استرالیا تماس در افراد جوان به ویروس تست های بازگشایی شتاب

سیدنی — استرالیا پرجمعیت ترین دولت گفت: این ثبت فقط سه مورد جدید از coronavirus روز قبل و خواست افراد جوان برای آزمایش آن را به عنوان آماده به بیشتر شل محدودیت در بارها و رستوران ها.

نیو ساوت ولز (NSW) که شامل شهر سیدنی است که نزدیک به نیمی استرالیا تقریبا 7,100 coronavirus موارد و برنامه ای برای اجازه دهید بارها و رستوران میزبان تا 50 نشسته کاربران از ژوئن 1 از 10 در حال حاضر.

که باعث شده است تا مقامات بهداشتی به مردم یادآوری اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات و افزایش تست برای جلوگیری از یک “موج دوم” از عفونت.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو و به عنوان ما سعی می کنیم برای استراحت محدودیت های است که ما را به زندگی در زیر برای دو ماه گذشته است … کاملا حیاتی است که مردم جلو آمده و برای تست اگر آنها کوچکترین اشاره از هر گونه مسائل تنفسی,” NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“همانطور که ما در حال آزاد کردن ما محدودیت به خصوص در اطراف باشگاه ها و هتل ها و غیره نیاز داریم (برای ارسال) بسیار قدرتمند پیام … که این افراد جوان که ممکن است فکر می کنم آنها در حال شکست ناپذیر هستند و در واقع شکست ناپذیر نیست,” او اضافه شده است.

NSW ثبت کرده است و در مجموع 3,086 coronavirus موارد و ثبت کرده است تقریبا نیمی از کشور را در مجموع مرگ و میر است که گزارش رسانه های محلی گفت: تا به حال افزایش یافته است یکی به 102 در روز شنبه. همسایه ویکتوریا که در آن آخرین مرگ رخ داده است, گزارش 10 عفونت های جدید در روز قبل.

استرالیا کم تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر نسبت داده شده بیشتر به یک بسته از دولت ملی و مرزهای کشور اقامت-صفحه اصلی سفارش در حال حاضر unwound توسط کشورهای تحت سه مرحله فدرال طرح است.

مخالفت نمایندگان مجلس ضمن انتقاد از دولت فدرال پس از آن نشان داد در روز جمعه اداری خطا تا به حال بسیار بیش از حد پیش بینی خود را هزینه برای یارانه دستمزد طرح برای کارگران چپ بیکار با خاموش کردن.

وزارت خزانه داری گفت: تلاش موفق به کنترل شیوع همراه با خطاهای موجود در برنامه های کاربردی در حدود 1000 کسب و کار به معنای تنها 3.5 میلیون نفر از کارگران که نیاز به پوشش در هزینه 70 میلیارد دلار ($46 میلیارد دلار) نه 6 میلیون نفر در هزینه$130 میلیارد.

دولت فدرال قاب خطا به عنوان یک شگفتی به نفع اقتصاد از این امر احتمال کاهش پیش بینی کسری بودجه, در حالی که مخالفان صورت گرفته با دولت برای هدایت پول به کارگران چپ از اورژانس رفاه برنامه.

“ما نیاز به یک محاسبه چه آمار و ارقام از این دولت می پوشند گاه به گاه در هنر و سرگرمی, بخش, بر گروه های دیگر که از دست رفته و برخی از آمار و ارقام واقعی در چه costings خواهد بود” گفت: حزب کارگر رهبر مخالفان Anthony Albanese.

($1 = 1.5302 دلار استرالیا) (گزارش توسط بایرون Kaye; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>