آتلانتا ایالات limps به ‘بازی سخت’ علیه باشگاه امریکا

بازی روز چهارشنبه مقابل کلاب امریکا در Estadio Azteca ممکن است سخت ترین آتلانتا ایالات را در آن حال توسعه تاریخ است.

بازی پخش FS2 است پا برای اولین بار از یک سری چهارم در لیگ قهرمانان.

حریف یکی از بهترین باشگاه ها در نیمکره غربی است. ورزشگاه صندلی بیش از 80 ، 000 و یک سطل-لیست آیتم برای بازیکنان و هواداران به دلیل تاریخچه جام جهانی و رویدادهای دیگر. باشگاه آمریکا بدون شک به خاطر از دست دادن سال گذشته به آتلانتا ایالات در Campeones جام در مرسدس بنز ورزشگاه. و ارتفاع بیش از 7000 پا خواهد شد یک عامل است.

اما آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer و بازیکنان وجود دارد برای انجام کار: آنها گفت: آنها می خواهند به سعی کنید را به نفع خود. اگر نه یک رسم است که یک نتیجه خوب است. اگر نه حداقل یک گل را برای هفته آینده بازی برگشت را در کنساو دولت است.

“همه می دانند این است برای رفتن به یک بازی بسیار دشوار است برای ما” de Boer گفت.

هر دو تیم تحت تاثیر قرار خواهد شد آسیب های متعدد. آتلانتا ایالات پایین است به سه سالم centerbacks نه ایده آل برای یک تیم است که آغاز شده و با سه در سه از آن چهار بازی. باشگاه امریکا, لیست بازیکنان آسیب دیده است به عنوان عمیق و شامل هافبک نیکولا بندتی و centerback سباستین کاسرس.

“ما یک کمی نازک در حال حاضر با توجه به صدمات اما ما برداشت تا نتایج در گذشته یا دو هفته” آتلانتا ایالات بیمارستان بروکس لنون گفت. “ما قابلیت رفتن به پایین وجود دارد و گرفتن یک نتیجه مثبت است. مهم این است که برای بازیابی به خوبی و مطمئن شوید که ما به طور کامل متمرکز بر برنامه بازی و من فکر می کنم ما می توانید انتخاب کنید تا یک نتیجه خوب است.”

همراه با صدمات و هر دو در وسط متراکم برنامه. آتلانتا ایالات شکست خورده سینسیناتی 2-1 در مارس 7. آن را به میزبان اسپورتینگ کی سی در مارس 14. باشگاه امریکا به خود جلب کرد با رقیب Pumas UNAM 3-3 در 6 مارس. آن را به میزبان کروز آزول در روز یکشنبه. آتلانتا ایالات میزبان باشگاه امریکا در 18 مارس و پس از آن بازی خواهد کرد در شیکاگو با 21 مارس است. باشگاه امریکا برگزار خواهد شد Leon همان روز.

با حرص و ولع خوردن از, بازی, de Boer گفت که او ترجیح می دهد به بازی شروع به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند در روز چهارشنبه و ایجاد چرخش برای بازی روز شنبه در برابر اسپورتینگ کی سی.

“ما می دانیم که شهر کانزاس است که در فرم خوب” de Boer گفت. “راه آنها بازی می کنند و فشار زیادی از تیم. ما باید آماده نیز برای آن. این نیز بسیار مهم است. همه بسیار هیجان زده به بازی Azteca و یک باشگاه مثل باشگاه امریکا است.”

ناشناخته است که چگونه در ارتفاع بالا ممکن است تحت تاثیر قرار آتلانتا ایالات بازیکنان به خصوص در Azteca بزرگ بشه. آن نازک است که به معنی کمی اکسیژن کمتر است. دی بوئر گفت: آنها نیست بحث استفاده از مخازن اکسیژن که تیم NFL انجام داده اند در هنگام بازی وجود دارد.

دی بوئر گفت: بازیکنان خود را برای انتخاب خود را لحظه به صرف انرژی دقت کنید که سیگنال های که این تیم ممکن است اتخاذ مشابه رویکرد دفاعی به عنوان مورد استفاده قرار گرفت در این دور از 16 بازی در برابر Motagua در هندوراس. این طرح به بسیاری از شانس ماندن فشرده دفاعی و قابل کنترل منجر شود. تیم درو 1-1 و آتلانتا, ایالات برنده بازی برگشت 3-0 به پیشرفت را در چالش است که باشگاه امریکا در Estadio Azteca.

“ما همین حالا باید به بازی” de Boer گفت. “آنها را به نمره.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im