Atrus شبیه سازی

من نوشته شده در مورد نوشتن شبیه سازی و پیاده روی شبیه سازی (فروش ذکر شده هنوز هم زمان) – این بار راه رفتن شبیه ساز سازان. فوق العاده جذاب هر دو هفته یکبار-بازی تیم Sokpop جمعی را دنبال کرده است تا ساده خود را از 3 $USD نقطه و ماجراجویی را کلیک کنید بازی ساز sok-داستان با ساده $3 دلار در راه رفتن شبیه ساز ساز, sok-انجمن. (هر دو در حال حاضر نیز در بخار.) در زیر بریزید رایگان (و varyingly غیر معمول) و سازندگان شبیه ساز و راهنمایی برای همه آنها.

راه رفتن شبیه ساز سازان

sok-انجمن: بازی شامل دستورالعمل بنابراین در اینجا برخی از راهنمایی برای نشان دادن که چقدر امکان پذیر است. جهان ساخته شده با گرفتن تصاویر از Pixabay و قرار دادن آنها در جهان است. تنها ساخته شده در سطح هندسه زیادی دایره ‘تریبون’ بازیکن شروع می شود اما ترفند این است که در حالی که قرار داده شده تصاویر تخت اشیاء آنها هنوز محدود ضخامت هستند و نه فقط برای دکوراسیون و دیوارهای اما فیزیکی چیزهایی که این بازیکن می تواند راه رفتن بر روی. چرخش آنها را در سه بعد به طبقه سقف رمپ و حتی مراحل و پله پس از پخش به طور خودکار مراحل اگر یک سطح نیست بیش از حد بالا (بازیکن همچنین دارای یک کلید پرش). یکی دیگر از ترفند این است که پاک کردن تابع نیست فقط تصاویر را تا حدودی شفاف – آن جسمی حذف پاک شده بخش (این هم درست است از تصاویر است که در حال حاضر شفافیت).

Dungeonscript: Farbs رایگان اول شخص نسخه Increpare رایگان بالا به پایین بازی پازل موتور Puzzlescript. با استفاده از همان زبان برنامه نویسی, اما دارای ویژگی های جدید از جمله توانایی برای ایجاد هنر وکسل با تغییر سه بعدی قطعنامه برای هر 3D ‘جن’ (آنها حتی نمی باید به سه برابر ابعاد – را نادرست می تواند مکعب یا مستطیل شکل منشور). فردی نادرست در یک جن می تواند به شفاف (یعنی نامرئی), البته, اما نمی تواند به صورت جداگانه از طریق با توجه به بازی های کاشی-بر اساس طبیعت (همه یا هیچ). به تغییر بازیکن (و هر چیز دیگری را) با سرعت تنظیم interpolation_interval تنظیم به تعداد انتخاب خود را به عنوان شرح داده شده در اینجا. برای نمونه هایی از چیزهای شگفت انگیز است که انجام شده است با زبان برنامه نویسی (که همان است که در Puzzlescript) را ببینید Puzzlescript گالری و خارش است.io را Puzzlescript برچسب شده است.

Rehgehstoy: اگر چه چیزی از تازگی و بطور قابل توجهی بیشتر محدود از آنهایی که در بالا این است که هنوز هم یک بازی رایگان و قادر به فعال کردن ایجاد کوچک راه رفتن شبیه سازی… D’ni راه است. این بازی شبیه سازی هنر دسترسی متناوب جهان با توصیف آنها را در کتاب به تصویر کشیده شده در Myst سری. آنلاین قفسه کتاب دیگر کار می کند اما شما هنوز هم می توانید استفاده کنید و دوباره استفاده شخصی خود کتاب.

بالا و پایین رفتن-شبیه ساز سازان

Puzzlescript: پس از Puzzlescript و Dungeonscript به اشتراک گذاری همان زبان برنامه نویسی بالا به پایین (با هوشمندانه برنامه نویسی سمت در) راه رفتن شبیه سازی را می توان ساخته شده در Puzzlescript. گرافیک بیشتر محدود – هر جن است 5×5 با بزرگتر جن تنها constructable از چند استاندارد به اندازه آنهایی که. دوباره دیدن Puzzlescript گالری و خارش است.io را Puzzlescript برچسب شده است.

Bitsy: آدم Le Doux راه رفتن-شبیه ساز-fied تلفیقی از Puzzlescript و chooseable-مسیر آزمون ماجراجویی موتور ریسمان. برای نمونه نگاه کنید به پایین, آموزش, خارش است.io ساخته شده-با-bitsy برچسب و لورنزو Pilla را Bitsy Faves مجموعه است. فراموش نکنید که برای خواندن توسعه ورود به سیستم در موتور خارش است.io صفحه برای ویژگی های جدیدتر.

ارسال شده توسط BiggerJ (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این چنین یک پست عالی. من همچنین می خواهم به ستایش خود را در پست های دیگر از چند روز گذشته همه آنها مضمون در اطراف شبیه سازی شده است. شما در حال انجام است که کار خوب در اینجا به رنگ آبی است. با تشکر برای به اشتراک گذاری.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 6:42 AM در مارس 18 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>