آتلانتا شهردار مسائل جدید ساعتی دستورالعمل برای Beltline استفاده

در آخرین تلاش برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در Beltline در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آتلانتا شهردار Keisha لنس کف جدید صادر ساعتی دستورالعمل برای کسانی که با استفاده از محبوب مسیر پیاده روی.

روز سه شنبه با استفاده از دستورالعمل اعلام شد و بلافاصله به اثر رفت با توجه به آتلانتا Beltline آزادی مطبوعات.

بین 6 و 10 a. m. the Eastside دنباله دار را با اولویت دسترسی برای افراد مسن, افراد معلول و کسانی که با به خطر بیافتد شرایط بهداشتی آزادی گفت. این است که به دلیل حجم در دنباله معمولا سبک در آن زمان.

بیشتر: Beltline خواستار تفریحی بازدید کنندگان برای دور ماندن برای جلوگیری از جمعیت

از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر Beltline خواهد بود محفوظ است برای کسانی که با استفاده از دنباله برای ورزش و یا حمل و نقل, مقامات گفت. پس از 2 بعد از ظهر دنباله تنها باید برای کار استفاده می شود و اضطراری مربوط به سفر.

بازدید کنندگان هنوز هم نیاز به اقامت حداقل شش فوت و دور از دیگران, اما معلوم نیست چه برنامه های شهر به اجرای دستورالعمل جدید.

مرتبط: هنگامی که خیره فردگرایی درگیری با یک stubborner ویروس

این اطلاعیه می آید یک روز پس از Beltline تمدید آن لغو تمام مراسم و برنامه ها از طریق 30 آوریل AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: آتلانتا Beltline تعلیق جلسات و فعالیت های

این Beltline یکی از معدود مسیرهای پیاده روی برای باز باقی می ماند در آتلانتا در ایالت پناهگاه در محل سفارش پس از آن وسیله اصلی حمل و نقل برای بسیاری در این شهرستان است. با این حال برخی از اعضای کف’ دولت را نشان داده و تمایل آشکار به مسیر پیاده روی بسته به جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

بیشتر: ایمیل نمایش عالی رتبه Fulton مقامات بهداشتی می خواهید BeltLine بسته

بسیاری از پارک ها و مسیرهای پیاده روی در سراسر کشور بسته شد توسط مقامات محلی در تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله.

چندین شهر و شهرستانهای نگه داشته و آنها را بسته و با وجود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش فارغ از تمام محلی متحده از شرایط اضطراری. ایالت سفارش می کند تعطیل پارک و منجر به برخی از حوزه های قضایی بازگشایی پارک مسیرهای پیاده روی و سواحل است.

همچنین: کمپ متحدان دفاع از بازگشایی گرجستان سواحل با وجود انتقاد ساحلی

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de