آتلانتا ایالات را دروازه بان انجام آنچه آنها می توانند به ماندن تیز

براد گوزان نمی تواند غواصی در اطراف حیاط جلویی خود را در حالی که تلاش برای صرفه جویی در عکس از خود و یا خود را 4 ساله در آموزش توقف برقرار MLS آن را به عنوان تلاش برای انجام بخشی خود را برای محدود کردن گسترش COVID-19 coronavirus.

گوزان و بقیه آتلانتا ایالات را دروازه بان نیست مواجه زنده عکس در بیش از دو هفته است که هنگامی که برای اولین بار آموزش را ممنوع قرار داده شد و از آنان به عنوان بخشی از اجتماعی-فاصله اقدامات پیشنهاد شده توسط مراکز کنترل بیماری. تیم برنده نمی بازگشت به آموزش حداقل تا آوریل 3.

چگونه یک دروازه بان قرار است به درستی که مردم قرار است به دور ماندن از هر یک از دیگر ؟ بیش از هر موقعیت دیگر در ورزش, دروازه بان حداقل نیاز یک فرد برای گرفتن عکس در آنها. مطمئن شوید که یک بازیکن می تواند یک توپ و پا زدن در برابر یک دیوار و سعی کنید برای صرفه جویی ارتجاعی مانند تصویری که رفته ویروسی از بازیکن جوان انجام می دهند که در حیاط خلوت خود را, اما این همان نیست که چه حرفه ای استفاده می شود برای انجام تقریبا هر روز.

“این دروازه بان طرف از آن است که مصرف کمی عقب با بار” گوزان گفت.

الک Kann یکی از این تیم دروازه بان گفت: او برخی از رفت و آمد دریل در یک پارک محلی, اما به پایان رسید که این پناهگاه در محل حکم صادر شده توسط شهر آتلانتا.

آتلانتا ایالات تلاش است تا بهترین از این وضعیت بی سابقه ای.

لیام کوران موقعیت مربی می فرستد و کلیپ های ویدئویی به بازیکنان که شامل گوزان, Kann و ایمپلنت مور. گروه جمع آوری خواهد شد در ایمیل به بحث در مورد این کلیپ.

“این بازی uncharted waters, راست?” گوزان گفت. “ما تا به حال هرگز هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد برای هر کسی در جهان. به نوعی سعی می کنید به حرکت آن بی سابقه بوده است اما ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم.”

Kann گفت که در حالی که تماشای ویدئو از خود او برداشت تا در حداقل یک تمایل است که او می خواهد به بهبود پس از تیم های قطار دوباره. او گفت: او در تنظیم بیش از حد بالا خود خط و توپ گرفتن به او بیش از حد به سرعت قبل از او قادر به تنظیم خود و واکنش نشان می دهند.

“نه چیزی است که من می خواهم که متوجه شده بود من ندیده تصویری,” او گفت:.

به سازمان دیده بان آتلانتا ایالات را دروازه بان در طول تمرینات است که برای تماشای حرکت ثابت به عنوان تمرین-بعد از تمرین بررسی می شود. تحت آرن هاید قبلی سه فصل و در حال حاضر در کوران این دروازه بان از طریق تمرینات متعدد به خود را تیز اصول رفلکس شات-توقف تصمیم گیری-ساخت و تحویل. حرکت آنها از یک طرف از هدف های دیگر, کار در زاویه.

در میان نتایج سال گذشته: گوزان گره خورده است و برای لیگ برتری در shutouts (14). Kann کمک کرد تا این باشگاه نفع آمریکا باز جام با شروع می شود در مراحل اولیه بود و در شبکه برای Campeones جام قهرمانی پیروزی در برابر باشگاه امریکا است.

گوزان, 35, گفت که او نزدیک است آموزش در حال حاضر به عنوان اگر او را در offseason که به پایان رسید دو ماه پیش. او گفت که او در تلاش است خود را حفظ تناسب جسمی است. او و Kann, 29, گفت: دروازه بان ریتم باز خواهد گشت.

“این بیشتر در مورد نگه داشتن خود را درگیر ذهنی و روشن و تفکر رو به جلو به آنچه که شما می خواهید برای دریافت از فصل پس از آن می آید را به ثمر” Kann گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>