آتلانتا در مواجهه با رشد جمعیت بی خانمان در Hartsfield جکسون

شهر آتلانتا در مواجهه با چالش دیگری در شیوع کروناویروس: صدها نفر از افراد بی خانمان در حال خواب در Hartsfield-Jackson International Airport.

برای سال, رییس پلیس کار کرده و برای دلسرد کردن افراد بی خانمان از گذراندن شب در این مرکز به وجود آب و هوای نامساعد. مشکل جلب توجه و نگرانی در اوایل این سال و قبل از همه گیر آمار در نیروی کامل است.

آن را تنها بدتر.

اواخر ماه مارس Hartsfield جکسون مدیر جان Selden بود گفت: وجود 300 نفر در ترمینال یک شبه.

تحت شرایط عادی این فرودگاه بین 100 تا 150 نفر افراد بی خانمان در فرودگاه در هوای سرد شب آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت آتلانتا اعضای شورای شهر در طول تلفنی جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

“آن را حتی بزرگتر تبدیل چالش به عنوان بسیاری از ما پناهگاه تعطیل شده و بسیاری از مکان های که ما بی خانمان جمعیت چرخید به دیگر دسترسی به آنها,” او گفت:.

آنها را مارتا به فرودگاه داخلی ترمینال را به چرت زدن شارژ تلفن های همراه خود و یا خرید مواد غذایی از آنجا که بسیاری از رستوران های شهر در حال حاضر بسته پایین گفت.

او گفت: این فرودگاه حذف صندلی در ترمینال داخلی دهلیز به منظور اجازه می دهد فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله.

به عنوان همه گیر در ادامه این فرودگاه به مراتب کمتر ترافیک مسافری با توجه به کاهش ناگهانی در سفر به مردم در خانه بماند. ترمینال ساکت تر است و کمتر متراکم با مسافران است.

فرودگاه کارگران در حال تمیز کردن چندین بار در شب. آنها نگرانی در مورد افزایش تعداد افراد بی خانمان وجود دارد.

“ما در حال برخورد با بسیاری از افرادی که در زمینه چالش ها اغلب چالش های بهداشت روانی” است که باعث می شود آن را دشوار است به آن را به دیگر پناهگاه پایین گفت. او گفت: این شهرستان در تلاش برای تغییر مسیر مردم بدون رانندگی آنها را به مناطق دیگر به جمع, که همچنین می تواند باعث مشکلات.

شهردار گفت که برای اکثر کسانی که در فرودگاه “به نظر می رسد بدون علامت است.” اما او افزود: هیچ راهی برای بدانید اگر مردم coronavirus. تجهیزات پزشکی عمدتا تنها تست افرادی که علائم COVID-19. او گفت: این شهرستان نیز در تلاش برای تهیه ماسک صورت برای بی خانمان ها.

کف گفت: این شهرستان با توجه به استفاده از آتلانتا شهر بازداشتگاه به خانه برخی از. “اما شما در حال برخورد با یک جمعیت است که اغلب مقاوم به دریافت کمک و علاوه بر آن لایه بندی در آن مردم فقط ممکن است بخواهید برای رفتن به زندان برای مسکن,” او گفت:. “اما ما در ادامه به بررسی آن است.”

او گفت: این شهر مراکز تفریحی در نظر گرفته شده اما این مراکز در حال حاضر در حال استفاده برای توزیع وعده های غذایی برای دانش آموزان است و او نگران جامعه در پاسخ به مسکن بی خانمان در rec مراکز.

“همه می گوید آنها می خواهند برای کمک به راست تا اتوبوس می کشد تا به محله خود را مرکز تفریح و سرگرمی” پایین گفت. “این امر می تواند اولویت من است که ما با استفاده از یکی دیگر از امکانات که در قلب یک جامعه است.”

برای افراد بی خانمان که coronavirus و یا علائم و منتظر نتایج آزمون گرجستان وزارت بهداشت است اجاره مرکز شهر آتلانتا هتل برای جداسازی و قرنطینه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im