آتلانتا ایالات آسیب گزارش Motagua…این خوب نیست

آتلانتا ایالات centerback مایل رابینسون را از دست ندهید بازی روز سه شنبه برابر Motagua در لیگ قهرمانان به دلیل چپ چهار آسیب, مدیر, Frank de Boer روز دوشنبه گفت:.

علاوه بر این بیمارستان ادگار Castillo (دنده) بیمارستان جورج Bello (فشرده سازی ستون فقرات), جناح جیک Mulraney (ویزا), هافبک Mathues Rossetto (ویزا) و جناح مانوئل کاسترو (سفر) در دسترس نیست برای انتخاب.

“باعث می شود آن را کمی نازک برای من” de Boer گفت.

رابینسون آسیب اتفاق افتاده در طول هفته گذشته دوستانه برابر لئونس نگرس در مکزیک است. دی بوئر گفت: رابینسون پایدار آسیب در حالی که کشش پس از احساس ناراحتی.

Bello آسیب اتفاق افتاد دو هفته پیش در یک بازی دوستانه در برابر بیرمنگام Legion.

Castillo آسیب اتفاق افتاد سه هفته پیش در یک بازی دوستانه برابر سوئد طرف Elfsborg. او دچار دنده شکسته و فرو ریخت ریه در سال گذشته در حالی که با انگلستان است. دی بوئر گفت: Castillo احساس درد زمانی که او تبدیل می شود.

به نظر نمی رسد به احتمال زیاد است که غیبت از رابینسون و بللو به این معنی است که rookie جورج کمپبل را در خط شروع در centerback.

“او یک بازیکن بسیار امیدوار کننده” de Boer گفت: از کمپل است که بازی های زیادی در گذشته دو بازی دوستانه.

دی بوئر گفت: او صحبت کرده است به کمپبل در مورد نیاز به افزایش شدت.

“در آینده او خواهد بود آماده برای شروع به طور مستقیم و برای تحت فشار قرار دادن او … که این سوال برای مربی” de Boer گفت. “در طول فصل شما فکر می کنم این یک فرصت عالی برای دریافت استفاده می شود به فشار و محیط زیست است. من تردید او می تواند انجام دهد که (روز سه شنبه) اما در آینده او خواهد بود یک بازیکن مهم برای آتلانتا ایالات.”

اگر نه رابینسون و نه کمپبل شروع می شود به نظر می رسد محتمل است که در آتلانتا ایالات را با چهار مرد backline با استفاده از دو centerbacks و دو fullbacks. این centerbacks خواهد بود به احتمال زیاد فرناندو مزا و فرانکو Escobar با بروکس لنون به عنوان حق fullback و آنتون Walkes به عنوان چپ fullback.

دی بوئر گفت که او انتظار دارد که رابینسون, Bello و Castillo به زودی باز خواهد گشت تا او را از وحشت بیش از این نیاز به ایجاد یکی دیگر از امضای.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de