با یک هفته قبل از آن باز می شود آن فصل آتلانتا ایالات شبیه آن می تواند با استفاده از یک چند روز بیشتر به آماده شدن پس از مبارزه از طریق 0-0 قرعه کشی در طول مقررات با لئونس نگرو روز سه شنبه در یک بازی دوستانه که دیدم مایل رابینسون ترک بازی در اوایل با یک آسیب امکان پذیر است. آتلانتا ایالات از دست رفته 3-1 در ضربات پنالتی با سه تا از تلاش خود را نجات داد.

آتلانتا ایالات قرار داده و فقط یک شات در هدف در طول مقررات در حالی که اجازه می دهد چهار کیفیت شانس به آن میزبان یک مکزیکی دوم-سمت بخش در گوادالاخارا.

آتلانتا ایالات تنظیم بازی به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای هفته آینده فصل بازکن در هندوراس در برابر Motagua در لیگ قهرمانان. این تیم در پرواز دوشنبه و پس از آن برنامه ریزی شده بود به ترک چهارشنبه. بسیاری از استارت بازی 90 دقیقه برای اولین بار در این فصل بود و بنابراین در این شهرستان در ارتفاع بیش از 5 ، 000 فوت است.

علاوه بر این نیمکت نازک بود. Matheus Rossetto جیک Mulraney جورج Bello و ادگار Castillo سفر با این باشگاه برای سفر. Rossetto و Mulraney مشغول به کار بودند در خود ویزا. Castillo است rehabbing دنده آسیب پایدار در حالی که در فلوریدا در اردوگاه های آموزشی. Bello بود و دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی است.

آتلانتا ایالات شروع 11 که مدیر Frank de Boer اشاره خواهد شد آنچه که او استفاده می کند در هفته آینده فصل-بازی افتتاحیه برابر Motagua: براد گوزان در هدف با فرانکو Escobar رابینسون و فرناندو مزا به عنوان centerbacks. بروکس لنون و آنتون Walkes بودند wingbacks با جف Larentowicz و امرسون Hyndman به عنوان هافبک دفاعی. Ezequiel Barco ترحم مارتینز و Josef مارتینز بودند حمله نیزه سه شاخه.

برای دومین بازی متوالی آتلانتا ایالات دیدم یک مدافع بازی را ترک زودتر از موعد به دلیل مصدومیت. این بار رابینسون یکی از بهترین مدافعان در MLS رنج می برد ممکن است پای چپ آسیب و چپ بازی در 22 دقیقه است. آن را بدون تماس لحظه ای که در آن رابینسون به نظر می رسد به هر پیچ و تاب و یا فشار زانو خود را. جورج کمپبل در آمد برای او در 24 دقیقه است. رابینسون بود و قادر به راه رفتن کردن این زمینه است. در برابر بیرمنگام, Bello شد stretchered پس از درد و رنج یک ضربه به سر.

آتلانتا ایالات موفق به گلزنی در نیمه اول.

عکس نمی آمد در اوایل نیمه دوم هر دو.

De Boer تغییر شکل گیری در حدود 60 دقیقه به چهار در با کمپبل به عنوان یک حق fullback, Walkes و مزا به عنوان centerbacks و Escobar به عنوان یک حق fullback.

آتلانتا ایالات دفاع آن مسائل با لئونس نگرس از دست رفته سه شانس اول 25 دقیقه از نیمه دوم.

در جرم, آتلانتا, ایالات اولین شات در هدف نمی آمد تا 75 دقیقه و 30-حیاط شات با ترحم مارتینز بود که به راحتی نجات داد.

بازی رفت به ضربات پنالتی.

تلاش مزا, Hyndman و Barco ذخیره شد به مهر و موم از دست دادن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su