آتلانتا مرد غرق در تلاش برای نجات اعضای خانواده در فلوریدا ساحل

آتلانتا مرد غرق شدند بعد از ظهر دوشنبه در حالی که تلاش برای نجات دو نفر از اعضای خانواده خود را در یک ساحل فلوریدا, مقامات گفت.

با توجه به چند رسانه ای, گزارش 55 ساله Thanh Nguyen بود تعطیلات در ساحل ویکی هنگامی که او را دیدم او برادر زاده و پسر مبارزه در آب حدود 2:30 بعد از ظهر

او به آنها کمک کند اما شروع به مبارزه خود تمپا مبتنی بر WFLA-تلویزیون گزارش شده است.

نجات غریق واقع Nguyen شناور در آب و تلاش CPR تا پزشکان وارد شده در ساحل. او با عجله مورتون گیاه بیمارستان بود اما مرده حدود یک ساعت بعد به ایستگاه خبری گزارش شده است.

هیچ اطلاعات دیگری منتشر شد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>