آتلانتا فرودگاه دوباره شلوغ دنیا در سال 2019 — سپس سفر کاهش یافت

با 110.5 میلیون مسافر در سال گذشته آتلانتا فرودگاه خود را حفظ شماره 1 نقطه در یک رتبه بندی توسط شورای فرودگاه بین المللی. در شماره 2 نقطه بود Beijing Capital International Airport با 100 میلیون مسافر توسط لس آنجلس بین المللی دبی و توکیو.

در حالی که آتلانتا به کار گرفته شده بیشتر مسافران, Chicago o’hare دوباره به کار گرفته ترین پرواز. و شلوغ ترین فرودگاه های اندازه گیری شده توسط هوا و ترافیک حمل و نقل در سال گذشته در هنگ کنگ به دنبال ممفیس.

این گزارش همچنین نشان داد چقدر همه چیز تغییر کرده در این سال است. در سه ماه اول سال 2020 ترافیک مسافری در حال حاضر پایین 18.2% در Hartsfield جکسون در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. آوریل, Delta گفت: آن را برش پروازهای 85 درصد است.

جهان صنعت “در حال حاضر در حالت زنده ماندن فلج از دست دادن ترافیک مسافر و درآمد” شورای فرودگاه بین المللی, مدیر کل آنجلا gittens می که سابق آتلانتا فرودگاه, مدیر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

کاهش شدید در سفر مؤثر است فرودگاه پیمانکاران و کارگران است. آتلانتا-بر اساس امتیازات بین المللی فقط چند ماه پیش بود که عامل بیش از 40 رستوران در 10 فرودگاه با حدود 950 کارکنان.

در حال حاضر این عمل سه رستوران در دو فرودگاه با حدود 50 کارکنان با توجه به Michael راسل مدیر عامل شرکت مادر H. J. Russell & Co. در Hartsfield جکسون, امتیازات بین المللی بسته تمام آن مکان و گذاشته شدن نزدیک به 300 نفر از کارگران به علت بسته شدن تلاقی چند خیابان یا جاده B که در میان concourses به طور موقت توقیف.

اواخر ماه گذشته آتلانتا فرودگاه مدیر جان سلدن گفت: اگر فرودگاه بازیافت به 50 درصد از ترافیک عادی این زمان در سال آینده “ما خواهد بود در یک جای خوب.” اما “بدون یک واکسن… که پیش بینی است که احتمالا حتی از رفتن به اتفاق می افتد.”

در روز سه شنبه Hartsfield جکسون با صدور بیانیه ای گفت COVID-19 تا به حال “تاثیر غیر قابل انکار در سفر” اما افزود: “ما همچنان به استقبال مسافران با تعدادی از اجتماعی فاصله و اقدامات ایمنی و به دنبال به جلو به یک بار دیگر در حال شلوغ ترین و کارآمد ترین فرودگاه در جهان است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de