آتلانتا ایالات را مارتینز عمل جراحی ACL پاره

آتلانتا ایالات مهاجم Josef مارتینز تحت عمل جراحی موفق به ترمیم ACL پاره در زانو راست. او عکسی در زیر روش در رسانه های اجتماعی شنبه.

مارتینز دچار آسیب دیدگی در نیمه دوم برابر نشویل در این تیم MLS بازکن فصل on Feb. 29.

عمل جراحی انجام شد در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی. جراحان بودند فردی فو که تعمیر پاره لیگ قهرمانان آسیا در زلاتان ابراهیموویچ را به زانو راست در سال 2017 و Volker Musahl. فو در نظر گرفته شده است یک متخصص برجسته در زانو بازسازی یکی که پیشگام تکنیک است که او احساس می کند بهتر است برای بیماران جوان و ورزشکاران است. Musahl یک پزشک تیم با ایالات متحده فوتبال و دانشگاه پیتسبورگ.

مارتینز ناتوانی انجام خواهد شد در آتلانتا و نظارت ناحیهای در شمال غربی بهداشت و درمان.

در پست خود در Instagram مارتینز نوشت: “در میان بحران انسانی همه ما زندگی می کنند که در آن بیش از همیشه باید فکر کنیم و مراقبت از یکدیگر فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن که من خوش شانس است که من عمل جراحی زانو امروز خوب پیش رفت. من می خواهم شخصا از UPMC در پیتسبورگ پزشکان فردی فو و Volker Musahl (تصویر) @atlutd من هم تیمی ها و بیشتر از همه شهر آتلانتا برای حمایت بی قید و شرط. همچنین هر کس در ونزوئلا و در سراسر جهان برای آرزوهای خوب و پشتیبانی. خدا نگهدار و محافظت از همه ما در این زمان به چالش کشیدن.”

مشاهده این پست در Instagram

در میان بحران انسانی همه ما زندگی می کنند که در آن بیش از همیشه باید فکر کنیم و مراقبت از یکدیگر فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن که من خوش شانس است که من عمل جراحی زانو امروز خوب پیش رفت. من می خواهم شخصا از UPMC در پیتسبورگ پزشکان فردی فو و Volker Musahl (تصویر) @atlutd من هم تیمی ها و بیشتر از همه شهر آتلانتا برای حمایت بی قید و شرط. همچنین هر کس در ونزوئلا و در سراسر جهان برای آرزوهای خوب و پشتیبانی. خدا نگهدار و محافظت از همه ما در این زمان به چالش کشیدن 🙏❤️. En medio de todo lo que está padeciendo la humanidad, que nos tiene aferrados en cuidarnos, protegernos y orando por quienes lo más necesitan, quisiera hacer un paréntesis para anunciarles que gracias a Dios todo salió بین hoy en la operación de rodilla a la que fui, در کونی. Agradezco al بیمارستان UPMC de Pittsburgh; لس doctores فردی فو y Volker Musahl (عکس); al @atlutd y a la ciudad por el apoyo constante; a mis seres queridos; y a todos ustedes mi gente querida de Venezuela y desde muchas partes del mundo por sus بوئنوس deseos, muestras de cariño y darme fuerzas en la recuperación. Dios nos bendiga y proteja یک por todos estos días que lo tanto necesitamos 🙏🏻❤

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Josef مارتینز (@josefmartinez17) در

مارتینز یکی از ترین ترس اعتصاب در MLS تاریخ با 77 گل در 84 بازی. او دارای چندین لیگ سوابق از جمله کلاهبرداری کلاه (6).

آتلانتا ایالات به دست آورد مارتینز از تورینو در سال 2017. پس از برنده شدن بوت طلایی برای بسیاری از اهداف به ثمر رساند و MVP لیگ در سال 2018 مارتینز و باشگاه توافق کردند که در پنج سال تمدید قرارداد قبل از 2019 فصل است.

رهبری مارتینز, آتلانتا, ایالات برنده MLS Cup در سال 2018 و ایالات متحده باز جام و Campeones جام ملت های آسیا در سال 2019.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de