استرالیا باز می شود pop-up coronavirus آزمون درمانگاه در Bondi ساحل

سیدنی — استرالیا مقامات افتتاح یک pop-up coronavirus تست درمانگاه در سیدنی Bondi ساحل در چهار شنبه به این کشور بانک مرکزی هشدار داد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر می تواند برای بیش از یک سال است.

مقامات zeroing در مناطق خاص که گزارش خوشه های از عفونت پس از پایدار آهسته در موارد جدید در روزهای اخیر به حدود 4,700 در سراسر کشور. مرگ و میر می ایستد در 20 پس از ثابت خزش به سمت بالا در روز های اخیر.

مقامات تاکید کرده اند نیاز برای ادامه سخت اجتماعی فاصله اقدامات با وجود رکود از جمله محدود کردن تعداد زیادی از مردم در نشست های عمومی به دو و بسته شدن پارک ها و سواحل و ورزشگاه.

“ما نمی توانیم اجازه دهید ما پا به پدال نمی توانیم استراحت” نیو ساوت ولز (NSW) دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: در سیدنی. “آن را نمی طولانی برای چیزهایی که خارج از کنترل است.”

NSW, این کشور پرجمعیت ترین ایالت مسئول تقریبا نیمی از ملی موارد و تحمیل دقیقترین مجازات برای کسی در بر داشت نقض قوانین محدود کردن جنبش است.

در Bondi ساحل سلامت کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی استقبال مردم در پاپ آپ تست درمانگاه. NSW مقامات گفت: در اوایل این هفته این ویروس ممکن است منتقل شده است در باندی جامعه از طریق آلوده backpacker که آگاه بود آنها حامل این بیماری است.

“باندی است که یکی از آن مکان که در آن ما شاهد محلی انتقال و ما شاهد موارد در میان برگشت در روزهای اخیر” NSW Health مدیر جرمی McAnulty گفت: در سیدنی در روز جمعه.

باندی عناوین ساخته شده در مارس زمانی که هزاران نفر از مردم دیده می شد نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین آن در جهان مشهور ساحل.

داده های رسمی نشان داد که افراد جوان در سن 20 تا 29 اکانت بالاترین نرخ از coronavirus عفونت های سراسر کشور و پس از آن در اوایل 60s. کارشناسان گفته رسانه های محلی سابق بودند به احتمال زیاد به مسافرت و یا معاشرت در گروه در حالی که دومی به نمایندگی از کشتی کروز جمعیتی.

نرخ رشد در عفونت های جدید در سراسر استرالیا کاهش پیدا کرده است و به کمتر از 10 درصد در طول سه روز گذشته از 25-30% یک هفته پیش, بالا بردن امیدوار است که استرالیا شروع به “صاف منحنی.”

“در حالی که هنوز هم وجود دارد بیشتر موارد هر روز ما شاهد این صحنه ها و این نوع از رشد در موارد که در بسیاری از دیگر نقاط جهان در حال تجربه در حال حاضر” Daniel Andrews, برتر از, Victoria کشور دوم پرجمعیت ترین دولت گفت: در ملبورن.

دولت فدرال برنامه ریزی شده است تا 100 pop-up کلینیک ها در سراسر کشور به سطح شیب دار تا تست در انتقال نقاط داغ.

در جنوب استرالیا Barossa شراب دره منطقه بسته شده است و مدارس و امکانات این هفته با توجه به موضعی شیوع در حالی که شش چمدان-گرداننده کار در دولت Adelaide airport نیز آزمایش مثبت به COVID-19.

Barossa شورای شهردار Bim لانگ گفت که اعمال فشار در باغ های انگور و مرتبط با کسب و کار در ارتفاع انگور-فصل برداشت.

“ما تا به حال سه سال از خشکسالی و در حال حاضر این” Lange به رویترز گفت.

یک سالخورده-مرکز مراقبت در سیدنی حساب برای یک چهارم از ملی مرگ و میر.

اقتصادی خرید اینترنتی بانک مرکزی استرالیا روز چهارشنبه هشدار داد این کشور یک 2 تریلیون دلار ($1.23 تریلیون) اقتصاد خواهد به احتمال زیاد تجربه “بسیار مواد انقباض” در فعالیت های اقتصادی است که در سراسر مارس و ژوئن چهارم و بالقوه دیگر. بانک مرکزی استرالیا برگزار می شود خارج از چرخه جلسه در 18 مارس هنگامی که آن را کاهش داد نرخ نقدی به یک رکورد کم 0.25% و سوار بر یک برنامۀ خرید اوراق قرضه را امتحان کنید و سپر اقتصاد از ویرانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. مانند بسیاری از کشورهای استرالیا مالی و مشاغل بازار شده اند roiled با شیوع بیماری, باعث, دولت برای پرده برداری از چندین بسته های محرک از جمله یک میلیارد و 130 میلیارد دلار ($79.9 میلیارد دلار) شش ماه دستمزد یارانه.

($1 = 1.6303 دلار استرالیا) (گزارش توسط جاناتان بارت کیت بره Renju خوزه و Paulina Duran; ویرایش توسط Sam هلمز و جین Wardell)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im