آتن افسران پلیس پاک در تمام شش سال 2019 تیراندازی

شش آتن افسران پلیس که با شلیک اسلحه های خود را در مظنون در سال گذشته پاکسازی شده اند از هر گونه تخلف در این بخش اعلام کرد روز شنبه.

در انتشار اخبار آتن-Clarke County سخنگوی پلیس سرهنگ John Radford گفت: سابق دادستان منطقه کن ملدن بررسی GBI یافته است در هر تیراندازی و تعیین تمام شش افسران در توجیه استفاده از زور است.

پس از داشتن هر افسر-درگیر تیراندازی در سال 2018 تعداد موارد در آتن مشخصی در سال گذشته با سه تیراندازی رخ می دهد تنها در ماه اکتبر ردفرد تایید کرد. پنج شش مظنون به ضرب گلوله در سال 2019 در اثر صدمات خود را.

تماشا کنید: آتن پلیس با انتشار تصویری از افسر تیراندازی machete-wielding مشکوک

“دا ملدن نشان داد که پس از بررسی موارد و او مصمم است که عکس اخراج توسط افسران توجیه شده بودند که پرونده های تخلف در بخشی از هر یک از افسران” با انتشار گفت. “بر اساس دا را یافته گرجستان دفتر تحقیقات پس از آن بسته شده هر یک از آن موارد مربوط به ما افسران با استفاده از نیروی مرگبار.”

هر مورد نیز بررسی توسط پلیس اداره از استانداردهای حرفه ای که تعیین می شود تمام شش افسر عمل در سیاست محدودیت زمانی که شلیک سلاح های خود را.

بیشتر: Bodycam تصویری از یک شهر آتن تیراندازی پلیس نشان می دهد مظنون آتش اول

“نهایی تعیین از اداره پلیس این GBI و دا سیگنال پایان دادن به تحقیقات از این حوادث که تایید در حالی که غم انگیز و واقعا تاسف مصرف از زندگی توسط ماموران در این شرایط توجیه” ردفورد گفت.

در این بیانیه آتن رئیس پلیس کلیولند Spruill گفت که او خوشحال به یاد بگیرند که خود را افسران “شده اند توجیه یک بار و برای همه است.”

همچنین: آتن انتشار پلیس bodycam فیلم هایی از مرگبار افسر-درگیر تیراندازی

“این بوده است که بار عاطفی برای هر یک از درگیر افسران و بسیار زمان تلاش برای آتن-Clarke County Police گروه به عنوان یک کل” او گفت:. “امیدوارم این تصمیمات را به برخی از (حس) از بسته شدن برای هر یک از درگیر افسران و اجازه خواهد داد که این گروه به حرکت در گذشته این غم انگیز و تاسف حوادث است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>