آتلانتا ایالات به دست آورد هافبک برزیلی Matheus Rossetto از Atletico Paranaense.

این تیم اعلام کرد امضای قرارداد در روز دوشنبه. دیگر از این قرارداد به پایان رسید با استفاده از هدفمند تخصیص پول و شرایط مالی نیست افشا می شود.

Rossetto, 23, ساخته شده 84 ظاهر پس از 2015 برای Paranaense با پنج گل به ثمر رساند و پنج کمک می کند. او می تواند به عنوان یک هافبک مرکزی حمله هافبک راست یا هافبک.

Rossetto کمک کرد تا این باشگاه برنده Copa Sudamericana در سال 2018 است.

او یک انتقال ارزش $990,000 با توجه به وب سایت transfermarkt.com. ارزیابی باید مورد استفاده قرار گیرد تنها به عنوان یک مرجع. این سایت با ارزش او را به عنوان بالا به عنوان $3.3 میلیون در سال 2018 است.

Rosetto دو طرفه هافبک است که از لحاظ فنی خوب است. او می تواند شلیک از فاصله بلکه تخیل به ترکیب خوبی با هم تیمی ها در هنگام عبور در آخر سوم است.

Rossetto مواجه شده است و رقابت سختی برای بازی در Parnaense با برونو گویمارائس بود که به تازگی به فروش می رسد به لیون در فرانسه و Lucho گونزالس. Rossetto ساخته شده فقط هفت حضور برای تیم ملی از 6 مارس تا دسامبر. 8 در تمام مسابقات سال گذشته است. وجود دارد گزارش می دهد که او آسیب پایدار است. این تیم ممکن است تا به حال یک جوان یا بهتر بازیکن در موقعیت یا آن را ممکن است به دلیل یک مربی جدید در آورده بود.

برزیل باشگاه Gremio بنا به گزارش ها تا به حال علاقه به تلاش برای به دست آوردن Rossetto در ماه دسامبر. که باشگاه گزارش سعی امن آتلانتا ایالات را ترحم مارتینز در یک وام برای فصل آینده.

Rossetto را یکی از باشگاه های بین المللی اسلات. بین المللی دیگر نقاط اشغال شده توسط حیف مارتینز Luiz Nascimento آنتون Walkes فرناندو مزا و جیک Mulraney.

در اینجا فهرستی در حال حاضر شامل 26 بازیکن:
Mo, Adams, WB/DM
Ezequiel Barco, M/S
جورج Bello, FB/WB
جورج Campbell, CB,
اندرو Carleton متر* * * * *
ادگار Castillo, FB/WB
فرانکو Escobar CB/FB/WB
جان گالاگر S ***
براد گوزان GK
امرسون Hyndman DM/سانتی متر
آدم یاهن S
الک Kann GK
لاگوس Kunga S ****
جف Larentowicz DM/CB
بروکس لنون, FB/WB
Josef مارتینز S
حیف مارتینز هستم/S
فرناندو مزا CB
برندان مور GK
جیک Mulraney W
Luiz Nascimento, M/S
پاتریک Nielsen, CB*
اریک Remedi DM/سانتی متر
مایل رابینسون CB
Matheus Rossetto M
آنتون Walkes CB/RB

* پیش نویس انتخاب کنید. باید ثبت قرارداد; * * * * * در وام به ایندیاناپولیس; * * * * * * در وام با آبردین در اسکاتلند نخست وزیری; * * * * * * * در وام با ققنوس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de