اتریش تایید اولین coronavirus موارد در نزدیکی مرز با ایتالیا

وین — اتریش گزارش داد که دو coronavirus موارد در روز سه شنبه به وقوع ظاهرا از همسایه ایتالیا و اروپا بدترین آمار کشور که در آن صدها نفر آلوده شده اند.

این دو نفر در حال ایتالیایی ها که در مرز استان تیرول و به تازگی از سفر به لومباردی یکی از دو منطقه در کانون ایتالیایی شیوع تیرول فرماندار Guenther صفحه گرامافون به نقل از به نقل از شبکه دولتی ORF و روزنامه Der استاندارد است.

تیرول سلامت عمومی سازمان گفت: دو coronavirus تست شده بر روی هر یک از بیماران و دوباره مثبت اضافه کرد که هویت خود و جنبش هنوز در حال بررسی است.

اتریش تا به حال بیش از 200 مورد مشکوک به, تا کنون, اما همه حال آزمایش منفی است.

ایتالیا تبدیل به یک خط مقدم در شیوع جهانی این ویروس با 280 موارد و هفت مورد مرگ و میر بیشتر در لومباردی و همسایه ونتو. تعداد موارد وجود دارد ballooned است و فقط از سه روز جمعه و مقامات را با عجله به مهر و موم کردن بدترین آسیب دیده شهرها.

اما این ویروس همچنان ادامه دارد و به گسترش و مقامات گزارش شده عفونت در سیسیل مورد اول در جنوب رم در روز سه شنبه.

ORF اتریش گفت: دو مورد اول بود 24 ساله که گزارش خود را به مقامات. آنها تا به حال یک تب خفیف و تحت انزوا در یک بیمارستان در اینسبروک, تیرول پایتخت ORF گفت.

مسئولين بيمارستان با توجه به برگزاری یک کنفرانس خبری در 3 p. m. (1400 GMT).

جدید کروناویروس کشته شدن بیش از 2600 نفر بیشتر در چین و گسترش به برخی از 29 کشور دیگر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. تعداد موارد تایید شده در سطح جهان افزایش یافته است بالاتر از 80 ، 000. (گزارش شده توسط فرانسوا مورفی, Kirsti Knolle; ; ویرایش توسط John Stonestreet)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im