آتلانتا Tipoff نام باشگاه گرجستان ‘Ant Man’ بازیکن از سال

که تأکید دوباره پنج شنبه به عنوان Edwards, a 6-پا-5 دانشجوی سال اول گارد از روح القدس مقدماتی مدرسه بود به نام دولت مردان بسکتبال بازیکن سال توسط آتلانتا Tipoff باشگاه. ادواردز اعلام کرد برای NBA پیش نویس هفته گذشته است. او پیش بینی شده است به عنوان شماره 1 انتخاب شده است.

ادواردز رهبری کشور اول در به ثمر رساند با 19.1 امتیاز در هر بازی در حالی که شروع تمام 32 بازی برای Bulldogs(16-16). او رتبه سوم را در SEC شماره 47 سراسر کشور در متوسط نمره. او تنها دانشجوی سال اول در میان 50 بالا گلزنان در بخش من و یکی از تنها سه در 100 بالا.

ادواردز به ثمر رساند در دو چهره در 27 32 بازی از جمله 14 20-نقطه عملکرد و 30 سه نقطه خروجی. او تعمید کار خود را با 24 امتیاز در برابر غرب کارولینای دوم بیشتر با گرجستان دانشجوی سال اول خود را در دانشگاهی اولین. ادواردز ریخت و در یک فصل-بالا 37 امتیاز – از جمله 33 در نیمه دوم – مقابل شماره 3 ایالت میشیگان در Maui Jim مائوئی دعوتی که به نمایندگی بیشترین امتیاز را با یک Bulldogs دانشجوی سال اول در 45 فصل است.

در SEC ادواردز نیز به پایان رسید و پنجم در میان رهبران آماری در 3-اشاره گر (2.3 33FGs در هر بازی) و 16 در زمان پخش (33.0 mpg).

ادواردز به پایان رسید فصل با 610 امتیاز کل. که شمارش رتبه شماره 7 در میان گرجستان تمام وقت واحد-فصل رهبران – دوم بیشتر توسط یوگا دانشجوی سال اول و شماره 10 در میان بهترین خروجی همیشه یک ثانیه دانشجوی سال اول.

این 11th زمان UGA بازیکن نامگذاری شد Tipoff, باشگاه, بازیکن سال برای دولت که در سال 1984 معرفی شد. او می پیوندد برندگان قبلی بودند Vern فلمینگ (1984), Litterial سبز (1992), Jumaine جونز (1999) جارویس هایس (2002, ’03), Trey Thompkins (2011), Kentavious کالدول-پاپ (2013), J. J. Frazier (2016, ’17) و Yante Maten (2018).

ادواردز به نام ثانیه دانشجوی سال اول از سال در, انتخابات, لیگ, مربیان, اولین بولداگ به برنده آن جایزه از زمان آغاز آن در سال 2001. او رای دادند SEC تازه وارد سال آسوشیتد پرس سوم بولداگ به کسب شناخت که زیر Jumaine جونز در سال 1998 (در این جایزه برای اولین بار در سال) و جارویس هایس در سال 2002.

اضافی postseason تمجید ادواردز به دست آورده اند عبارتند از: یکی از پنج فینالیست برای جری وست ملی تیراندازی گارد جایزه سال; نام تمام تیم دوم-SEC توسط مربیان لیگ و AP; انتخاب همه-منطقه توسط هر دو USBWA و NABC; و جدولبندیشده SEC همه دانشجوی سال اول با لیگ مربیان است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>