آتلانتا شورای شهر می گذرد فرودگاه اجاره امداد اندازه گیری برای concessionaires

آتلانتا شورای شهر در روز سه شنبه رای دادند به اتفاق آرا به نفع یک اندازه گیری را به حالت تعلیق اجاره حداقل الزامات مورد نیاز برای آتلانتا فرودگاه مغازه ها و رستوران ها و شرکت های اجاره خودرو از ماه مارس تا ژوئن. کسانی که کسب و کار خواهد به جای پرداخت اجاره خود را به عنوان یک درصد از درآمد اما نمی خواهد موضوع را به حداقل مسطح پرداخت اگر کسب و کار سقوط به زیر این سطح.

“اصل این است که یک گام برای کمک به کسب و کار ادامه خدمات خود را به آنها می توانید نگه داشتن افراد شاغل” گفت: آندره دیکنز صندلی شورای شهر کمیته حمل و نقل که نظارت بر فرودگاه. “همانطور که بسیاری از کارکنان به عنوان ما می توانیم با حفظ این مقدار کم از مسافران ما را انجام خواهد داد.”

اندازه گیری, که توسعه با شهردار دولت و اجازه می دهد تا این شهر برای مذاکره مجدد در مورد 40 فرودگاه قرارداد نیاز به فاش به فرودگاه دارندگان اوراق قرضه به گفته مقامات شهرستان. اجاره امداد می تواند تمدید برای یک ماه دیگر فراتر از ژوئن اگر COVID-19 همه گیر نشده فروکش کرد.

شهر آتلانتا رئیس امور مالی روزولت شورای اسلامی گفت: فرودگاه انجام یک تجزیه و تحلیل از اجاره بها اصلاح و برآورد اجاره امدادی می تواند در کاهش فرودگاه درآمد حدود 12 میلیون نفر سالانه از کل فرودگاه پیش بینی شده درآمد حاصل از $587 میلیون. او گفت: اصلی تاثیر خواهد بود برای کاهش فرودگاه پیش بینی شده 125 میلیون دلار مازاد استفاده می شود برای سرمایه پروژه های بهبود.

دیکنز گفت concessionaires در حال گفتن او کسب و کار خود را به پایین است که توسط حدود 50٪. “آن را بدتر و بدتر. این بچه ها در حال گرفتن بیشتر و بیشتر وخیم اطلاعات,” او گفت:.

او گفت: concessionaires نیز در بحث تغییر مورد نیاز خود را ساعت پس از عمل به دلیل کاهش در اواخر شب پرواز است که برگ های کمتر مشتریان در فرودگاه و در طول این ساعت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im