آتلانتا مادر متهم پس از سرعت بالا چیس, سقوط, کشته شدن دختر در فلوریدا

آتلانتا مادر متهم به رانندگی بیش از 100 مایل در ساعت و باعث یک تصادف است که او را کشته و 15 ساله پدر شد, رزرو به زندان بیش از آخر هفته با توجه به زندان سوابق.

Cinceria الیزابت کوک, 35, چهره چهار جنایات از جمله فضایی قتل در مرگ Aniyah Bynes که در ماه ژانویه سقوط همراه I-75 در ساوانی County, Fla. او اتهامات دیگر شامل فقره فرار از پلیس و داشتن گواهینامه باطل بودن همیشگی مجرم.

حدود 1 a. m. Jan. 7, کوک گفته او سوار کرایسلر 300 در 103 مایل در ساعت در I-75 شمالی در نزدیکی سفید چشمه است که در حدود 30 مایلی جنوب فلوریدا-گرجستان خط AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: آتلانتا نوجوان کشته شده پس از تصادفات ماشین در تعقیب فلوریدا مقامات می گویند

فلوریدا گشت بزرگراه گفت که او در حال رانندگی بود “بی پروا” را به عنوان او گذشت وسایل نقلیه اضطراری شانه ساخته شده نامناسب و تغییرات خط و باقی مانده در بیش از 100 مایل در ساعت. او را متهم نمی کشیدن بیش از اختلاف چندین گشت وسایل نقلیه تعقیب او را با خود چراغ اضطراری فعال می شود.

در یک نقطه کوک “ناگهان خارج ایالتی” در فلوریدا. 47 خروج تنها به عقب بر گردیم در سمت شمال این FHP گفت. او خاموش کردم بین ایالتی این بار در جاده شهرستان 136 خروج. زمانی که سربازان گفت: Cooke از دست کنترل ماشین خود را هدف قرار دادن چندین درختان کاج در بین شانه.

او با پوشیدن کمربند ایمنی اما هر دو دخترش شد, مقامات گفت.

Aniyah Bynes بود در صحنه مرده در حالی که 17 سال سن Clevia Bynes گرفته شد به لیک سیتی مرکز پزشکی با جراحات جزئی. کوک در نظر گرفته شد به UF سلامت Shands بیمارستان در گینسویل, فلوریدا., با آسیب های جدی.

مقامات گفته اند که چرا کوک رانندگی در چنین نرخ بالای سرعت قبل از تعقیب و گریز شروع شد و یا چرا او را بیش از. AJC.com رسیده است به فلوریدا گشت بزرگراه برای جزئیات بیشتر در اتهامات عنوان شده علیه.

یک GoFundMe صفحه ایجاد شده برای جمع آوری پول برای Aniyah Bynes’ هزینه های مراسم تشییع جنازه توصیف نوجوانان به عنوان یک شیرین و مراقبت است. از بعد از ظهر سه شنبه, صفحه مطرح کرده بود نزدیک به $3,000.

کوک باقی مانده در زندان در $130,000 اوراق قرضه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im