آتن حمل و نقل کارمند تست مثبت برای COVID-19 شهرستان می گوید

مقامات مشاوره هر کسی که به تازگی از بازدید آتن مرکز ترانزیت برای نظارت بر علائم کروناویروس پس از یک کارمند شهرستان آزمایش مثبت است.

این شهر روز دوشنبه اعلام کرد که یک کارمند در حمل و نقل از بخش گزارش یک نتیجه مثبت را به سرپرست خود را پس از تست برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس. کارمند مشغول به کار بود در حمل و نقل مرکب مرکز در شرق گسترده بین خیابان 17 مارس و آوریل 23, به گفته مقامات شهرستان.

این مرکز به عنوان نقطه انتقال برای آتن-Clarke County حمل و نقل اتوبوس و دانشگاه و اتوبوس و. فضای داخلی آن بسته شده به مردم از مارس 18.

هر کسی که آمد در تماس با یک کارمند شهرستان در نزدیکی خارج از اتوبوس در حال بارگذاری منطقه در آن تاریخ باید برای نظارت بر علائم گفته مقامات در انتشار اخبار.

“فردی بود در بیمارستان بستری است و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه” با انتشار گفت. “چند تن از کارکنان بود که تماس نزدیک با فرد در حال حاضر تحت خود quarantining پروتکل تا آوریل 7, اما نه نشان دادن هیچ نشانه ای.”

علائم COVID-19 ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و ممکن است شامل تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به Atlanta-based مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مقامات بر این باورند که خطر انتقال به پایین است به این دلیل که کارمند محدود تماس نگه داشته و فاصله پروتکل به عنوان آنجا که ممکن است.

آتن-Clarke County تحت یک وضعیت اضطراری اعلام و ساکنان دستور به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری. از مارس 18, آتن, حمل و نقل اتوبوس شده اند محدود به مسیرهای هستند و تحت منظم و دقیق تمیز کردن.

با توجه به شهرستان حمل و نقل خدمات اتوبوس را ادامه خواهد داد به کار کرایه رایگان در یک آخر هفته کاهش می یابد سرویس بین 7:30 صبح و 9:45 p. m. و هفت روز هفته. مسیرهای خاص توصیف و برنامه های در دسترس هستند www.accgov.com/transit.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de