آتلانتا سرقت خودرو مظنون بازداشت 27th, زمان, پلیس می گویند

مشکوک رهبر یک مترو آتلانتا سرقت خودرو حلقه به پشت میله های زندان پس از بازداشت برای 27th, زمان, پلیس گفت:.

ویلی جیمز بانک ها دستگیر شد پنج شنبه توسط آتلانتا اداره پلیس خودکار جنایات اجرای واحد مقامات گفت: در انتشار اخبار.

افسران کشف خود را در سال 2010 شورلت مالیبو در حالی که گشت زنی در شمال غرب آتلانتا. بانک ها بود که می خواستم در چندین اتهام جنایت از جمله سرقت خودرو اقدام به فرار افسران و پس از او به دنبال داشت به جلوی خانه, یک خانه در اموزش خیابان آتلانتا پلیس گفت: در Facebook post.

به گفته محققان او تقریبا زد به چندین افسر و سقوط او در مالیبو به گرجستان وزارت امنیت عمومی وسیله نقلیه قبل از کشیده شدن از ماشین خود و دستگیر شد.

پلیس گفت که آنها بوده ام پیگیری بانک و دو نفر از همدستان متهم را به عنوان بخشی از یک شهروند سرقت خودرو بررسی است.

“مردان شده اند بخشی از استادانه درست شده حلقه به سرقت خودرو از پارکینگ, پارکینگ ها و هتل ها عمدتا در مرکز شهر آتلانتا و Buckhead” آتلانتا پلیس گفت: در انتشار. “آنها اغلب می طلایه دار وسایل نقلیه به سرقت و با استفاده از یک وانت مجهز به یک چرخ بلند به دو هدف وسایل نقلیه است.”

آن را حداقل 27 بار بانک دستگیر شده است, مقامات گفت. او همچنین دارای سه محکومیت جنایت برای شکستن شیشه خودرو و سرقت است.

در علاوه بر این به حکم برجسته بانک ها در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه از تشدید حمله به یک افسر پلیس رانندگی بی پروا, دخالت, دولت, اموال, سرقت با در نظر گرفتن و جنایت انسداد سوابق نشان می دهد. او باقی مانده برگزار می شود در شهرستان Fulton زندان بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de