خواست ساکنان خانه بمانند.

“ما در یک فضای منحصر به فرد و مکان است. من فکر نمی کنم ما دیده می شود هر چیزی شبیه به این در طول عمر ما” الیور گفت. “و با عنصر ما ناشناخته آن را به عنوان مربوط به ویروس آن را محتاطانه به خطا در کنار احتیاط و آنها را تشویق به ماندن در خانه.”

“مرتبط با: رژیم صهیونیستی. کمپ اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی

در ابتدا کلیسای متحد متدیست از ماریتا برگرد. جولی بون گفته آنلاین نمازگزاران آنچه کلیسا در حال انجام برای کاهش گسترش coronavirus و دعا برای صنعت مراقبت های بهداشتی و کسانی که تحت تاثیر آن است.

در حالی که صحبت کردن به خالی pews بود و کمی بی دست و پا, Boone, گفت:, آنلاین, محله های کشیش نشین پذیرا شد.

“ما از ایمیل ها و متون از جماعت تا مردم مشغول شد و پاسخ مثبت بود,” او گفت:.

یکشنبه, خطبه تحویل داده Rev. لری Ethridge متمرکز در مکالمات آنلاین در اطراف اجتماعی فاصله و چگونه مردم هنوز هم می تواند درگیر با دیگران که ممکن است نیاز به.

“این بیشتر نمی شود ترس از ادامه به وزیر حتی اگر ما در حال نگه داشتن یک فاصله اجتماعی. هنوز هم وجود دارد راه هایی برای برقراری ارتباط” Ethridge گفت او خدا را شکر جماعت تا به حال تکنولوژی به آن را انجام دهد.

بر خلاف الیزابت و اولین UMC این Refereshing محل وزارتخانه در دکتور نداده livestreams اما کشیش Reyman قیمت گفت: محله های کشیش نشین پذیرا شد. یک کلیسا است که به طور معمول می بیند 200 نفر از دریافت بیش از 500 views خود را در اولین livestream.

“من نوعی می خواست به وزیر به مردم و اجازه دهید آنها را می دانیم و نه ترس” قیمت گفت. “شما نمی توانید بمباران خود را با اطلاعات در مورد کوروناویروس به نقطه ای که آن را رقیق آنچه خدا می گوید. بله ما نیاز به مطلع شود اما نمی بمباران خود را با آن به دلیل آن باعث وحشت و ترس است.”

کلیسا قصد دارد برای ادامه آن livestream خدمات تا آوریل و ارزیابی از وجود دارد.

کلیسای livestream از رایگان نمازخانه در گینسویل شد در یک بزرگتر ویژه رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه که او می خواهم به تماشای.

کشیش Jentezen فرانکلین شروع این سرویس با خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام که در مارس 15 بود که مشاهده شده به عنوان یک روز ملی نماز. پس از به اشتراک گذاری کتاب مقدس مراجع از مغلوب ساختن پیشی جستن فرانکلین لبخند زد و گفت: مخاطبان آنلاین “من به شما بگویم که به اعتقاد من رئیس جمهور جاوا موعظه پیام بهتر از من امروز هستم.”

فرانکلین در مورد واقعیت coronavirus تهدید در حالی که همچنین با اذعان به محافظ قدرت دعا و ستایش است.

“ترس بسیار واقعی برای بسیاری از شما” فرانکلین گفت: در خطبه های خود در مورد احساسات مقدار نامحدودی از ملت است.

او گفت: مردم باید در انتخاب ایمان بیش از ترس. “خدای ما بزرگتر از coronavirus.”

اگر چه parishioners حضور نداشتند فرانکلین تنها نبود در مرحله در محبوب megachurch. او اشاره کرد که عبادت تیم و گروه کر کرده بود پیوست و او را به صورت زنده پخش. Livestream در دسترس از طریق چپل کانال یوتیوب در حال حاضر بیش از 53,000 views تا اواسط بعد از ظهر.

برای برخی از نمازگزاران آنلاین خدمات کلیسا بود فقط به عنوان جذاب به عنوان فرد در عبادت.

ان استوارت پیرس و همسر او آورده بودند به اشک آنها به عنوان سنگ اول سرود در سرویس های آنلاین برای تمام سنت کلیسای اسقفی در آتلانتا در لباس خواب خود را در دفتر خانه خود را. پیرس گفت: این سرویس آورده جماعت و نزدیک با بسیاری از برقراری ارتباط از طریق چت در کلیسا Facebook livestream.

“آنها اشک شوق دانستن ما هنوز هم می تواند یک جامعه حتی اگر ما در حال حاضر در شخص” او گفت:.

چندین کلیسا در حال پیوستن به یک سخت دو هفته فقط آنلاین خدمات. فراتر از آن است که رهبران کلیسا به دنبال گزارش های خبری و تغييرات بر این اساس برنامه ریزی.

همانطور که برای چه مدت آنها را ادامه خواهد داد با livestream خدمات: “که ناشناخته است گفت:” الیزابت باپتیست را Oliver. “این واقعا بستگی به میزان بحران مواجه هستیم.”

برخی از کلیساها نشده بود حکومت در شخص خدمات نشده است.

در حرم از مفهوم معصوم در مرکز شهر آتلانتا حدود 40 نمازگزاران جمع آوری به جشن 11 a. m. جمعی که همچنین livestreamed در کلیسای کاتولیک در Facebook صفحه.

در اکثر روزهای یکشنبه هر پیو پر شده است. اما از آنجا که از این روز یکشنبه پراکنده حضور, محله های کشیش نشین بود بدون مشکل تمرین “اجتماعی فاصله” با برخی از نشسته به تنهایی در خود pews.

“خوش آمدید به 4 ساعت توده” یکی از ushers شوخی با اشاره به شنبه بعد از ظهر که به طور معمول به عنوان شلوغ به عنوان دو یکشنبه توده ها.

برای کسانی که با حضور در کلیسای این یکشنبه بود قابل ملاحظه ای متفاوت است.

به طور معمول در ابتدای سرویس, محله های کشیش نشین استقبال یکدیگر با دست دادن. اما با coronavirus دوستانه گره تا به حال به اندازه کافی.

وقتی که آمد آن زمان به پیشنهاد هر یک نشانه ای از صلح Monsignor هنری Gracz تشویق همه به جای دست راست خود بیش از قلب خود را – به جای دست دادن است که به طور معمول همراه با “صلح با شما باشد.”

در بانوی ما از لورد کلیسای کاتولیک در آتلانتا برگرد. جفری Ott تصمیم به برگزاری یک توده در روزهای شنبه و یکشنبه این آخر هفته گذشته. به جای او رهبری یک مناجات از کلمه با نماز و کتاب خوانش بدون parishioners مصرف صمیمیت و همدلی.

یکی از خدمات در 10:30 صبح نیز جاری با بیش از 1000 نفر مشاهده در یک نقطه که نوسان در طول خدمت.

او تصمیم گرفته نشده که آیا جرم برگزار خواهد شد در هفته های آینده.

“ما نگران ما محله های کشیش نشین’ سلامت و رفاه و سلامت و رفاه از بازدید کنندگان ما و دوستان” Ott گفت. “از آنچه که من می دانم از coronavirus در حال حاضر این مهم است که ما باید برخی از راه دور از یکدیگر و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی بنابراین ما نمی گسترش این بیماری است.”

او گفت: حدود 70 درصد از لورد اعضای مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر است.

در اوستلل در 10:30 در سرنوشت جهان, کلیسا, کشیش ویلبر Purvis سوم گفت: 200 جمع شده بودند: “ما در حال تکان دادن دست های امروز, ما در حال انجام آرنج ضربه. خدا هنوز هم می شود ستایش است.”

خطبه او بود در coronavirus و او موضوع بود که چگونه برای خنک نگه داشتن در بحران — گرفتن درس از پل گرفته شده برای رم و کشتی گل نشسته در حال اجرا.

کلیسا نیز فکر کسانی که نیاز به دلیل تلفات از coronavirus. این جماعت در زمان خاص ارائه به اتخاذ یک محلی آپارتمان مجتمع به منظور کمک به ارائه کودکان با ناهار دو هفته آینده در حالی که مدارس تعطیل هستند.

“اجازه ندهید coronavirus سرقت خود را ستایش” Purvis به یاد محله های کشیش نشین.

AJC کارکنان علامت Waligore کورتیس کامپتون و ران Sirmans کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im