آتلانتا گاز, نور, گرجستان قدرت را به حالت تعلیق خدمات کات آف میان COVID-19 نگرانی

آتلانتا مستقر در جنوب, شرکت, عمده, ابزار, ارائه, اعلام تسکین موقت برای مشتریانی که قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به گسترده شیوع کروناویروس.

آتلانتا گاز نور و گرجستان قدرت که هر دو متعلق به جنوب شرکت گفت: آنها نمی خواهند خاتمه خدمات برای مشتریان با توجه به عدم پرداخت هزینه در میان COVID-19 نگرانی.

“در به رسمیت شناختن است که در حال تکامل چشم انداز اطراف کروناویروس جدید ممکن است به علت مشکلات مالی برای مشتریان نهفته اشتغال تغییرات و یا کسب و کار رکود آتلانتا گاز نور به طور داوطلبانه به حالت تعلیق خدمات اشکالی برای عدم پرداخت هزینه به مدت هفت روز به عنوان شرکت ارزیابی بهترین مسیر برای حرکت رو به جلو برای مشتریان خود” سخنگوی Mekke محله خبر داد.

CORONAVIRUS: تکمیل پوشش AJC

تعلیق امر به مشتریان تجاری و مسکونی, او گفت:.

آتلانتا گاز نور جمهور Bryan Batson گفت: این شرکت با درک نقش مهم خدمات خود را در جوامع “در حال حاضر بیش از همیشه است.”

“ما ایستاده با گرجستان خدمات عمومی کمیسیون در تعهد ما برای تضمین این که هر خانواده و شرکت در جامعه ما است که سوخت آنها نیاز به ادامه گرمایش خانه های خود پخت و پز مواد غذایی خود را, گرفتن, گرم, دوش, دوش گرفتن و در حال اجرا کسب و کار خود را” Batson.

گرجستان قدرت اعلام کرد که به حالت تعلیق مسکونی اشکالی برای 30 روز شنبه شروع “و ارزیابی مجدد سیاست و بازه زمانی وضعیت توسعه.”

“تیم ما همیشه آماده برای پاسخ دادن در موقعیت های چالش برانگیز و من مطمئن هستم ما ادامه خواهد داد برای دیدار با نیازهای مشتریان ما در طول این زمان بی سابقه. این چیزی است که ما انجام می دهیم” گرجستان قدرت مدیر عامل و رئیس جمهور پل قهقهه گفت.

این شرکت می پیوندد یک لیست در حال رشد از ارائه دهندگان ابزار است که به حالت تعلیق خدمات زدهاند و برای افرادی که قادر به پرداخت با توجه به COVID-19.

بیشتر: Jackson EMC برای محدود کردن تماس با تعلیق و قطع

جکسون Electric Membership Corporation گفت: آن را به حالت تعلیق قطع ارتباط به دلیل عدم پرداخت هزینه شروع مارس 16 مارس 27 به عنوان بخشی از آن همه گیر طرح پاسخ.

مرتبط: غیر ضروری شهرستان آتلانتا کارکنان گفت: برای جلوگیری از تالار شهر

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف تازگی صادر شده و نظم اداری آموزش کمیسر آبخيزداري به خاتمه آب خدمات برای مشتریان با توجه به عدم پرداخت هزینه به مدت 60 روز آینده.

“سلامت و رفاه ساکنان آتلانتا در خط مقدم همه چیز ما به عنوان یک شهر” پایین گفت. “دسترسی به آب میباشد در پیشگیری از COVID-19 یا هر عفونی تهدید سلامت و هیچ کس نباید محروم از اساسی این منابع به دلیل ناتوانی در پرداخت.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im