دو و میدانی-Duplantis soars دوباره به شکستن خود پرش با نیزه رکورد جهان

متولد آمریکا و سوئدی آرماند “Mondo” Duplantis افزایش یافت و به یکی دیگر از پرش با نیزه رکورد جهان در روز شنبه به عنوان او به راحتی پاک 6.18 متر در مسابقات جهانی دو و میدانی گلاسکو داخل سالن جایزه بزرگ.

20 سال جهان به مدال نقره حال تنظیم قبلی علامت شنبه گذشته با پاکسازی 6.17 متر در ترونی لهستان. که تحت الشعاع 1 سانتی متر فرانسوی Renaud Lavillenie این رکورد در ماه فوریه سال 2014 در دونتسک اوکراین است.

با گلاسکو جمعیت خروشان او را در Duplantis پاک این بار در تقریبا اهسته مد قبل از بالا رفتن حصیر عبور از سلاح های خود را در سراسر قفسه سینه خود را و تشویق است.

فوق العاده آن را اولین تلاش خود در ارتفاع در این نشست و او آن را با اتاق به فراغت. قهرمان جهان سام Kendricks شد و دور دوم با 5.75 متر ترخیص کالا از گمرک.

Duplantis پسر آمریکایی قطب vaulter و که بزرگ شد با یک نیزه در گودال باغ خود را در خانه در لوئیزیانا بود بز بالاتر از لندن اتوبوس دو طبقه به عنوان یک نوجوان.

در 17 او در حال حاضر پاک 5.90 متر.

در حال حاضر آسمان به نظر می رسد محدودیت برای استعداد هیجان انگیز است که در حال حاضر هدف قرار دادن طلای المپیک در توکیو.

“هستند بسیاری از دلایل که چرا این رویداد بسیار پیچیده و بسیاری از چیزهایی که رفتن به ساخت یک پرش خوب,” Duplantis که می رود توسط خود دانشآموز نام مستعار Mondo, بی بی سی گفت.

“پس از سالها کار سخت را به این, اما زمانی که شما آن را درست انجام دهد آن را ساده به نظر می رسد.”

“ایمن می گویند من احساس می کنم خوب من احساس می کنم سریع و قوی در باند فرودگاه. من هیجان زده برای هوای فصل و بازی های المپیک است که در آن من می خواهم به بهترین.”

Duplantis دریافت $30,000 جایزه جهانی دو و میدانی برای خود رکورد جهانی است.

سرگئی Bubka را 6.14 m علامت در سال 1994 باقی مانده است, بالاترین, هوای آزاد, ترخیص کالا از گمرک اما IAAF است تمایز بین محیط داخلی و خارجی سوابق در پرش با نیزه از سال 2000. (گزارش توسط مارتین هرمان; ویرایش شده توسط ادموند بلر و هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>