آتن-Clarke County بسته پارک ها و اوقات فراغت خدمات با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

در آخرین تلاش به سرعت گسترش coronavirus آتن-Clarke County بسته تمام پارک های عمومی در مسیرهای پیاده روی و تفریح خدمات دوشنبه.

این عمل می آید کمتر از دو هفته پس از Athens-Clarke County کمیسیون تصویب اجباری پناهگاه در محل سفارش AJC.com قبلا گزارش شده است. که به منظور آموزش ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را جز برای اهداف ضروری است که شامل پارک ها و شهر های اوقات فراغت خدمات تا دوشنبه.

بیشتر: آتن عبور اجباری ‘پناهگاه در محل سفارش به تلاش برای سرکوب coronavirus گسترش

بن برتون پارک دادلی پارک Greenway, کرم شب تاب دنباله و Sandy Creek مرکز طبیعت مسیرهای پیاده روی در میان, در بیرون, پارک, مناطق نزدیک به این شهرستان اوقات فراغت بخش خدمات گفت: در انتشار اخبار. خرس توخالی باغ وحش نیز بسته شده است.

علاوه بر این, همه, هوای آزاد, بسکتبال, تنیس, و pickleball دادگاه قفل خواهد شد. حمایت, حوادث, برنامه ها و کلاس ها از طریق شهرستان اوقات فراغت بخش خدمات را نیز لغو می شود از طریق آوریل 24.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

همانطور که از 7 p. m. روز شنبه, گرجستان وزارت بهداشت تایید 47 مورد از COVID-19 و پنج مرگ و میر ناشی از این ویروس در Clarke County است. بیش از 3000 موارد مثبت ثبت شده در سطح ایالت, با گرجستان مرگ و میر افزایش به 102.

آتن-کلارک کانتی بود در میان برای اولین بار به تصویب اجباری پناهگاه در محل سیاست در تلاش برای سرکوب ویروس گسترش یافته است. فرمان محدودیت تجمعات عمومی به کمتر از 10 نفر است اما چند استثنا برای خدمات ضروری است. این خدمات عبارتند از: به دست آوردن مواد غذایی, دارو, هوای آزاد, ورزش و مربوط به کار و مسئولیت.

مربوط به: پناهگاه در محل سفارش: آنچه در آن به معنی برای شما و کسب و کارهای محلی

آتلانتا و دیگر مترو آتلانتا شهرها و استان ها نیز صادر شده اجباری پناهگاه در محل سفارشات و یا تصویب حکومت اما بسیاری از پارک های شهر و مسیرهای باقی مانده اند باز است.

چند مقامات دولتی از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف خواسته اند که ساکنان برای جلوگیری از پارک ها و مسیرهای از جمله Beltline مگر اینکه مطلقا لازم است. Beltline رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلاید هیگز گفت: به تازگی محبوب مسیر تنها باید مورد استفاده برای حمل و نقل به و از خدمات ضروری از قبیل محل کار و یا فروشگاه های مواد غذایی.

بیشتر: با وجود درخواست از مقامات آتلانتا در پارک ها و مسیرهای محبوب باقی می ماند

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de