آتلانتا ایالات را wingbacks ستایش de Boer

که هدر منجر به توپ رفتن به Josef مارتینز که شنود گذاشته و آن را به ترحم مارتینز که تصویب آن به Josef مارتینز که به ثمر رساند در دقیقه 61 از لیگ برتر دور از 16 بازی.

مدیر Frank de Boer مطمئن ساخته شده به نقطه ای از تلاش خود را در postgame نظرات به عنوان بخشی از یک اعتلای ستایش برای هر دو جدید wingbacks, لنون و جیک Mulraney.

“جیک و پای آنها را به سرعت و اخلاق کار به بازی موقعیت کل پهلو,” او گفت:. “آنها واقعا خوب است.”

این دو بازیکن شد, خود را برای اولین بار شروع می شود برای پنج راه راه. لنون به دست آورد در تجارت با Real Salt Lake نبود 100 درصد تا او شروع نمی شود در هفته گذشته باز پا در Motagua. Mulraney به دست آورد از دل در اسکاتلند نبود با این تیم به خاطر او به امن ویزای خود را.

داشتن دو بازیکن فعال de Boer به سوئیچ از چهار مرد پشت خط او با استفاده از در باز به پا را به سه مرد پشت خط پنج شنبه. که تشکیل شده است که در آتلانتا ایالات مورد استفاده در بسیاری از نمایشگاه ها.

هر دو بازیکنان بسیار سریع است. در نیمه اول ترحم مارتینز بازی یک پاس به فضا از طریق کانال چپ و پشت Motagua دفاع. این Motagua مدافع به نظر می رسد به یک زاویه بهتر از Mulraney. او قطعا تا به حال یک فاصله کوتاه را پوشش دهد. اما Mulraney منفجر گذشته او فرار بر روی توپ قرار داده و در عبور از آن دفاع شد.

برای بازی لنون به پایان رسید با سه موفق عبور و سه ناموفق می گذرد. او به اتمام 90 درصد از خود عبور می کند. Mulraney به پایان رسید با پنج ناموفق می گذرد. او هنوز هم به اتمام 83.3 درصد از خود عبور.

برخی از این عدم موفقیت را می توان با شیمی. لنون و Mulraney را هم تیمی هنوز در حال یادگیری خود گرایش از جمله آنها چگونه آمار عبور و نقاط آنها سعی کنید به هدف قرار دادن.

پس از آتلانتا ایالات گرفت 1-0 شود و Motagua بود مجبور به بیرون آمدن از آن دفاعی پوسته و شروع به اعمال فشار به توپ Mulraney و لنون در بر داشت حتی بیشتر اتاق پایین پهلوها.

“هنگامی که آنها پرتاب اعداد در شما آنها تمایل به ایجاد شکاف در پشت” centerback آنتون Walkes گفت. “با بچه ها که سریع آن را برای رفتن به دفاع خواهد کرد.”

عملکرد خود را در مورد بیش از جرم. Mulraney که اذعان می کند او هنوز هم یادگیری دفاعی جنبه های موقعیت برنده شش از 12 دوئل. لنون برنده پنج 12 از جمله دو نفر از پنج هوایی دوئل. هر دو تیمی سرب با سه تکل برنده.

لنون و Mulraney لمسی نقشه های از بازی:

X

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>