آتلانتا خریداران هنوز هم پیدا کردن جای پا به فروشگاه های آمادگی برای روز یادبود

تعجب آنچه که شما در پیدا کردن یک قدم زدن از طریق کسانی که در بازگشایی مترو آتلانتا مراکز و فروشگاه های این آخر هفته روز یادبود?

انتظار می رود تعداد زیادی از نشانه ها و اطلاعیه ها به شما اصرار به انجام کار درست و بسیاری از نقاب خریداران و فروشندگان زیر قوانین. اما بسیاری از مشتریان هنوز هم نمی پوشیدن ماسک و چند خواهد شد و نقض خود را شش پا به فضای شخصی نقض دو تا از بزرگترین اقداماتی است که مقامات بهداشت عمومی می گویند بسیار مهم برای امن نگه داشتن شما.

“فروشگاه های در حال انجام یک کار خوب. وجود دارد بسیاری از مشتریان که نیست” گفت: تونی Muffuletto یک حقوقی از Buford خرید چهارشنبه در macy’s در بازار گرجستان است.

Muffuletto کشیده ماسک خود را تنها به اندازه کافی بلند به بررسی کنید که چگونه او در یک کلاه جدید. او گفت: او را محتاط اما نمی ترسم. خود و کوتاه کردن مو چند روز عقب و بازدید از بازار زودتر به خرید آهسته دویدن شلوار. اما برخی از خریداران موفق جدید اصول, او گفت:. “شما می توانید بگویید که مردم در حال فراموش کردن…یا فقط اهمیتی نمی دهند.”

مقامات دولتی می گویند انطباق به خوبی می گذرد. اما بررسی های اخیر نشان می دهد که در سراسر کشور بسیاری از مصرف کنندگان باقی می ماند نگران جسارت کردن. Bankrate.com’s مارس 18 نظرسنجی نشان می دهد که تنها یک پنجم آمریکایی ها خواهد بود مایل به سفر غیر ضروری خرده فروش در طول هفته از تعطیلات روز یادبود.

بسیاری از فروشگاه های بازگشایی اخیرا از جمله تعدادی از فروشگاه های بزرگ. برخی از دیگر ملی خرده فروشان بسته باقی می ماند از جمله اپل و یا محدود عملیات مانند بهترین خرید است که فقط برای منظقه وانت یا انتصاب-تنها در فروشگاه خرید در مترو آتلانتا.

آخر هفته روز یادبود نیست به طور سنتی در میان برترین فروش روز برای بسیاری از خرده فروشان. اما این یک معامله بزرگ در برخی از فروشگاه ها در این سال به عنوان کسب و کار سعی کنید برای بازیابی از دست رفته فروش در ماه مارس و آوریل به دلیل coronavirus.

آتلانتا مبتنی بر بچه های زنجیره ای پوشاک کارتر ایجاد خرید ویژه ساعت برای باردار و مادران جدید و پدربزرگ ها و مادربزرگ های مورد نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک مجهز ماسک برای مشتریان راه اندازی شد تماس با ما-کمتر منظقه وانت و مجموعه ای از طبقه نشانه گذاری برای تشویق اجتماعی فاصله — “هوشمند! در حال حاضر شما 6 فوت از هم جدا است.”

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است ما می توانید به مطمئن شوید که مشتریان احساس امن و راحت گفت:” پاتریک مور, شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور, خرده فروشی, اضافه کردن کسب و کار شده و قوی تر از پیش بینی به عنوان فروشگاه به تدریج بازگشایی شده است.

در ده ها تن از خرده فروشان بازدید شده توسط Atlanta Journal-Constitution خبرنگاران این هفته اکثریت قریب به اتفاق کارکنان عینک ماسک و یا دیگر چهره پوشانده اند. بیشتر به حال آنها را کشیده تا به اندازه کافی برای پوشش بینی که مقامات بهداشتی می گویند مهم است. نشانه های یادآوری در مورد اجتماعی فاصله و درخواست مشتریان پوشیدن ماسک مشترک بودند.

خرده فروشان دیده می شد اجرای محدودیت در تعداد مشتریان در فروشگاه ها. چند تا به حال صف خریداران منتظر بود دست تکان داد ، ضسبنسرس با ضد عفونی کننده دست بودند نسبتا شایع است. برخی از خرده فروشان stashed عطر و ادکلن نمونه بسته دستشویی های عمومی و محاصره اتاق پرو. دیگران تا به حال ماسک در دسترس را به مشتریان تنها اگر آنها می دانستند بپرسید. اما یک کاسه فلزی از ماسک در انتظار ورود کاربران محلی Nordstrom Rack.

هنوز هم در یکی AJC نقطه چک در بازار گرجستان, 58 از 100 خریداران ورود به مرکز پوشیده نیست چهره پوشانده اند. وجود دارد نتایج مشابه در لنکس مربع و محیط بازار.

در لنکس مربع macy’s, یک زن کشیده یک ماسک از کیف پول خود را به عنوان یک مرد همراه با افتتاح یک فروشگاه درب برای او. او پرسید که چرا او با قرار دادن خود. او شانه ای بالا انداخت و رهبری بودهاند که بدون نقاب به مردان گروه.

Simon Property Group که صاحب لنکس مربع Phipps پلازا مرکز شهر در کاب, بازار گرجستان و Sugarloaf آسیاب نصب شده تا دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش. بروکفیلد خواص که در عمل محیط نقطه شمال و کامبرلند مراکز نمی بازگشت یک درخواست برای نظر توسط deadline.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اجرایی سفارشات مجموعه همه گیر مربوط به اقدامات برای کسب و کار و افراد از جمله اجتماعی فاصله و محدودیت در اندازه جمعیت. سفارشات قرار داده و تعهد در برخی از نهادهای دولتی به اجرای قوانین در صنایع مختلف با کمک از گرجستان وزارت امنیت عمومی که شامل امور خارجه گرجستان گشت و همچنین اجرای قانون محلی است. تخلفات جنحه.

DPS دریافت کرده 1,892 شکایت از یک فرمان اجرایی آغاز شد آوریل 3. ایالت گروه داده 291 کلامی و هشدارهای صادر شده 20 استنادهای برای بی پروا رفتار به گفته یک سخنگوی. او افزود: تمرکز شده است در آموزش نه صدور بلیط.

برایان Castrucci رئیس جمهور de Beaumont بنیاد یک بنیاد خصوصی متمرکز بر بهداشت عمومی گفت: مصرف کنندگان عمدتا وابسته به کسانی که در اطراف آنها برای حفظ ایمنی.

“وجود دارد هیچ ماسک پلیس. وجود دارد هیچ خوب رفتار پلیس,” او گفت:. “ما همه در حال رفتن به باید ما بهترین رفتار است.”

اشتباه هنوز هم رایج است. خریداران مشاهده شده توسط AJC این هفته اغلب متوجه نیست و یا شاید نادیده طبقه نشانه گذاری نشان می دهد یکی از راه سفر برای راهرو. گهگاه رهگذران خواهد آمد عرض دو پا از مشتریان دیگر. پیکربندی مجدد درب ورودی در بازار گرجستان گاهی اوقات به معنای ورود و خروج مشتریان از گذشت نزدیک به یکدیگر است. برخی از فروشگاه ها ندارد پلاستیک سپر در شمارنده وارسی و تا به حال کارگران و مشتریان در نزدیکی نقطه فروش.

در یک هدف فروشگاه در Gwinnett County, کارمند مستقر شد برای کمک به مستقیم ترافیک در نزدیکی وسیله ، معمولا او گفت: آنها گوش که او می خواست آنها را برای ایستادن در نقطه سمت راست. اما چند به خصوص جوان تر کاربران به سادگی نادیده گرفته او گفت و به آنها به عنوان خوشحال است.

دستورالعمل در لنکس مربع امنیتی می گویند کارکنان به طور فعال خواهد شد یادآوری عمومی مطابق با اجتماعی فاصله استاندارد. دیگران مانند Home Depot مردم منصوب به انجام چیزی مشابه به همین.

هنوز هم مشتریان اغلب به مرتب کردن همه چیز خود را.

در P. F. chang’s و یک کارخانه کیک پنیر در بازار گرجستان بسیاری از شام شد و فاصله مناسب برای جلوگیری از ظرف شش پا از دیگر احزاب است. اما مشتریان به انتظار نشسته شود و در هر دو مکان جمع آوری شده در نزدیکی درب های ورودی ساختن آن دشوار برای دیگر مراجعان به تصویب در حالی که نگه داشتن فاصله اجتماعی.

یوهانس قیف منتظر بودند در داخل کارخانه کیک پنیر با همسر خود را برای یک میز برای جشن سالگرد 20th باشد. او به طور خلاصه بیرون رفتم برای چک کردن منو. زمانی که او تبدیل به بازگشت در او را دیدم که به تازگی شلوغ ورودی. او تصمیم به صبر در خارج از همسرش جدا شده, امید مردم را روشن کردن.

“من نگرانی در مورد افراد دیگر,” او گفت:. “آنها نمی دانند که چگونه به دستورالعمل ها را دنبال کنید.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de