استرالیا متعهد دومین بسته محرک اقتصادی برای مقابله با کروناویروس – منابع

سیدنی — استرالیا است و با توجه به دور دوم محرک اقتصادی سه منابع آشنا با این مذاکرات به رویترز گفت که کانبرا تسریع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن پنج نفر در کشور است.

استرالیا ثبت کرده است نزدیک به 300 مورد از coronavirus و ترس مقامات یک افزایش سریع در شبه آنفولانزا بیماری تنفسی است.

گسترش ویروس roiled بازارهای جهانی با وجود وعده بسته های محرک از جمله استرالیا برنامه ریزی برای تزریق$17.6 میلیارد دلار ($11.4 میلیارد دلار) به اقتصاد آن است.

به عنوان استرالیا در بازار کاهش یافت بیشتر در دوشنبه نخست وزیر اسکات موریسون دیدار با مقامات ارشد مقامات دولت به بحث در مورد پتانسیل “پوسته پوسته شدن تا” از آن بسته محرک سه منبع به رویترز گفت.

زودتر استرالیا در بانک مرکزی گفت: آن آماده بود برای خرید اوراق قرضه دولت های محلی برای حمایت از عملکرد صاف از بازار و اعلام خواهد شد بیشتر سیاست اواخر این هفته.

بانک مرکزی استرالیا نیز پمپ اضافی نقدینگی به سیستم بانکی بخشی از یک بسته از اقدامات با هدف حصول اطمینان از کسب و کار و خانوارهای دارای دسترسی به اعتبار به عنوان سفر و صنعت مختل.

استرالیا شرکت تنظیم کننده خواسته برخی از شرکت کنندگان در بازار سهام به منظور محدود کردن تعداد معاملات آنها در اجرای هر روز تا 25% پس از سنبله بزرگ در حجم های هفته گذشته است.

حرکت می کند, اما آیا کمی به آرامش بازار وحشت محلی سهم بازار در حال سقوط به اندازه 7% در معاملات صبح.

وضعیت اضطراری

به عنوان مالی استرالیا سیاستگذاران و تنظیم کننده منتقل شده و به زیر بنای آن در بازارهای استرالیا و پایتخت و کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت متحده اعلام کرد اضطراری به سرعت گسترش شیوع.

پس از 77 سال و 90 سال درگذشت در, New South Wales, ویکتوریا دولت و قلمرو پایتخت استرالیا (ACT) – صفحه اصلی به شهر کانبرا – هر دو اعلام وضعیت اضطراری است که به مقامات بهداشتی جارو قدرت.

این اعلامیه اجازه می دهد تا ویکتوریا دولت و قانون رئیس بهداشت افسران به موضوع تازه قرنطینه سفارشات برای پوشش کل حومه کسب و کار و یا حرفه ای اگر لازم تلقی می شود.

“این قدرت هرگز قبل از استفاده” ویکتوریا برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: در ملبورن پایتخت ایالت ویکتوریا. “من امیدوارم که فراهم می کند و حس روشنی در مورد طبیعت بی سابقه ای از این بهداشت عمومی اورژانس این واقعا قابل چالش است.”

ویکتوریا وضعیت اضطراری را اجرا خواهد کرد به مدت چهار هفته در حالی که این عمل اعلام خواهد شد و در نیروی برای حداقل یک هفته است.

استرالیای غربی وزارت امور خارجه اعلام وضعیت اضطراری در روز یکشنبه.

ملی استرالیا محکم کردن مرزهای خود با موریسون در یکشنبه سفارش هر کس که از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز.

استرالیا نیز ممنوع و غیر ضروری گردهمایی های اجتماعی بیش از 500 نفر هر چند این نمی شود برای حمل و نقل عمومی در محل کار و یا در مدارس.

هنوز بسیاری از ادارات در حال درخواست از کارکنان برای کار از خانه و چندین دانشگاه های پیشرو در دوشنبه توقیف برای حداقل یک هفته.

استرالیا در پارلمان اروپا برنامه ریزی شده است که به نشستن در هفته آینده نیز دسترسی محدود به بازدید کنندگان در حالی که موریسون گفت: قانونگذاران خواسته خواهد شد که به منظور محدود کردن تعدادی از کارکنان که به کانبرا در هفته آینده.

صدها نفر از مردم استرالیا را آغاز کرده اند انباشت کالا از کالاهای اساسی به عفونی پاکسازی قفسه های سوپر مارکت.

این کشور بزرگترین بقال, Woolworths گروه گفت: “این امر باز به طور انحصاری برای یک ساعت در روز صبح از شنبه تا حداقل روز شنبه برای سالمندان استرالیایی و افراد معلول است.

($1 = 1.6359 دلار استرالیا) (گزارش توسط کالین i am mantra در سیدنی, گزارش های اضافی توسط Renju خوزه در سیدنی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im