استرالیا کلینیک بسته پس از دکتر آزمایش مثبت برای coronavirus

سیدنی — استرالیا, مقامات بهداشت و درمان گفت: آنها بسته شده بود یک درمانگاه و تماس با حدود 70 نفر پزشک است که تشخیص داده شده است با کروناویروس به تازگی پس از بازگشت از ایالات متحده است.

ملبورن-بر اساس به طور کلی practioner بازگشت به استرالیا در فوریه. 29.

او ناخوشی با آبریزش بینی در یک پرواز داخلی از دنور به سان فرانسیسکو قبل از پرواز به ملبورن در ایالات پرواز هواپیمایی 0060, Victoria, دولت, وزیر بهداشت جنی Mikakos گفته تلویزیونی کنفرانس خبری.

او را دیدم حدود 70 بیماران بین 2 مارس و آوریل 6.

“دکتر…به احتمال زیاد خود را به دست آورد عفونت در ایالات متحده” Mikakos گفت.

“من باید بگویم من مات و مبهوت که یک پزشک است که به آنفولانزا مانند علائم ارائه شده به کار” او اضافه کرد: این درمانگاه شده است تا اطلاع ثانوی بسته.

Mikakos گفت: بیماران باید تماس بوده در حالی که مسافران در پرواز تماس گرفته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آشکار موجود است.

چهار ویژه coronavirus درمانگاه در حال حاضر باز شده است در ملبورن به منظور کاهش فشار بر روی بخش اورژانس و پزشک عمومی درمانگاه.

New South Wales, دولت گزارش شش مورد جدید از coronavirus یک شبه آوردن مجموع موارد در استرالیا نزدیک به 70.

استرالیا عرضه خواهد شد 260,000 فولاد از ماسک پزشکی انبارهای برای استفاده فوری معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: رسانه های توجیهی در کانبرا است.

شیوع دهکدهای از کشته شدن بیش از 3400 نفر و در سراسر بیش از 90 سازمان ملل با هفت کشور گزارش خود را در مورد اول در روز جمعه. آسیب اقتصادی نیز شدت با حوزه های کسب و کار شروع به خالی و بازارهای سهام در ادامه به جست و خیز کردن. (گزارش شده توسط Swati Pandey; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im