آتلانتا زن زنده بماند خراب می شود تروریست قطب ابزار

آتلانتا زن زده بود و کشته شدن توسط یک سقوط قطب ابزار یکشنبه در چه کلمبوس مقامات در حال تماس با یک تصادف دمدمی مزاجی.

Keisha ادواردز, 26 رو به بازرسی خسارت پس از اجرا به قطب در Woodruff, مزرعه, جاده, Columbus-بر اساس WTVM گزارش شده است.

به عنوان او راه می رفت در سراسر یک زن رانندگی در جهت مخالف زده یک سیم تنظیم کردن یک واکنش زنجیره که ناشی از قطب به ضربه محکم و ناگهانی و ضربه ادواردز, Muscogee پزشکی قانونی شهرستان از دوستان برایان گفت: اخبار ایستگاه.

قطب نیز رخ داد دو نفر دیگر: یک مسافر که در Edwards’ ماشین و عبور رانندگان متوقف شده که به آنها کمک پلیس گفت WRBL.

“اساسا آن را یک تصادف اتومبیل در مقابل قطب — و همه چیز شما می خواهید به اتفاق می افتد اتفاق افتاده است” کلمبوس پلیس سرهنگ لنس Deaton گفت: ایستگاه. “همه چیز درست است. آنها به نظر می رسد OK کسی را به کمک کند.”

پلیس گفت هیچ ابزار خطوط در قطب اما یک مرد-سیم استفاده می شود برای ایجاد ثبات آن را سست و زده بود توسط یک ماشین در حال عبور.

“کسانی که (سیم) yanked قطب و آن را چرخش مانند یک آونگ” Deaton گفت WRBL. “این آمار هر سه نفر که ایستاده بودند در نزدیکی حادثه بود.”

ادواردز در اثر جراحات او در حالی که او مسافر دچار یک پای شکسته و راننده متوقف شده که برای کمک به آنها را شکست پا, مقامات گفت.

این حادثه همچنان در دست بررسی و ادواردز’ بدن فرستاده شد به آتلانتا برای کالبد شکافی با توجه به Columbus, اخبار رسانه های.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im