آتلانتا ایالات امید: بیشتر گلزنان

Josef مارتینز نمره بسیاری از اهداف برای آتلانتا ایالات.

زیادی است.

در حال حاضر این فصل در روز سه شنبه لیگ قهرمانان بازکن. بیست و هفت در لیگ فصل گذشته. سی و یک فصل قبل از. نوزده در اول خود را با این باشگاه است. اما نگرانی این است که اگر مارتینز نمی نمره فصل گذشته این تیم به احتمال زیاد نیست رفتن به گرفتن هر سه امتیاز است. در بازی که در آن مارتینز به نظر می رسد اما نمی, نمره, آتلانتا, ایالات رفت 5-3-1 و آن رفت 1-3-1 زمانی که او به نظر نمی رسد.

تنها یک تیم در MLS شد و بیشتر وابسته به یک بازیکن به نمره از آتلانتا ایالات بود در مارتینز در فصل گذشته. مارتینز به ثمر رساند 46.5 درصد از تیم 58 اهداف است. فقط زلاتان ابراهیموویچ 30 از 58, 51.7 درصد کهکشان تر بود.

“این کلید است که شما قرار نیست همه فشار بر Josef,” آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت. “او فکر کرد اگر من نمره ما هرگز نمره. ما باید به بازیکنان که همچنین می تواند کمک را به نفع خود بازی. (Ezequiel) Barco خواهد بود یکی از آن. ترحم (مارتینز) نیز یکی از آن بازیکنان است.”

حیف مارتینز در فصل دوم خود را با این باشگاه و از طریق پنج بازی در پیش فصل و یک لیگ قهرمانان بازی به نظر می رسد راحت تر از فصل گذشته است. او ارائه کمک در Josef مارتینز اهداف در قرعه کشی با Motagua. او همچنین قرار دادن دو عکس در هدف. او سه گل به ثمر رساند و در طول فصل. او پنج گل در 32 حضور در بازی های لیگ در فصل گذشته.

Barco در فصل سوم خود را با این باشگاه به علت است. صدمات و غیبت برای تماس-یو پی اس به تیم ملی می توانست به او ظاهر می شود در 41 از امکان 68 بازی های لیگ. او به ثمر رساند دو گل در این فصل پس از به ثمر چهار فصل گذشته.

“او در خانه قدیمی” de Boer گفت. “او را به درک او کمک می کند در سیستم کمک می کند و اهداف. هنگامی که او را سالم به او خواهد شد.”

این سه بازیکن در ترکیب خوبی با پاس در فصل. در برابر بیرمنگام ترحم مارتینز در زمان عبور از بروکس لنون در سمت راست و dribbled سمت وسط. Josef مارتینز ساخته شده مطمئن شوید که برای ماندن در سمت وسط به برگزاری دو مدافع. Barco ماند گسترده ای در سمت چپ. حیف مارتینز در بر داشت Barco که در زمان تصویب خود را ضرب و شتم مرد یک در یک و سپس چاک دار یک شوت با پای راست به گوشه پایین سمت راست.

هر چند Josef مارتینز نمی لمس توپ حضور او کمک کرد تا آن را ممکن است به صورت ترحم مارتینز و Barco به ترکیب به این تیم 1-0 شود. آن را یک بازی هوشمندانه اجرا شده است.

“من نمی بازی توسط خودم” Josef مارتینز گفت. “در سه سال گذشته من بستگی به مردم در اطراف من. اگر من دریافت یک پاس من سعی کنید به نمره. این ورزش برای 11 بازیکن نه فقط یکی. اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما می خواهید یک تیم است. اگر شما می خواهید اهداف شما نیاز به کمک.”

De Boer امتیاز است که اگر Barco و ترحم مارتینز در ادامه به ترکیب مانند است که آن را به ایجاد فضا برای Josef مارتینز. و او معمولا نمی نیاز به یک تعداد زیادی از فضا بود.

به همین دلیل او شده است بسیار خطرناک سه فصل گذشته. حتی زمانی که دفاع متمرکز در متوقف کردن او هنوز نمرات.

دوباره تنها کهکشان تا به حال بزرگترین تفاوت بین آن گلزن برجسته و دوم-پیشرو گلزن در لیگ فصل گذشته.

پس از یوزف مارتینز بود Julian Gressel با شش گل. تفاوت از 21. تفاوت بین L. A. در ابراهیموویچ و Uriel Antuna بود 24 اهداف است. تنها یکی دیگر MLS تیم تا به حال یک تفاوت بیش از هشت گل.

“امیدوارم ما برنده است که تمام آنچه که مهم” Josef مارتینز گفت. “من نمی دانم که ممکن است نمره اما اگر ما پیروزی در هر بازی 1-0 خوب است. این سه امتیاز است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de