آتلانتا ایالات آسیب گزارش جلوتر از باشگاه امریکا

آتلانتا ایالات دارای سه سالم centerbacks برای بارسا و چهارم بازی برابر باشگاه امریکا در شهر مکزیک پس از مدیر Frank de Boer نازل شده در روز دوشنبه که لورنس Wyke را از دست ندهید این بازی به دلیل ضربه مغزی. بازی روز چهارشنبه شروع می شود در 10:30 بعد از ظهر خواهد بود و تلویزیونی در FS2.

Wyke پایدار آسیب خود را در نیمه اول از هفته گذشته با پیروزی در برابر سینسیناتی. دی بوئر گفت: بعید است که Wyke در دسترس خواهد بود برای شنبه MLS بازی برابر اسپورتینگ کی سی در مرسدس بنز ورزشگاه.

سه سالم centerbacks هستند فرناندو مزا آنتون Walkes و 18 سال rookie جورج کمپبل که در آمد برای Wyke و بازی به پایان رسید.

Centerbacks که مجروح شده و نمی خواهد بازی در حال Wyke مایل رابینسون (چهار) و فرانکو اسکوبار (مرده پا). بیمارستان ادگار Castillo (دنده) نیز انتظار می رود به از دست دادن بازی.

این تیم اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را به دست آورد مهاجم J. J. Williams از بیرمنگام در USL. دی بوئر گفت که ویلیامز یکی دیگر امکان همراه با آدم یاهن که بازی 90 دقیقه در برابر سینسیناتی. ویلیامز انتخاب شد توسط کلمبوس در 18 انتخاب کنید در 2019 MLS پیش نویس است. او قرض داده به بیرمنگام که در آن او هفت گل به ثمر رساند.

این تیم هنوز هم به دنبال امضای قرارداد با یک مهاجم به جای مجروح Josef مارتینز. De Boer نمی گویند اگر یک کسب بلندی.

“هر حدس و گمان است که من انجام دهید و سپس ناگهان به من گفت: یا این امکان وجود دارد,” او گفت:. “ما هیچ کس را در حال حاضر و ما به دنبال با دقت بسیار در بازار است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im