آتلانتا ایالات تبدیل آن مجروح توجه به باشگاه امریکا

آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer, پس از از دست دادن و در عین حال یک بازیکن دیگر به یک آسیب در روز پیروزی 2-1 در برابر سینسیناتی گفت که او نمی خواهد به خطر اندازد سلامتی هر کسی با عجله آنها را روز شنبه برای آنچه که بزرگترین بازی در یک فصل: باشگاه امریکا در Estadio Azteca در شهر مکزیک در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

“البته ما می خواهیم به یک نتیجه بزرگ در Estadio Azteca اما ما نمی خواهید را به هر گونه خطرات با هر بازیکن مصدوم,” او گفت:. “برای ما MLS Cup است که به طور معمول یکی از مهم ترین دلیل آن می آید با یک مدرک برای لیگ قهرمانان. ما سعی می کنید برای گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است در CCL و ما باید صبر کنید که چگونه از آن می رود.”

چالش خواهد بود بسیار زیاد:

ورزشگاه تقریبا در 7,000 فوت ارتفاع (آتلانتا در 1000) که می تواند تنفس را دشوار است.

باشگاه امریکا یکی از موفق ترین فوتبال franchises در نیمکره غربی است.

آن ورزشگاه صندلی می تواند بیش از 80 ، 000 وجود دارد و در حال رفتن به بسیاری از آتلانتا ایالات حامیان.

عقاب هنوز هم ممکن است شعرم از آتلانتا ایالات پیروزی در سال گذشته Campeones جام در مرسدس بنز ورزشگاه.

در نهایت آتلانتا ایالات فهرستی نابود شده است. آخرین بازیکن به پایین بود centerback لورنس Wyke که سر زدم با سینسیناتی بازیکن و مجبور شد قبل از نیمه. دی بوئر گفت که او امیدوار است این فقط یک دست کشیدن اما اذعان کرد ممکن است یک ضربه مغزی. ضربت بر Wyke آن قابل توجه در اتاق قفل است. او در ساخت اولین شروع خود را پس از آن که مجبور به ساخت اولین خود را در هفته قبل از زمانی که فرانکو Escobar مجبور شد با یک “مرده پا.” جایگزینی Wyke جورج Campbell, 18 سال از ساخت اولین بازی خود را. دیگر بازیکنان نیز به احتمال زیاد در دسترس نیست برای پنج شنبه ها centerback مایل رابینسون که تنها به تازگی از سر گرفته و در حال اجرا پس از تحمل چهار آسیب ادگار Castillo (دنده) که آموزش است اما نه در برخورد با مخاطب و Escobar. و البته این تیم خواهد بود و بدون Josef مارتینز.

از آتلانتا ایالات بازیکنان در 18 روز شنبه فقط شش نفر در 18 سال گذشته پایان فصل از دست دادن در برابر تورنتو است.

“شما می دانید ما باید در این بازی به عنوان یک تیم” دی بوئر گفت. “ما که امروز. هر بازی ما باید به نشان می دهد که. من فکر می کنم ما به اندازه کافی با کیفیت در زمین برای به دست آوردن یک نتیجه خوب در Azteca. آن را برای رفتن به دشوار است. آنها یک روز بیشتر استراحت از ما. این ارتفاع می تواند تاثیر زیادی. ما باید واقعا هوشمندانه و به انجام کارهای دیوانه. بازیابی شروع می شود امشب برای روز شنبه. آن را برای رفتن به یک بازی سخت اما امیدوارم ما بتوانیم به یک نتیجه خوب است.”

آتلانتا ایالات باید افزایش از دو از آن خریدهای اخیر: هافبک Matheus Rossetto که به عنوان یک زیر در اولین بازی خود با این تیم و بازی در کنار مانوئل کاسترو که de Boer مطمئن ساخته شده به نقطه به عنوان سالم بودن دوستان در پست های خود را-بازی در سخنان روز شنبه.

به نظر می رسد مانند یک درخواست به انتظار دو تا کمک. کاسترو اولین جلسه تمرینی خود را با این باشگاه شد جمعه پس از بیشتر از ماه گذشته بود که صرف تامین ویزای خود را.

دروازه بان براد گوزان نمی مراقبت در مورد بهانه شنبه.

“هنگامی که شما در یک باشگاه بزرگ صحبت شما در مورد مدیریت انتظارات اما انتظار این است که برنده و موفق باشد,” او گفت:. “به طوری که همه ما می دانیم. این چیزی است که ما بحث در مورد تمایل به یک باشگاه بزرگ و بزرگ باشگاه های پیدا کردن راه هایی که پشت خود را در برابر دیوار به استقامت از طریق بار دشوار است و فوتبال خوبی بازی و مبارزه و ضایعات و انجام آن نوع از همه چیز.

“این همه نیست” او جوان و همه ما در حال رفتن به او را به X مقدار از زمان برای کروز به آن و چه چیزی نیست.’ هیچ گوش این مرد را بازی و ما باید بچه ها زمانی که آنها راه رفتن را از طریق درب این اتاق قفل است که آنها متوجه من در یک باشگاه بزرگ در یک تیم بزرگ و توقع این است را به نفع خود و خواسته های بالا هستند.”

گوزان یکی از چند بازیکن در آتلانتا ایالات فهرستی که در Azteca در نظر گرفته یک سطل لیست آیتم برای یک بازیکن فوتبال و حامی. دیگر centerback فرناندو مزا که وجود دارد چند بار با او سابق باشگاه نکخا.

مزا گفت: زمین بزرگ است که متناسب با آتلانتا ایالات سبک بازی. او گفت: آتلانتا ایالات را به نفع خود و نه کسب یک تساوی را برای پای دوم در مارس 18.

“من قادر به مقایسه و من می دانم که این تیم است که امریکا است,” او گفت:. “این یک تیم با تعداد زیادی از عمق یک تیم ملی بزرگ. ما غیبت اما هر بازیکن که نقش مهم خواهد بود برای تیم. من کاملا متقاعد شده است که تیم ما حتی با از دست دادن Josef (مارتینز) بدیهی است که برای ما مهم است ما می دانیم که حداقل هر کس بازی می تواند به خوبی انجام دهد. من معتقدم که ما می تواند برنده بدیهی است که آن را برای رفتن به یک بازی سرگرم کننده چرا که آنها خوب بازی کردن. این زمینه در Estadio Azteca مناسب است که پس از آن خواهد شد نشان می دهد و زمانی که آنها می آیند در اینجا از آن خواهد بود.”

X

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de