استرالیا کاردینال پل داعش مسیحیان را در آغوش رنج و کاغذ

ملبورن — درد و رنج را باید در آغوش گرفت و بازخرید از طریق سرویس حتی زمانی که در نتیجه سقط جنین از عدالت استرالیا کاردینال جورج پل که صرف 404 روز در زندان قبل از او سوء استفاده جنسی محکومیت لغو شد در این هفته نوشت: در روز شنبه.

تکرار بی گناهی خود را به بالاترین رتبه کاتولیک رومی روحانی به نیروهای داعش در کلیسا از کودکان سوء استفاده جنسی بحران خواست مسیحیان برای کمک به کسانی که رنج می برند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“مسیحیان مسیح در هر کسی که رنج می برد — قربانیان بیمار و سالمندان — و موظف به کمک” پل نوشت: در پیام عید پاک در تعطیلات آخر هفته, استرالیا, همراه با یک عکس که در آن او خود را می پوشد کاردینال را بدهد.

“من فقط صرف 13 ماه در زندان برای یک جرم من نمی ارتکاب یک ناامیدی پس از دیگری (…) اما با هر ضربه آن را تسلی می دانم که من می تواند آن را به خدا برای برخی از خوب هدف تبدیل جمعی از درد و رنج به انرژی معنوی.”

یک دولت قدرتمند منصوب تحقیق در سال 2017 یافت گسترده موارد کودک آزاری اغلب تحت پوشش در چند هزار استرالیا موسسات بیش از نیمی از آنها مذهبی است.

“سوء استفاده جنسی از بحران آسیب دیده و هزاران نفر از قربانیان” پل بود که تبرئه توسط دادگاه عالی در دادگاه تجدید نظر نوشت: در قطعه خود را. “از بسیاری از نقاط از نظر بحران نیز بد برای کلیسای کاتولیک اما ما به شدت برش اخلاقی سرطان و این خوب است.”

وی افزود: “بنابراین بیش از حد بعضی را COVID-19 به عنوان یک زمان بد برای کسانی که ادعا می کنند به اعتقاد خوب و منطقی خدا.”

اگر چه کمتر از یک چهارم مردم استرالیا خود را اعلام کاتولیک, کلیسا دارای اب و هوای سوء استفاده رسوایی با بسته شدن چند کلیساها و مدارس هنوز ثبت نام یک پنجم از همه استرالیا, دانش آموزان, دولت داده را نشان می دهد.

قبل از پیاده روی رایگان در دوشنبه 78 ساله پل سابق واتیکان خزانه دار و یک پلاریزه رقم در استرالیا برای خود محافظه کار انداز خدمت شد و در شش سال حبس برای آزار جنسی دو نوجوان choirboys در 1990s.

“هر کس در مواجهه با یک زن و شوهر از سوالات” پل نوشت. “چه باید بکنم در این وضعیت ؟ چرا این قدر شر و درد و رنج ؟ و چرا این اتفاق می افتد به من ؟ چرا این بیماری همه گیر کوروناویروس?” (گزارش شده توسط لیدیا کلی; ویرایش توسط کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de