آتلانتا ایالات بازیکنان دست زدن به خود را تغذیه در پناه

هنگام بازدید از آتلانتا ایالات آموزش زمینی و ایستاده در لابی اصلی بوی از آشپزخانه در طبقه دوم می توان مست: مرغ و سبزیجات و غلات. اگر نیست آن را خارج از محدوده برای اکثر مردم این خواهد بود که ارزش بالا رفتن از پله ترین روز فقط برای دیدن آنچه که برای صبحانه یا ناهار به تماشای تکنیک های سرآشپزها و ببینید که آیا ایده های غذا به ارزش کپی کردن.

“ما کارکنان آشپزخانه فوق العاده است” آتلانتا ایالات دروازه بان براد گوزان گفت.

آتلانتا ایالات آشپزخانه کارکنان ویژگی های دو آشپز با استیو Yearwood به عنوان سر آشپز. آن برون سپاری به لوی همان شرکت است که با این نسخهها کار با شاهین و مرسدس بنز ورزشگاه. لوی با این نسخهها کار با آتلانتا ایالات ورزشی دانشمند Ryan الکساندر و معاون رئیس جمهور کارلوس Bocanegra برای تعیین برنامه های.

در حال حاضر به دلیل COVID-19 گیر بسیاری از آتلانتا ایالات بازیکنان در حال آشپزخانه خود را کارکنان. ساخت صبحانه, ناهار و شام, با تنقلات در بین آنها مسئولیت دارد. آتلانتا ایالات کمک با هفته لیستی از وعده های غذایی و دستور العمل ها و مواد تشکیل دهنده مورد نیاز.

آن دسته از بازیکنان که باید خانواده ها استفاده می شود برای برنامه ریزی شاخص و پخت و پز.

“این نوع می رود دست در دست با بودن در خانه با بچه ها در همه زمان ها” جف Larentowicz گفت.

پس از یک روز صرف کمک به آموزش بچه ها خود را و سپس با توجه به آنها را در بعد از ظهر Larentowicz گفت که او می تواند بسیار فرسوده است. گاهی اوقات آنها صبحانه برای شام.

“تغذیه وجود دارد,” او گفت:. “ما به خوبی به عنوان یک خانواده است.”

Mo آدامز گفت: او بسیار خوب در پخت و پز ماهی قزل آلا و سبزیجات که در این تیم برنامه غذایی. آدامز گفت که او با خوردن حدود 2500 کالری روزانه در طول فصل. او فکر می کند او ممکن است خوردن 3,000 در حال حاضر.

مانوئل کاسترو گفت که او می رود به فروشگاه مواد غذایی در هر روز 7-10 برای بارگذاری بر روی مواد تشکیل دهنده. مانند آدامز او گفت: او در حال خوردن سالم: مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات با ماهی.

وجود دارد برخی از آسایش-غذا پخت و پز و خوردن است.

الک Kann, که گفت که او به طور معمول می خورد سالم و نمی نگه داشتن بیش از حد بسیاری از موارد در اطراف خانه است که وسوسه انگیز گرفته شده با زمان به یاد بگیرند که چگونه به ساخت بیسکویت.

“نه چیز سالم تا کنون,” او گفت:.

Kann گفت: پخت و پز شده است یک انحراف و یک خروجی به اعمال انرژی عصبی.

یک دوست است که یک قصاب به اشتراک گذاشته بود با او برخی از سوسیس گوشت خوک. Kann گفت: او می خواست به سوسیس نا مشروع و چه بهتر که از بیسکویت. Kann توصیف آن به عنوان یک موفقیت متوسط به دلیل بیسکویت بودند بیش از حد نازک است. اما او می تواند انجام دهد بهتر است.

این همیشه همان آشپزخانه در زمین تمرین.

اما بازیکنان در حال انجام آنچه آنها می توانند برای اقامت آماده برای زمانی که فصل گرداند.

“این بازی خواهد شد یک عامل زمانی که ما بازگشت” گوزان گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>