آتلانتا شهردار به پلیس: اجرا نمی ممنوعیت takeout الکل

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف پیش نویس های اداری جهت است که به طور موثر اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها ممنوع از اجازه دادن به فرد در ناهار خوری به فروش الکل از طریق بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات با توجه به توییت او نوشته شده صبح جمعه.

در روز پنج شنبه کف صدور یک فرمان که ممنوع در شخص ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus اما او هنوز هم آنها را مجاز به ارائه takeout و تحویل خدمات مواد غذایی. او با اعلام این خبر در توییتر و در یک پست جداگانه گفت که دولت قانون منع او از waiving محدودیت در را فروش الکل.

“اگر وجود دارد یک ماده در قانون دولت است که سبب من به چشم پوشیدن از الکل را من با کمال میل ثبت نام آن را” کف نوشت. “من نه تنها آن را دیده نشده است.”

در حالی که کف’ جمعه سفارش نمی کند به صراحت “چشم پوشیدن از الکل takeout” آن را هدایت آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر به دستور او ماموران به اجرای هر گونه ممنوعیت در مقابل رستوران ها و کافه ها تحت تاثیر فرد در ناهار خوری ممنوعیت از فروش باز نشده بسته از الکل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>