آتلانتا ایالات خالی توسط باشگاه امریکا در مکزیک

آتلانتا ایران شد و هشدار داد که واشنگتن مدیر میگوئل هررا که تیم خود را در میان قدرتمند ترین در آمریکا بنحوی که آنها نمی خواهید به نگه داشتن در چهارشنبه چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در Estadio Azteca.

سه گل در نیمه اول به اندازه کافی بود برای باشگاه امریکا به ضرب و شتم آتلانتا ایالات 3-0 در پا برای اولین بار از سری. پای دوم برنامه ریزی شده است برای بازی در 18 مارس در کنساو دولت است. آتلانتا ایالات باید نمره حداقل سه گل و بسته کردن باشگاه امریکا به فرصتی برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی رسید.

“مطلب: MLS بیانیه ای در بازی های آینده تحت تاثیر coronavirus

“اگر ما نمره یک (در بازی) ما امیدواریم اما 3-0 بسیار دشوار است” آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت.

آتلانتا ایالات می دانستم که بازی مشکل خواهد بود. در علاوه بر این به باشگاه امریکا که یکی از بهترین تیم ها در نیمکره غربی Estadio Azteca است که در بیش از 7000 فوت ارتفاع آتلانتا ایالات از دست رفته بود چند بازیکن کلیدی به دلیل آسیب دیدگی از دست داده دیگر در طول بازی و مکزیکی باشگاه بیشتر انگیزه دادن به آتلانتا ایالات متحده در سال گذشته Campeones جام در مرسدس بنز ورزشگاه.

De Boer انتخاب براد گوزان در هدف با آنتون Walkes فرناندو مزا و جف Larentowicz به عنوان centerbacks. بروکس لنون آغاز شده به عنوان حق wingback با جیک Mulraney در سمت چپ. اریک Remedi و Mo Adams شد زوج به عنوان هافبک دفاعی با امرسون Hyndman بازی به عنوان یک هافبک حمله. Ezequiel Barco و ترحم مارتینز بودند اعتصاب. صف پر شد با گزینه های جالب و: Larentowicz در عین حال برای شروع این فصل و در بازی های برگزار شده است centerback فقط برای چند دقیقه در این فصل است. دی بوئر گفت: او می داند که Larentowicz بازی centerback زمانی که تیم برنده MLS Cup. دی بوئر گفت: دادن 18 ساله جورج کمپبل اولین شروع خود را نمی توانست عادلانه باشد. آدامز در عین حال برای شروع, اما دی بوئر گفت: او می خواست یکی دیگر از هافبک. حیف مارتینز و Barco تا به حال هنوز به زوج هم به عنوان اعتصاب در این فصل است. دی بوئر گفت: آنها بود و زمانی که زوج با هم به عنوان اعتصاب در سال گذشته در ایالات متحده باز در جام حذفی بازی.

عدم شیمی و آشنایی مشهود بود در چند دقیقه اول.

باشگاه امریکا برداشت 1-0 شود در 11th دقیقه بر روی یک موشک از 30 متری توسط Leo سوارز. شات آغشته به گوشه سمت راست بالا. سوارز در زمان حال در این فضا در وسط زمین به دلیل آتلانتا ایالات مدافعان نمی تواند به سرعت به اندازه کافی به او را پس از اولیه ضربه کرنر شد. دو بازیکن نزدیک به مسدود کردن اما توپ به پرواز در گذشته آنها را.

امریکا افزایش آن منجر به 2-0 دو دقیقه بعد هنگامی که هنری مارتین به گذشته مزا زد بر روی یک پاس از ریچارد سانچز که تعطیل شد با نه Remedi و نه آدامز و ضربه چپ پا ضربه را به گوشه پایین سمت راست.

منجر به رشد 3-0 در 36 دقیقه برونو والدز رهبری در گوشه ای از 12 متری. والدز رو دور از Hyndman در چه شبیه انتخاب کنید بازی اجرا توسط امریکا است.

“ما تصمیم تاکتیکی مفهوم نه راه طبیعی ما بازی” de Boer گفت. “بیشتر محفوظ انداختن کمی عمیق تر. سفر, ارتفاع, ما تصمیم به بازی واقعا جمع و جور است.

“ما واقعا هرگز فشار بر آنها است. که در من است. من تصمیم.”

De Boer زیرنویس در Matheus Rossetto برای Remedi به شروع نیمه دوم و تغییر شکل گیری به 4-3-3 و تصمیم گرفت به باشگاه مطبوعات امریکا در سراسر این زمینه است. دی بوئر گفت که تاکتیک نمی تواند انجام شود برای 90 دقیقه به دلیل نازک هوا و این واقعیت است که این تیم فقط بازی چهار روز پیش.

عملکرد در فینال 45 دقیقه خیلی بهتر بود اما ممکن است شرایط کمک کرده اند.

Rossetto برای 10 دقیقه قبل از او نیاز به زیرنویس کردن با آسیب مچ پا با توجه به de Boer. مانوئل کاسترو در آمد و در اولین حضور خود را.

به دنبال این مهم دور از هدف است که می تواند هفته آینده برگشت جالب تر de Boer زیرنویس در آدم یاهن برای Mulraney در دقیقه 66.

آتلانتا ایالات فشرده برای هدف. Jahn گرفته شده را در جعبه مجازات اما هیچ چیز داده شد توسط داور. چند دقیقه بعد ترحم مارتینز تیر برخورد کرد و سپس پست با یک ضربه آزاد و ضربه میره دوباره با یکی دیگر از شات در زمان توقف.

“من واقعا افتخار از بچه ها راه آنها بازی نیمه دوم” de Boer گفت. “ما واقعا سزاوار یک هدف است. اما ما از دست این بازی در نیمه اول.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im