آتلانتا و عضو شورای شهر بلند کردن اجسام وزن فرودگاه امتیازات قیمت کلاه

مسافران رو در حال حاضر بالاتر از میانگین قیمت در Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی, رستوران ها و مغازه ها می تواند به دنبال در افزایش, اگر یک آتلانتا و عضو شورای شهر ایده به واقعیت تبدیل می شود.

رئیس کمیته نظارت بر فرودگاه و آن قرارداد می خواهد به در نظر گرفتن افزایش حداکثر 10 درصد حق بیمه بیش از میانگین قیمت های خیابان فروشندگان مجاز شارژ به 25% تا فروشندگان می توانند کارگران پرداخت 15 دلار در ساعت است.

“اگر [concessionaires] می تواند پول بیشتری به آنها می توانند پول بیشتری پرداخت” گفت: عضو شورای Andre دیکنز که ریاست شورای کمیته حمل و نقل.

اما چنین برنامه ای برای افزایش حق بیمه فرودگاه چالش ها از جمله دولت قانون که جلوگیری شهر از تعیین حداقل دستمزد بالاتر از استاندارد فدرال. مسئولان شهرستان نیز با تمرکز بر دفع تلاش برخی قانونگذاران ایالتی به چنگ فرودگاه کنترل از شهرستان.

دیکنز گفت: این می تواند یک سال یا بیشتر قبل از تغییرات قیمت کلاه حرکت رو به جلو در پشت سر هم با بالاتر صاحب امتیاز پرداخت.

“این آسان نیست ثابت” دیکنز گفت. “ما می خواهیم به حساس به آنچه دولت قانون است.”

حق اجازه داده شد برای کمک به فروشندگان پوشش اضافی هزینه های عملیاتی در فرودگاه از جمله مطابق با محدودیت های امنیتی محیط زیست , قوانین و تحویل لوازم. فرودگاه بررسی اینکه آیا قیمت چیزی شبیه به یک برگر کینگ گنده مجاز است با داشتن یک پیمانکار رکورد قیمت در به عنوان بسیاری از شش خرده فروشان در خیابان برای مقایسه.

در حالی که Atlantans که از طریق Hartsfield جکسون روزانه مشمول قیمت شارژ توسط concessionaires, دیکنز با اشاره به این واقعیت است که مسافران که زندگی نمی کنند در آتلانتا را تشکیل می دهند اکثر مسافران است.

“این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار Atlantans آنجا که آن را تحت تاثیر قرار دهد مسافران است. و مسافران تمایل به درآمد درآمد کسب و کار, و غیره.,” دیکنز گفت.

شهر آتلانتا مطرح شده آن حداقل دستمزد پرداختی به کارکنان شهرستان به 15 دلار در ساعت در سال گذشته است. اما فرودگاه امتیازی کارکنان کار برای شرکت های خصوصی که اجاره فضا در فرودگاه و منوط به کارمند شهرستان حداقل دستمزد.

اتحادیه های کارگری شده است برای سال ها کار برای افزایش حداقل دستمزد از طریق آنچه آنها تماس بگیرید ‘مبارزه برای $15.’

برخی از اعضای شورای شهر در حال تلاش برای پیدا کردن راه دیگری برای نیاز و یا تشویق فرودگاه concessionaires به پرداخت بیشتر. اما معلوم نیست اگر وجود دارد یک مسیر قانونی برای انجام این کار تحت قانون دولت دیکنز گفت.

او گفت که او مطمئن است اگر او می خواهد به طور کامل حذف قیمت, فلیپ فلاپ, اما گفت که او فکر می کند که افزایش آن به 25 درصد بالاتر از قیمت های خیابان برای تلفن های موبایل مانند یک جای خوب برای شروع گفتگو.

در حالی که بسیاری از فرودگاه ها باید امتیازات قیمت کلاه, برخی نیست و یا باید آن را برداشته.

Hartsfield جکسون مدیر جان سلدن گفت: فرودگاه های دیگر از جمله یکی از او قبلا چراغ نیویورک John F. Kennedy International شارژ, قیمت های بالاتر — با تشکر به خوبی پاشنه بلند بین المللی مسافران که مایل به صرف آزادانه

“بازار درایوهای چه قیمت است” Selden گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im