آتلانتا کمیته در گفتگو با NCAA در مورد نهایی چهار محل دیگر مسائل

مقامات با آتلانتا در چهار نهایی میزبان کمیته در حال برگزاری بحث و گفتگو با NCAA در روز پنج شنبه در مورد نحوه ادامه با رویداد از جمله گزینه برای بازی در یک کوچکتر محل از مرسدس بنز ورزشگاه.

“بحث در حال انجام با NCAA و شرکای محلی ادامه خواهد داد و در طول روز” دن کورسو, رئيس جمهور از آتلانتا ورزشی شورای اسلامی و رئیس میزبان کمیته هیئت مدیره گفت: اواخر پنج شنبه صبح. “ما فقط رفتن را از طریق هر سناریو و هر وضعیت. … ما در حال بدست گرفتن (NCAA است) منجر شود.”

“مطلب: بمانید تا به روز در coronavirus

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که چهار نهایی در آتلانتا مثل بقیه سازمان مردان و زنان بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور و غیاب از آنجا که از coronavirus نگرانی. که تصمیم بدیهی است که باعث می شود یک محل به عنوان بزرگ به عنوان مرسدس-بنز ورزشگاه که قرار بود گسترش یافت و به بیش از 80 ، 000 نفر برای این رویداد غیر ضروری.

پرسید: اگر هر دو دولت مزرعه عرصه و گرجستان را McCamish غرفه های, در این نقطه, کورسو گفت: “این بخشی از بحث در مورد چه نوع از برگزاری رویداد خواهد (NCAA) به دنبال در در اندازه و مقیاس. وجود دارد بسیاری از عناصر است که به آن. آن را به عنوان آسان نیست به گفته این مکان یا آن محل است.”

کورسو گفت که از اواخر صبح در محل باقی مانده است “یکی از عناوین” تحت بحث است.

یک هفته دو برنامه از کار در مرسدس بنز ورزشگاه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه آغاز برای تبدیل ساختمان به یک بسکتبال محل از جمله نصب و راه اندازی عظیم موقت پایین کاسه صندلی و سیستم رتبه بندی بالا در اواسط دادگاه.

پس NCAA چهارشنبه اعلام کرد که در آن مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران هر دو NBA و لیگ خود را اعلام کرد فصل معلق خواهد شد چرا که از coronavirus. SEC همراه با دیگر همایش ها, متوقف, مسابقات بازی.

همانطور که از اواخر پنج شنبه صبح کورسو گفت: امکان NCAA لغو آن مسابقات بسکتبال “آمده است تا در گفتگوهای ما با آنها. ما اقدام به عنوان اگر چهار نهایی در حال رفتن به آمده به آتلانتا و مسابقات شروع می شود در هفته آینده. شده است که بحث های ما به این نقطه است.”

وضعیت کلی مایع باقی می ماند.

“من فکر می کنم آن چیزی که مهم است به درک که این بازی uncharted waters” کورسو گفت. “به خاطر داشته باشید این است که نه فقط در مورد آتلانتا و بدیهی است که نه فقط در مورد ورزش یا. این چیزی است که ما هرگز قبل از.”

این داستان خواهد شد بعد از به روز پنج شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de